Wiercimy

Concordia będzie ubezpieczać klientów agro Banku BGŻ

18 listopada br. została podpisana strategiczna umowa o współpracy między Bankiem BGŻ i Concordia Polska Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych.  Dzięki podpisanej umowie z Concordia Polska TUW oferta Banku BGŻ dla sektora agro zostanie rozszerzona o produkty ubezpieczeniowe cieszące się największym zainteresowaniem wśród rolników tj. ubezpieczenia obowiązkowe, ubezpieczenia upraw z dopłatami z budżetu państwa, ubezpieczenia maszyn oraz środków do produkcji, a także osobowe i assistance. Nawiązanie współpracy z ekspertem w zakresie ubezpieczeń rolnych zapewni klientom Banku BGŻ kompleksowe i dopasowane do ich potrzeb rozwiązania biznesowe.  - Pod wieloma względami jesteśmy liderem w obsłudze rynku agro. Chcemy jednak wciąż umacniać naszą pozycję oferując nowoczesne i co ważne kompleksowe usługi. Wierzymy, iż uzupełnienie oferty o specjalistyczne produkty ubezpieczeniowe dostosowane do potrzeb klientów z tego segmentu istotnie przyczyni się do budowy długoterminowych relacji i dalszego umocnienia naszej pozycji na rynku – powiedział Witold Okarma, wiceprezes Zarządu Banku BGŻ. Dodał, iż współpraca z Concordią zapowiada się bardzo interesująco.

18 listopada br. została podpisana strategiczna umowa o współpracy między Bankiem BGŻ i Concordia Polska Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych.
 

Dzięki podpisanej umowie z Concordia Polska TUW oferta Banku BGŻ dla sektora agro zostanie rozszerzona o produkty ubezpieczeniowe cieszące się największym zainteresowaniem wśród rolników tj. ubezpieczenia obowiązkowe, ubezpieczenia upraw z dopłatami z budżetu państwa, ubezpieczenia maszyn oraz środków do produkcji, a także osobowe i assistance. Nawiązanie współpracy z ekspertem w zakresie ubezpieczeń rolnych zapewni klientom Banku BGŻ kompleksowe i dopasowane do ich potrzeb rozwiązania biznesowe.
 
– Pod wieloma względami jesteśmy liderem w obsłudze rynku agro. Chcemy jednak wciąż umacniać naszą pozycję oferując nowoczesne i co ważne kompleksowe usługi. Wierzymy, iż uzupełnienie oferty o specjalistyczne produkty ubezpieczeniowe dostosowane do potrzeb klientów z tego segmentu istotnie przyczyni się do budowy długoterminowych relacji i dalszego umocnienia naszej pozycji na rynku – powiedział Witold Okarma, wiceprezes Zarządu Banku BGŻ. Dodał, iż współpraca z Concordią zapowiada się bardzo interesująco. – Mamy podobne korzenie, operujemy na tych samych rynkach, a co najważniejsze mamy podobną filozofię i podejście do biznesu stawiając na pierwszym miejscu potrzeby klienta, stabilny i długoterminowy rozwój – podkreśla wiceprezes Banku BGŻ.

Concordia jest ubezpieczycielem, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu podjął wyzwanie i osiąga sukcesy w sferze ubezpieczeń dla rolnictwa, segmentu gminnego i samorządowego oraz bancassurance. Bank BGŻ jest z kolei partnerem pierwszego wyboru dla podmiotów z sektora rolno-spożywczego oferując im unikalną wiedzę ekspercką oraz nowoczesne usługi bankowe. Uzupełnienie oferty o specjalistyczne produkty ubezpieczeniowe dostosowane do potrzeb klientów agro Banku BGŻ z pewnością przyczyni się do dalszego umocnienia banku na rynku.
 
– Rolnicy potrafią bardzo umiejętnie rozpoznać rzetelność zawodową i w tej grupie nasza strategia solidnych ubezpieczeń zyskuje dobre przyjęcie. Wspólny projekt z Bankiem BGŻ jest z jednej strony tego potwierdzeniem, a z drugiej szansą na umocnienie naszych pozycji – powiedział Piotr Narloch, Prezes Zarządu Concordia Polska TUW.

A to już wiesz?  Pierwsza w Polsce wyszukiwarka w mobilnym sklepie: NetSprint w mobi.kolporter.pl

                                                                                                    ***
Bank BGŻ jest uniwersalnym bankiem komercyjnym. Specjalizuje się w finansowaniu rolnictwa, gospodarki żywnościowej oraz infrastruktury regionalnej. Mocną stroną Banku, jest zaangażowanie w rozwój społeczności lokalnych. Rozwijając współpracę ze swoimi partnerami społecznymi, staje się dla nich zaufanym i pewnym partnerem.

Celem strategicznym Banku jest wzmocnienie wiodącej pozycji w sektorze rolno-spożywczym, dynamiczny rozwój sieci placówek oraz wzbogacanie oferty produktowej. Bank dysponuje siecią blisko 360 placówek. Udostępnia bezprowizyjnie 3 500 bankomatów w całym kraju. Klienci Banku BGŻ mają do dyspozycji nowoczesne i wygodne rozwiązania bankowe.

                                                                                                   ***
Misją Concordii jest współpraca z Partnerami oparta o jakość, solidność i kompetencje. Daje to podstawy do tworzenia godnej zaufania, specjalistycznej grupy ubezpieczeniowej, oferującej produkty dla wymagającego Klienta.
W ciągu kilkunastu lat działalności przypis składki zwiększył się kilkukrotnie osiągając w 2009 roku poziom blisko 200 mln zł. Potwierdzeniem zaufania Klientów, wysokiej jakości produktów i usług oferowanych przez Towarzystwo jest przyznanie licznych nagród i certyfikatów. Za pakiet ubezpieczeń dla rolnictwa – „Concordia Agro” przyznano certyfikat jakości „Najlepsze w Polsce” w Konsumenckim Konkursie Jakości. Concordia Polska TUW zdobyła II miejsce w kategorii Ubezpieczenia Majątkowe w rankingu „Rzeczpospolitej“ na Najlepszą Instytucję Finansową w 2008 roku.    

Źródło Bank BGŻ. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy