Budownictwo Nowodvorski Lighting

Kolekcja ALPHA – łazienka pełna światła

Kolekcja ALPHA – łazienka pełna światła
Łazienka jest jedną z najważniejszych stref w domu. To kameralne pomieszczenie pełni wiele funkcji, istotnych dla komfortu codziennego funkcjonowania. Dbanie o higienę, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych czy długie, relaksujące kąpiele wymagają odpowiednich warunków. Kolekcja ALPHA marki Nowodvorski Lighting to oświetlenie dedykowane do wnętrz o podwyższonym stopniu

Data publikacji: 2020-12-22
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Kolekcja ALPHA – łazienka pełna światła
Kategoria: Nowodvorski Lighting

Kolekcja ALPHA – łazienka pełna światła , Nowodvorski Lighting - Łazienka jest jedną z najważniejszych stref w domu. To kameralne pomieszczenie pełni wiele funkcji, istotnych dla komfortu codziennego funkcjonowania. Dbanie o higienę, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych czy długie, relaksujące kąpiele wymagają odpowiednich warunków. Kolekcja ALPHA marki Nowodvorski Lighting to oświetlenie dedykowane do wnętrz o podwyższonym stopniu wilgotności. Łazienka jest jedną z najważniejszych stref w domu. To kameralne pomieszczenie pełni wiele funkcji, istotnych dla komfortu codziennego funkcjonowania. Dbanie o higienę, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych czy długie, relaksujące kąpiele wymagają odpowiednich warunków. Kolekcja ALPHA marki Nowodvorski Lighting to oświetlenie dedykowane do wnętrz o podwyższonym stopniu wilgotności.

Urządzenie funkcjonalnej łazienki to wymagające zadanie – trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników takich jak: wielkość pomieszczenia, wentylacja czy dostęp do naturalnego światła słonecznego. Aby zagwarantować sobie komfort użytkowania naszej łazienki należy zadbać o odpowiednie, zróżnicowane oświetlenie, które umożliwi swobodne wykonywanie codziennych czynności.

Punktowe oprawy z kolekcji ALPHA o minimalistycznym kształcie walca posiadają średnicę 8,5 cm i wysokość 13,5 cm. To sprawia, że można je zastosować jako oświetlenie uzupełniające w przypadku występowania oświetlenia centralnego lub jako jedyny typ oświetlenia stosując większą ilość punktów świetlnych, dostosowując ich liczbę do wielkości pomieszczenia. Oprawy te posiadają również podwyższony stopień szczelności IP54 i ochronę niezbędną do zastosowania w łazienkach.

Lampy z kolekcji Alpha dostępne są w dwóch uniwersalnych kolorach – czarnym i białym dzięki czemu prezentują się one dobrze w łazienkach w stylu nowoczesnym oraz skandynawskim. Kolejnym atutem tych opraw jest wymienne źródło światła, które stanowi żarówka typu GU10.

Kolekcja ALPHA to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących bezpiecznego i optymalnego oświetlenia do stylowej łazienki, w której liczy się zarówno funkcjonalność, jak i elegancki design.

ALPHA BLACK, 8263,

cena : 119,00 zł

ALPHA WHITE, 8262,

cena: 119,00 zł

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Kolekcja ALPHA – łazienka pełna światła , Nowodvorski Lighting - Łazienka jest jedną z najważniejszych stref w domu. To kameralne pomieszczenie pełni wiele funkcji, istotnych dla komfortu codziennego funkcjonowania. Dbanie o higienę, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych czy długie, relaksujące kąpiele wymagają odpowiednich warunków. Kolekcja ALPHA marki Nowodvorski Lighting to oświetlenie dedykowane do wnętrz o podwyższonym stopniu wilgotności.

A to już wiesz?  Praktyczna alternatywa dla wykładzin w rolce z klejem przylepcowym Bostik Ni-bofix 3000

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy