Technologia Wiadomości branżowe Wiercimy

Czysta i świeża kuchnia

Czysta i świeża kuchnia
Smaczny obiad czy wykwintna kolacja smakują lepiej, gdy nie spożywa się ich w oparach przed chwilą gotowanych potraw. Nowy, produkowany w Polsce okap podszafkowy firmy MPM pomoże pozbyć się nadmiaru zapachów. Ze względu na swoje niewielkie wymiary, sprawdzi się zarówno w  aneksach kuchennych, jak i niedużych kuchniach.Okap MPM-50-PX-51 niweluje zapachy powstające podczas przygotowywania posiłków, a także zapobiega osadzaniu się wilgoci oraz tłustych cząsteczek na szafkach, ścianach i kuchennej podłodze. Urządzenie podłączone do komina wentylacyjnego doskonale sprawdza się w funkcji wyciągu, wydmuchując powietrze z mieszkania. Po zamontowaniu filtrów węglowych okap może pracować też w obiegu zamkniętym jako pochłaniacz, oczyszczając powietrze z tłuszczów, dymu i zapachów.Trzystopniowa regulacja prędkości pozwala dostosować pracę urządzenia do potrzeb i jednocześnie zmniejszyć zużycie energii. Przykładowo, podgrzewając jedynie obiad w jednym garnku, w zupełności wystarczy włączyć pierwszy zakres pracy wyciągu. Natomiast, podczas gotowania kilku dań jednocześnie trzeci stopień prędkości o wydajności 420m3/h, skutecznie

Smaczny obiad czy wykwintna kolacja smakują lepiej, gdy nie spożywa się ich w oparach przed chwilą gotowanych potraw. Nowy, produkowany w Polsce okap podszafkowy firmy MPM pomoże pozbyć się nadmiaru zapachów. Ze względu na swoje niewielkie wymiary, sprawdzi się zarówno w  aneksach kuchennych, jak i niedużych kuchniach.

Okap MPM-50-PX-51 niweluje zapachy powstające podczas przygotowywania posiłków, a także zapobiega osadzaniu się wilgoci oraz tłustych cząsteczek na szafkach, ścianach i kuchennej podłodze. Urządzenie podłączone do komina wentylacyjnego doskonale sprawdza się w funkcji wyciągu, wydmuchując powietrze z mieszkania. Po zamontowaniu filtrów węglowych okap może pracować też w obiegu zamkniętym jako pochłaniacz, oczyszczając powietrze z tłuszczów, dymu i zapachów.

Trzystopniowa regulacja prędkości pozwala dostosować pracę urządzenia do potrzeb i jednocześnie zmniejszyć zużycie energii. Przykładowo, podgrzewając jedynie obiad w jednym garnku, w zupełności wystarczy włączyć pierwszy zakres pracy wyciągu. Natomiast, podczas gotowania kilku dań jednocześnie trzeci stopień prędkości o wydajności 420m3/h, skutecznie usunie wszystkie powstające opary i zapachy.

Okap MPM-50-PX-51 wyposażony jest w halogenowe oświetlenie, umieszczone w przedniej części na bokach urządzenia, które znacząco ułatwia gotowanie w ciemnych kuchniach. Ponadto, urządzenie wykonane jest z materiałów łatwych do utrzymania czystości. Dzięki temu, nie tylko pomaga w oczyszczaniu powietrza, ale również gwarantuje estetyczny wygląd pomieszczenia.

 

Okap podszafkowy (INOX) MPM-50-PX-51

Cena: 249 zł

Funkcje:

 • materiał: inox satyna
 • zakres prędkości: 3-stopniowy
 • sterowanie: manualne (przyciski)
 • możliwość pracy jako pochłaniacz (z filtrem węglowym)

 Wyposażenie:

 • filtr aluminiowy: 2 szt.
 • filtr węglowy: w opcji

Parametry techniczne:

 • szerokość: 50 cm
 • masa urządzenia netto: 4,7 kg
 • masa urządzenia brutto: 6 kg
 • wydajność: 420m3h
 • poziom hałasu: LWA = 51-64db (A)
 • oświetlenie: 2x35W (halogen)
 • wylot powietrza: ?120mm


dostarczył infoWire.pl

Źródło MPM. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Bezpieczny Dom lub tablet na święta od Netii

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy