Wiercimy

Zielone też jest atrakcyjne

MultiBank, detaliczna część BRE Bank SA wprowadza wyższe oprocentowanie depozytów dolarowych. Oferta negocjowanych stawek trafi do klientów Klubu Aquarius już za kilka dni. - Wprowadzenie atrakcyjniejszych stawek oprocentowania depozytów dolarowych to reakcja na podwyższenie stóp procentowych w USA - tłumaczy Krzysztof Kuźbik, odpowiedzialny za segment klientów prestiżowych w MultiBanku. MultiBank systematycznie już od początku roku podnosił oprocentowanie depozytów walutowych. Przykładem jest chociażby oprocentowanie terminowej lokaty 12 miesięcznej, które wzrosło z 1,5% do 2,95%, czy też rachunku a’vista  (wzrost z 0,50% do 1,00%).–  Klub Aquarius to elitarna część MultiBanku. Wyrósł on z przekonania, że świat finansów to inwestycje, oszczędzanie i pomnażanie pieniędzy, a równocześnie pewien styl życia. Dlatego na wniosek członków Klubu, będziemy indywidualnie negocjować warunki wszystkich lokat dolarowych – dodaje Krzysztof Kuźbik. Lokaty będą negocjowane powyżej kwoty 25 000$. Stawki oprocentowania będą znacznie bardziej atrakcyjne niż standardowa oferta. Oferta wejdzie w życie 17

MultiBank, detaliczna część BRE Bank SA wprowadza wyższe oprocentowanie depozytów dolarowych. Oferta negocjowanych stawek trafi do klientów Klubu Aquarius już za kilka dni. 

Wprowadzenie atrakcyjniejszych stawek oprocentowania depozytów dolarowych to reakcja na podwyższenie stóp procentowych w USA – tłumaczy Krzysztof Kuźbik, odpowiedzialny za segment klientów prestiżowych w MultiBanku. 

MultiBank systematycznie już od początku roku podnosił oprocentowanie depozytów walutowych. Przykładem jest chociażby oprocentowanie terminowej lokaty 12 miesięcznej, które wzrosło z 1,5% do 2,95%, czy też rachunku a?vista  (wzrost z 0,50% do 1,00%).

Klub Aquarius to elitarna część MultiBanku. Wyrósł on z przekonania, że świat finansów to inwestycje, oszczędzanie i pomnażanie pieniędzy, a równocześnie pewien styl życia. Dlatego na wniosek członków Klubu, będziemy indywidualnie negocjować warunki wszystkich lokat dolarowych ? dodaje Krzysztof Kuźbik. 

Lokaty będą negocjowane powyżej kwoty 25 000$. Stawki oprocentowania będą znacznie bardziej atrakcyjne niż standardowa oferta. Oferta wejdzie w życie 17 października. Każdy członek Klubu Aquarius będzie mógł negocjować stawki ze swoim indywidualnym doradcą.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Listopad miesiącem rekordów w Allegro

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy