Wiercimy

Co trzecia Złota Rybka na trzecie urodziny za darmo

mBank - detaliczne ramię BRE Banku SA, zaprasza do udziału w promocji kart kredytowych. Z okazji zbliżającej się trzeciej rocznicy uruchomienia mBanku, co trzeci uczestnik promocji otrzyma Złotą Rybkę za darmo.Promocja trwa od 18 listopada do końca br. i dotyczy kart kredytowych mBanku VISA Electron lub VISA Classic.Karty kredytowe mBanku pozwalają korzystać z długiego 54-dniowego nieoprocentowanego kredytu. Można nimi płacić w ponad 24 milionach punktów usługowo-handlowych na świecie, w 200 krajach. Na życzenie Klienta, bez dodatkowych opłat, mBank wydaje karty ze zdjęciem, a także umożliwia samodzielną zmianę kodu PIN, ustalenie indywidualnych limitów zakupów i wypłat oraz spłatę zadłużenia przez Internet. Ponadto, transakcje dokonane w strefie Euro, mogą być rozliczane w tej walucie. Zarządzać kartami kredytowymi można z dowolnego miejsca na świecie, w formule 24/7/365. Oferta kart kredytowych mBanku charakteryzuje się: niskim oprocentowaniem kredytu - 19% dla Klientów mBanku,długim okresem bez oprocentowania -  nawet do 54 dni ,niską opłatą za wydanie (już od 28 zł) oraz niskim wymaganym dochodem

mBank – detaliczne ramię BRE Banku SA, zaprasza do udziału w promocji kart kredytowych. Z okazji zbliżającej się trzeciej rocznicy uruchomienia mBanku, co trzeci uczestnik promocji otrzyma Złotą Rybkę za darmo.

Promocja trwa od 18 listopada do końca br. i dotyczy kart kredytowych mBanku VISA Electron lub VISA Classic.

Karty kredytowe mBanku pozwalają korzystać z długiego 54-dniowego nieoprocentowanego kredytu. Można nimi płacić w ponad 24 milionach punktów usługowo-handlowych na świecie, w 200 krajach. Na życzenie Klienta, bez dodatkowych opłat, mBank wydaje karty ze zdjęciem, a także umożliwia samodzielną zmianę kodu PIN, ustalenie indywidualnych limitów zakupów i wypłat oraz spłatę zadłużenia przez Internet. Ponadto, transakcje dokonane w strefie Euro, mogą być rozliczane w tej walucie.

Zarządzać kartami kredytowymi można z dowolnego miejsca na świecie, w formule 24/7/365.

Oferta kart kredytowych mBanku charakteryzuje się:

  • niskim oprocentowaniem kredytu – 19% dla Klientów mBanku,
  • długim okresem bez oprocentowania –  nawet do 54 dni ,
  • niską opłatą za wydanie (już od 28 zł) oraz niskim wymaganym dochodem (już od 500 zł),
  • specjalną ofertę dla studentów – bez deklaracji stałych dochodów,
  • łatwą procedurą przyznawania kart i limitów kredytowych,
  • rozliczaniem transakcji zagranicznych w Euro,
  • pełną obsługą kart przez Internet – m.in. spłata zadłużenia, zmiana PIN, ustalanie indywidualnych limitów zakupów i wypłat
  • możliwością ustanowienia automatycznej spłaty zadłużenia ze środków bieżących na eKONCIE w wysokości ustalanej przez Klienta.

Aby otrzymać kartę kredytową mBanku konieczne jest posiadanie rachunku osobistego eKONTO, który jest otwierany automatycznie podczas składania wniosku o kartę. Założenie i prowadzenie eKONTA jest całkowicie bezpłatne.

http://www.mbank.com.pl/oferta/karty/kredytowa/index.html

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Bezpiecznie z MultiBankiem

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy