Budownictwo Libet polisada Piedra

Nowość! Palisada Piedra – naturalne skały w funkcjonalnym wydaniu

Nowość! Palisada Piedra – naturalne skały w funkcjonalnym wydaniu
Bogata gama produktów uzupełniających z kolekcji Libet Completto poszerzyła się w tym roku o kolejną propozycję. Inspirowana wyglądem naturalnych skał Palisada Piedra (kamienna) to praktyczny element, który nie tylko zachwyca oryginalną fakturą, ale też stanowi idealnie dopełnienie ogrodowych aranżacji. A dzięki wysokim parametrom technicznym gwarantuje komfort użytkowania i wyjątkową

Data publikacji: 2018-04-18
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowość! Palisada Piedra – naturalne skały w funkcjonalnym wydaniu
Kategoria: Libet, polisada Piedra

Nowość! Palisada Piedra – naturalne skały w funkcjonalnym wydaniu , Libet, polisada Piedra - Bogata gama produktów uzupełniających z kolekcji Libet Completto poszerzyła się w tym roku o kolejną propozycję. Inspirowana wyglądem naturalnych skał Palisada Piedra (kamienna) to praktyczny element, który nie tylko zachwyca oryginalną fakturą, ale też stanowi idealnie dopełnienie ogrodowych aranżacji. A dzięki wysokim parametrom technicznym gwarantuje komfort użytkowania i wyjątkową trwałość. Bogata gama produktów uzupełniających z kolekcji Libet Completto poszerzyła się w tym roku o kolejną propozycję. Inspirowana wyglądem naturalnych skał Palisada Piedra (kamienna) to praktyczny element, który nie tylko zachwyca oryginalną fakturą, ale też stanowi idealnie dopełnienie ogrodowych aranżacji. A dzięki wysokim parametrom technicznym gwarantuje komfort użytkowania i wyjątkową trwałość.

Szlachetność kamienia zamknięta w betonie

Palisada Piedra (kamienna) urzeka niepowtarzalnym rysunkiem na powierzchni i szlachetną kolorystyką, uzyskanymi za sprawą specjalnej technologii produkcji (wet-cast). Polega ona na formowaniu elementów z ciekłej mieszanki betonowej, dzięki czemu możliwe jest wierne odwzorowanie wyglądu kamienia. Ponadczasowy urok tego naturalnego surowca został ujęty w prostej, nowoczesnej formie, dlatego palisada świetnie sprawdzi się zarówno w klasycznych, jak i w nowoczesnych przestrzeniach, podkreślając urok posesji i nadając jej elegancki charakter. Produkt pięknie komponuje się z inną nowością w ofercie Libet – płytą tarasową Piedra z kolekcji Libet Impressio, umożliwiając tworzenie atrakcyjnych, harmonijnych kompozycji.

Elegancka, trwała, praktyczna…

Palisada Piedra (kamienna) to przykład doskonałego połączenia ponadczasowego designu z wytrzymałością wysokiej klasy wyrobów betonowych. Elementy są barwione nie tylko w warstwie wierzchniej, ale na całej powierzchni, dlatego możliwe jest eksponowanie wszystkich ich boków, bez utraty walorów estetycznych. To wszystko, w połączeniu z praktycznym wymiarem 60 x 14,5 x 15 cm sprawia, że produkt sprawdzi się podczas wykończania ścieżek, schodów i tarasów, a także jako materiał do budowy estetycznych, a przy tym funkcjonalnych elementów małej architektury.

 

 

Więcej informacji na temat produktów firmy Libet znaleźć można na stronach www.libet.pl oraz www.ceramic.libet.pl.

Zachęcam do wykorzystania materiałów na Państwa łamach oraz zapoznania się z informacjami znajdującymi się w biurze prasowym http://budflypr.newslink.pl/komunikaty-prasowe/kategoria/13.

A to już wiesz?  Jak prawidłowo wykonać wytrzymałą hydroizolację?

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nowość! Palisada Piedra – naturalne skały w funkcjonalnym wydaniu , Libet, polisada Piedra - Bogata gama produktów uzupełniających z kolekcji Libet Completto poszerzyła się w tym roku o kolejną propozycję. Inspirowana wyglądem naturalnych skał Palisada Piedra (kamienna) to praktyczny element, który nie tylko zachwyca oryginalną fakturą, ale też stanowi idealnie dopełnienie ogrodowych aranżacji. A dzięki wysokim parametrom technicznym gwarantuje komfort użytkowania i wyjątkową trwałość.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy