Budownictwo Den Braven

Precyzja i doskonała widoczność – Super Color Fluo Marker firmy Den Braven

Precyzja i doskonała widoczność – Super Color Fluo Marker firmy Den Braven
Mało widoczne miejsca, bądź przedmioty ulokowane na zewnątrz domu często wymagają wyraźnego oznakowania. Wykonanie tego typu prac jest szczególnie wskazane przed nadejściem długich, jesiennych i zimowych wieczorów, kiedy zmrok zapada bardzo szybko, a wystające i niewidoczne fragmenty mogą stwarzać zagrożenie. Do tego typu zadań dedykowany jest poręczny Super Color Fluo Marker firmy Den Braven, dzięki któremu znakowanie w celach ostrzegawczych stanie się łatwe i

Data publikacji: 2017-10-25
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Precyzja i doskonała widoczność – Super Color Fluo Marker firmy Den Braven
Kategoria: Den Braven

Precyzja i doskonała widoczność – Super Color Fluo Marker firmy Den Braven , Den Braven - Mało widoczne miejsca, bądź przedmioty ulokowane na zewnątrz domu często wymagają wyraźnego oznakowania. Wykonanie tego typu prac jest szczególnie wskazane przed nadejściem długich, jesiennych i zimowych wieczorów, kiedy zmrok zapada bardzo szybko, a wystające i niewidoczne fragmenty mogą stwarzać zagrożenie. Do tego typu zadań dedykowany jest poręczny Super Color Fluo Marker firmy Den Braven, dzięki któremu znakowanie w celach ostrzegawczych stanie się łatwe i skuteczne. Mało widoczne miejsca, bądź przedmioty ulokowane na zewnątrz domu często wymagają wyraźnego oznakowania. Wykonanie tego typu prac jest szczególnie wskazane przed nadejściem długich, jesiennych i zimowych wieczorów, kiedy zmrok zapada bardzo szybko, a wystające i niewidoczne fragmenty mogą stwarzać zagrożenie. Do tego typu zadań dedykowany jest poręczny Super Color Fluo Marker firmy Den Braven, dzięki któremu znakowanie w celach ostrzegawczych stanie się łatwe i skuteczne.

W dobie ciągłego pośpiechu i braku czasu coraz częściej poszukujemy rozwiązań, które pozwolą nam w prosty sposób, bez zbędnego wysiłku, a przede wszystkim szybko wykonać niektóre czynności. Trend ten zagościł również w obszarze budownictwa i remontów. Kleje, które łączą natychmiast, silikony i akryle fast już nikogo nie dziwią. Producenci chemii budowlanej coraz chętniej wprowadzają do swoich ofert produkty, które pozwalają usprawnić i znacząco skrócić czas prowadzonych prac remontowo-budowlanych. Kolejną tego typu nowość na rynku, która dostępna jest w ofercie firmy Den Braven, stanowi szybkoschnący lakier Super Color Acrylic Universal FAST.

Fluorescencyjna widoczność

Odgradzanie przestrzeni taśmą, albo trzonkami ostrzegawczymi, zawiązywanie czerwonej wstążki to tylko niektóre sposoby na oznakowanie niebezpiecznych lub mało widocznych miejsc. Zdarza się jednak, że powyższe rozwiązania są niepraktyczne i mocno zaburzają estetykę otoczenia. Aby skutecznie wyróżnić jakiś przedmiot lub szczegół warto sięgnąć po Super Color Fluo Marker firmy Den Braven. Precyzyjny lakier w formie markera sprawdzi się podczas remontów oraz prac ogrodowych, a także wszędzie tam, gdzie konieczne jest wyraźne oznakowanie wystającego lub niebezpiecznego elementu. Zawór 360o, w który wyposażony jest Super Color Fluo Marker, umożliwia aplikację farby w każdej pozycji, dzięki czemu z łatwością oznaczymy nawet trudnodostępne miejsca, również na pionowych powierzchniach. Super Color Fluo Marker dostępny jest w czterech, wyrazistych barwach: różowej, zielonej, żółtej oraz pomarańczowej. Lakier pozostawia łatwo ścieralną, matową powłokę z efektem odblasku, która utrzymuje się od 3 do 6 miesięcy. Super Color Fluo Marker firmy Den Braven widoczny jest w każdych warunkach atmosferycznych, dlatego nawet w pochmurny, jesienny dzień bez trudu zauważymy pomalowane nim przedmioty. Jeśli chcemy osiągnąć jak najlepszy efekt, warto stosować produkt na jasnych powierzchniach. Ciemne elementy należy wcześniej przygotować nakładając biały podkład, a następnie pokryć je warstwą lakieru w wybranym kolorze. Dzięki temu efekt odblasku będzie jeszcze bardziej intensywny.

A to już wiesz?  Libet Light by LightPro – magia światła w ogrodzie

 

Uniwersalność i wygoda

Super Color Fluo Marker to jeden z dwunastu specjalistycznych lakierów znajdujących się w ofercie firmy Den Braven. Przeznaczony jest on do zastosowań dekoracyjnych oraz ochronnych. Produkt ten sprawdzi się na powierzchniach wykonanych ze stali, metalu, ceramiki, betonu, szkła, drewna, tworzyw sztucznych, a nawet na śniegu. Szerokie zastosowanie farby sprawia, że jest ona uniwersalnym rozwiązaniem podczas domowych, jak również specjalistycznych prac remontowych i porządkowych. Ponadto może być używany wewnątrz oraz na zewnątrz obiektów. Dobra przyczepność produktu oraz jego szybki czas schnięcia powodują, że lakier nie będzie spływać pozostawiając mało estetyczne zacieki. Super Color Fluo Marker sprawdzi się doskonale na niedużych powierzchniach, z kolei aby trwałe pokryć odblaskiem większe elementy, warto użyć sprayu Super Color Fluorescent. Wygodna aplikacja w formie aerozolu pozwoli szybko pomalować wybrany przedmiot.

 

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Precyzja i doskonała widoczność – Super Color Fluo Marker firmy Den Braven , Den Braven - Mało widoczne miejsca, bądź przedmioty ulokowane na zewnątrz domu często wymagają wyraźnego oznakowania. Wykonanie tego typu prac jest szczególnie wskazane przed nadejściem długich, jesiennych i zimowych wieczorów, kiedy zmrok zapada bardzo szybko, a wystające i niewidoczne fragmenty mogą stwarzać zagrożenie. Do tego typu zadań dedykowany jest poręczny Super Color Fluo Marker firmy Den Braven, dzięki któremu znakowanie w celach ostrzegawczych stanie się łatwe i skuteczne.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy