Wiercimy

Polisa z mBankiem na spokojne wakacje

mBank w okresie wakacyjnym proponuje Klientom promocyjne ceny polis mieszkaniowych i samochodowych oraz atrakcyjne ubezpieczenie podróżne.Klienci wyjeżdżający na wakacje mogą skorzystać z ubezpieczenia podróżnego, dostępnego przez Internet już od 1,1 zł za dobę! Polisa przesyłana jest do Ubezpieczonego emailem, a jej szczegóły sms`em.Dla osób, które chcą zadbać o swój spokój na urlopie, mBank przygotował promocje ubezpieczenia majątkowego oraz samochodowego: polisa majątkowa dla posiadaczy domu lub mieszkania aż 20% taniej, jeśli we wniosku Klient wpisze kod 4444. Promocja trwa do końca września i dotyczy ubezpieczenia mieszkaniowego, ubezpieczenia domu jednorodzinnego, domu w budowie oraz ubezpieczenia

mBank w okresie wakacyjnym proponuje Klientom promocyjne ceny polis mieszkaniowych i samochodowych oraz atrakcyjne ubezpieczenie podróżne.

Klienci wyjeżdżający na wakacje mogą skorzystać z ubezpieczenia podróżnego, dostępnego przez Internet już od 1,1 zł za dobę! Polisa przesyłana jest do Ubezpieczonego emailem, a jej szczegóły sms`em.

Dla osób, które chcą zadbać o swój spokój na urlopie, mBank przygotował promocje ubezpieczenia majątkowego oraz samochodowego:

  • polisa majątkowa dla posiadaczy domu lub mieszkania aż 20% taniej, jeśli we wniosku Klient wpisze kod 4444. Promocja trwa do końca września i dotyczy ubezpieczenia mieszkaniowego, ubezpieczenia domu jednorodzinnego, domu w budowie oraz ubezpieczenia wypadkowego (NNW). 
  • polisa samochodowa20% taniej, a dla posiadaczy samochodów marki FORD, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, TOYOTA lub SKODA – nawet 25% zniżki. Do tego Bank oferuje Assistance i Zieloną Kartę bez opłat.

Jak co roku, mBank przygotował specjalną, wakacyjną ofertę dla Klientów. Dotychczas ubezpieczyli oni w mBanku nieruchomości o wartości niemal 200 mln zł i samochody warte prawie 20 mln zł ? mówi Artur Binkowski, odpowiedzialny za produkty ubezpieczeniowe w mBanku.

Wyróżnikami ubezpieczeń oferowanych w mBanku są: atrakcyjna cena, prosta i przejrzysta konstrukcja oraz łatwa forma zawarcia umowy.

Zakup ubezpieczenia w mBanku umożliwia Klientom:

  • swobodne ustalenie jego parametrów – sumy oraz wariantu ubezpieczenia – według indywidualnych preferencji,
  • automatyczne wyliczenie składki ubezpieczenia,
  • opłatę składki online z wykorzystaniem bezpłatnej i bezpiecznej usługi mTRANSFER,

W zakres ubezpieczenia podróżnego wchodzi pokrycie rachunków medycznych za granicą oraz bogaty pakiet assistance m. in.: koszty wcześniejszego powrotu, utrata i uszkodzenie bagażu podróżnego. Ubezpieczenie zapewnia bezpieczeństwo w czasie podróżowania po całym świecie.

Opłaty za wykup polisy dokonuje się przelewem mTRANSFER, a jej numer błyskawicznie przesłany zostaje za pośrednictwem SMS lub email, co jest wystarczającym potwierdzeniem rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowej.

W ramach ubezpieczenia majątkowego ubezpieczyć można:

  • mieszkanie,
  • dom jednorodzinny,
  • dom w budowie.

Dodatkowo osoby ubezpieczające mieszkanie lub dom mogą wykupić ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej OC.

A to już wiesz?  Dylematy rozwoju transportu w świetle Strategii Lizbońskiej

Ubezpieczenie NNW oferowane przez mBank przy współpracy z Generali gwarantuje wypłatę świadczenia w przypadku trwałego uszkodzenia ciała lub śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku i może być wykupione indywidualnie lub grupowo, na kwotę 10 tys., 25 tys. lub 40 tys. Podstawowy zakres ubezpieczenia można rozszerzyć na sporty wysokiego ryzyka, jak np. wspinaczka, bungee jumping i sporty motorowe.

Więcej informacji o ubezpieczeniach oferowanych przez mBank znajduje się w serwisie internetowym:

www.mbank.pl/oferta/ubezpieczenia

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy