Budownictwo fraser lampy Nowodvorski

Kolekcja FRASER marki Nowodvorski Lighting – komfort i subtelny design

Kolekcja FRASER marki Nowodvorski Lighting – komfort i subtelny design
Szybki prysznic, makijaż na wieczorne przyjęcie, a może długa, relaksująca kąpiel po ciężkim dniu pracy? Niezależnie od naszych zamiarów, zadaniem łazienki jest przede wszystkim zapewnić nam dyskrecję oraz poczucie komfortu. W kolekcji FRASER marki Nowodvorski Lighting odnajdziemy źródła ciepłego, łagodnego światła, które zamknięte w nowoczesnej estetyce, podniesie jakość relaksu i nada wnętrzu subtelnej

Data publikacji: 2016-07-21
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Kolekcja FRASER marki Nowodvorski Lighting – komfort i subtelny design
Kategoria: nowodvorski, lampy, fraser

Kolekcja FRASER marki Nowodvorski Lighting – komfort i subtelny design , nowodvorski, lampy, fraser - Szybki prysznic, makijaż na wieczorne przyjęcie, a może długa, relaksująca kąpiel po ciężkim dniu pracy? Niezależnie od naszych zamiarów, zadaniem łazienki jest przede wszystkim zapewnić nam dyskrecję oraz poczucie komfortu. W kolekcji FRASER marki Nowodvorski Lighting odnajdziemy źródła ciepłego, łagodnego światła, które zamknięte w nowoczesnej estetyce, podniesie jakość relaksu i nada wnętrzu subtelnej elegancji. Szybki prysznic, makijaż na wieczorne przyjęcie, a może długa, relaksująca kąpiel po ciężkim dniu pracy? Niezależnie od naszych zamiarów, zadaniem łazienki jest przede wszystkim zapewnić nam dyskrecję oraz poczucie komfortu. W kolekcji FRASER marki Nowodvorski Lighting odnajdziemy źródła ciepłego, łagodnego światła, które zamknięte w nowoczesnej estetyce, podniesie jakość relaksu i nada wnętrzu subtelnej elegancji.

Oświetlenie łazienkowe jest kluczowym elementem tego pomieszczenia, nadającym mu ostatecznego charakteru. Kolekcja FRASER marki Nowodvorski Lighting wprowadzi wyjątkowy nastrój do aranżacji każdej łazienki. Łagodne światło oprawione  w chromowaną stal z łatwością dopasuje się do większości wystrojów. Prosta forma nada pomieszczeniu poczucie intymności i bezpieczeństwa. Kolekcja FRASER składa się z 3 modeli o różnych rozmiarach, co daje dużą swobodę aranżacji. Dodatkowo dzięki systemowi ochrony IP44 bez obaw możemy przeprowadzić montaż lampy w miejscach narażonych na wilgoć.

Lampy z kolekcji FRASER marki Nowodvorski Lighting łączą w sobie elegancję i wydajność. Ciepła barwa światła podkreśli wizerunek zarówno nowoczesnych wnętrz, jak i tych w klasycznym wydaniu. Wysoki standard oraz profesjonalizm wykonania są gwarancją funkcjonalności, a uniwersalna forma sprawi, że lampy te będą cieszyć oko przez długie lata pomimo zmieniających się trendów.

LAMPY FRASER MARKI NOWODVORSKI LIGHTING:

FRASER LED 50CM X 7CM

Cena detaliczna: 293,97zł brutto

FRASER LED 30CM X 7CM

Cena detaliczna: 244,77zł brutto

FRASER LED 19CM X 7CM

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Kolekcja FRASER marki Nowodvorski Lighting – komfort i subtelny design , nowodvorski, lampy, fraser - Szybki prysznic, makijaż na wieczorne przyjęcie, a może długa, relaksująca kąpiel po ciężkim dniu pracy? Niezależnie od naszych zamiarów, zadaniem łazienki jest przede wszystkim zapewnić nam dyskrecję oraz poczucie komfortu. W kolekcji FRASER marki Nowodvorski Lighting odnajdziemy źródła ciepłego, łagodnego światła, które zamknięte w nowoczesnej estetyce, podniesie jakość relaksu i nada wnętrzu subtelnej elegancji.

A to już wiesz?  Dlaczego audyt nie musi być złem koniecznym?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy