Wiercimy

Największa w energetyce loteria promocyjna – „Moc energii” dla klientów ENERGI

Największa w energetyce loteria promocyjna – „Moc energii” dla klientów ENERGI
Wielka loteria "MOC energii", adresowana do 2,4 milionów klientów indywidualnych Koncernu Energetycznego ENERGA SA ruszyła dziś, w poniedziałek 10 kwietnia. To pierwsza akcja promocyjna w sektorze energetycznym skierowana do tak licznej grupy odbiorców. - Loteria "Moc energii" jest wyrazem otwartego podejścia do odbiorców naszych usług - mówi Leszek Nowak, wiceprezes zarządu ENERGI, zajmujący się sprawami obrotu - Towarzysząca loterii kampania informacyjno-reklamowa przyczyni się do rozpowszechniania nazwy i loga koncernu. Służy to budowaniu wartości marki ENERGA. Wspaniałe nagrody, między innymi zestawy kina domowego, kamery cyfrowe, telewizory, odtwarzacze DVD, aparaty cyfrowe zostaną rozlosowane wśród klientów indywidualnych, którzy w okresie od 10 kwietnia do 30 września 2006 r. będą użytkowali energię elektryczną dostarczaną przez ENERGĘ oraz terminowo uregulują należności. - Możliwość udziału w loterii i szansa na wygraną to także za swego rodzaju premia dla klientów, którzy płacą w terminie - podkreśla wiceprezes Nowak. Aby

Wielka loteria „MOC energii”, adresowana do 2,4 milionów klientów indywidualnych Koncernu Energetycznego ENERGA SA ruszyła dziś, w poniedziałek 10 kwietnia. To pierwsza akcja promocyjna w sektorze energetycznym skierowana do tak licznej grupy odbiorców.

Loteria „Moc energii” jest wyrazem otwartego podejścia do odbiorców naszych usług – mówi Leszek Nowak, wiceprezes zarządu ENERGI, zajmujący się sprawami obrotu – Towarzysząca loterii kampania informacyjno-reklamowa przyczyni się do rozpowszechniania nazwy i loga koncernu. Służy to budowaniu wartości marki ENERGA.

Wspaniałe nagrody, między innymi zestawy kina domowego, kamery cyfrowe, telewizory, odtwarzacze DVD, aparaty cyfrowe zostaną rozlosowane wśród klientów indywidualnych, którzy w okresie od 10 kwietnia do 30 września 2006 r. będą użytkowali energię elektryczną dostarczaną przez ENERGĘ oraz terminowo uregulują należności.

Możliwość udziału w loterii i szansa na wygraną to także za swego rodzaju premia dla klientów, którzy płacą w terminie – podkreśla wiceprezes Nowak.

Aby przystąpić do loterii promocyjnej „MOC energii” należy wypełnić kupon i przesłać go do swojego oddziału ENERGI. Kupony można znaleźć na stronie internetowej www.energa.pl i w ogłoszeniach prasowych. Będą też zamieszczane jako wkładki w wybranych tytułach prasy lokalnej, ukazujących się na terenie Koncernu Energetycznego ENERGA SA.

Organizator loterii „MOC energii”, Koncern Energetyczny ENERGA SA jest największym w Polsce dystrybutorem energii elektrycznej. ENERGA obsługuje około 2,7 mln odbiorców, co stanowi ok. 17-procentowy udział w rynku dystrybucji energii elektrycznej. Spółka dostarcza energię elektryczną na obszarze północnej i środkowej Polski (75 tys. km kw.), tj. na terenach województw: pomorskiego i warmińsko-mazurskiego oraz w części regionów zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, łódzkiego, mazowieckiego oraz kujawsko-pomorskiego.

Szczegóły dotyczące loterii, m.in adresy Biur Obsługi Klientów, zamieszczono na stronie: http://www.energa.pl/klienci_indywidualni/loteria_promocyjna.xml

Źródło ENERGA-Operator. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Święta na piątkę

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy