Wiercimy

0% prowizji w Kredycie Raz Dwa

Bank Pocztowy, z okazji świąt Bożego Narodzenia, proponuje kredyt gotówkowy Raz Dwa na preferencyjnych warunkach.Kredyt gotówkowy Raz Dwa to najlepsza oferta dla osób potrzebujących pilnie dodatkowych środków na świąteczne zakupy. Klienci, którzy w okresie od 7 do 22 grudnia br. złożą wniosek o kredyt przez internet nie zapłacą prowizji za jego uruchomienie. Kredyt Raz Dwa można otrzymać przy minimum formalności. Decyzję kredytową - pozytywną, negatywną lub warunkową, dostaje się on-line w ciągu kilku minut od złożenia wniosku. Przy kwotach kredytu do 5 tys. zł, do uzyskania kredytu wystarczy najczęściej dowód osobisty. W innych przypadkach należy przedstawić wymagane dokumenty, m.in. zaświadczenie o zarobkach.Podstawowe parametry kredytu Raz Dwa:kredyt można przeznaczyć na dowolny cel, także na konsolidację

Bank Pocztowy, z okazji świąt Bożego Narodzenia, proponuje kredyt gotówkowy Raz Dwa na preferencyjnych warunkach.

Kredyt gotówkowy Raz Dwa to najlepsza oferta dla osób potrzebujących pilnie dodatkowych środków na świąteczne zakupy. Klienci, którzy w okresie od 7 do 22 grudnia br. złożą wniosek o kredyt przez internet nie zapłacą prowizji za jego uruchomienie.

Kredyt Raz Dwa można otrzymać przy minimum formalności. Decyzję kredytową – pozytywną, negatywną lub warunkową, dostaje się on-line w ciągu kilku minut od złożenia wniosku. Przy kwotach kredytu do 5 tys. zł, do uzyskania kredytu wystarczy najczęściej dowód osobisty. W innych przypadkach należy przedstawić wymagane dokumenty, m.in. zaświadczenie o zarobkach.

Podstawowe parametry kredytu Raz Dwa:

  • kredyt można przeznaczyć na dowolny cel, także na konsolidację kredytów zaciągniętych w innych bankach,
  • kwota kredytu od 500 zł do 100 tys. zł ,
  • okres kredytowania od 6 do 84 miesięcy,
  • o jeden kredyt mogą wnioskować dwie osoby,
  • bez zgody współmałżonka do 10 000 zł, 
  • minimalne dochody 677 zł netto.

Źródło Bank Pocztowy SA. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Pierwsza na świecie sieć 4G/LTE ruszyła dzisiaj w Sztokholmie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy