Wiercimy

Nowe magazyny w ofercie NetPress.pl

Nowe magazyny w ofercie NetPress.pl
Zgodnie z zapowiedziami sprzed kilkunastu dni, oferta kiosku z cyfrową prasą www.netpress.pl powiększa się. Nowe czasopisma to tygodnik opinii „Ozon” i „Foto Akt”, magazyn poświęcony artystycznej fotografii. Kolejnym polskim tytułem, który jest sprzedawany w formacie Zinio, jest miesięcznik „Press”Pierwsze elektroniczne wydania „Ozonu” dostępne będą bezpłatnie. Do 9 listopada wydawca umożliwia zamówienie darmowej prenumeraty trzech numerów, po tym terminie prowadzona będzie regularna sprzedaż. Cena „Ozonu” w kiosku NetPress.pl wynosić będzie 4, a w prenumeracie 3 zł. Dostępne będą również egzemplarze archiwalne. „Foto Akt”, przeznaczony dla koneserów fotografii. Jest to polska edycja brytyjskiego tytułu „The New Nude”. Cena wersji cyfrowej wynosi 12.99 (papierowej 14.99). Jest to już trzeci, po „foto” i „Fotografii cyfrowej”, magazyn poświęcony fotografii w ofercie NetPress.pl.Do

Zgodnie z zapowiedziami sprzed kilkunastu dni, oferta kiosku z cyfrową prasą www.netpress.pl powiększa się. Nowe czasopisma to tygodnik opinii ?Ozon? i ?Foto Akt?, magazyn poświęcony artystycznej fotografii. Kolejnym polskim tytułem, który jest sprzedawany w formacie Zinio, jest miesięcznik ?Press?

Pierwsze elektroniczne wydania ?Ozonu? dostępne będą bezpłatnie. Do 9 listopada wydawca umożliwia zamówienie darmowej prenumeraty trzech numerów, po tym terminie prowadzona będzie regularna sprzedaż. Cena ?Ozonu? w kiosku NetPress.pl wynosić będzie 4, a w prenumeracie 3 zł. Dostępne będą również egzemplarze archiwalne.

?Foto Akt?, przeznaczony dla koneserów fotografii. Jest to polska edycja brytyjskiego tytułu ?The New Nude?. Cena wersji cyfrowej wynosi 12.99 (papierowej 14.99). Jest to już trzeci, po ?foto? i ?Fotografii cyfrowej?, magazyn poświęcony fotografii w ofercie NetPress.pl.

Do grona partnerów NetPress dołączył też wydawca miesięcznika ?Press?, wybierając jednak odmienny model sprzedaży. Magazyn dostępny jest wyłącznie w serwisie www.press.pl. Czytelnicy mogą zamówić zarówno pojedyncze egzemplarze, jak i jedną z opcji prenumeraty. Cyfrowy ?Press? dostępny jest w cenie 11,90 zł za pojedynczy numer, a w prenumeracie rocznej za 8,80 zł.

NetPress umożliwia klientom korzystanie z różnorodnych form płatności. Obsługuje zarówno karty kredytowe (MasterCard i Visa), jak i przelewy (nie tylko internetowe, ale też tradycyjne, na poczcie lub w banku). – Wdrożenie tylu sposobów płacenia spowodowane jest chęcią przyciągnięcia również tych potencjalnych klientów, którzy nie korzystają z bankowości elektronicznej, a jest to wciąż spora grupa – komentuje dyrektor Netpress Bartłomiej Roszkowski.

##
Zinio Systems Inc.

Firma Zinio Systems jest niekwestionowanym liderem na rynku dystrybucji czasopism cyfrowych. Posiada 62% rynku czasopism cyfrowych w USA i oferuje ponad 270 magazynów. Rozgłos przyniósł jej program Zinio Reader, który umożliwia łatwe i przyjemne czytanie prasy na ekranie komputera. System Zinio, zachowując podstawowe cechy wersji drukowanej, takie jak układ strony, treść i reklamy, pozwala również na przeszukiwanie tekstów, archiwizację artykułów oraz korzystania z odsyłaczy, co czyni przygodę z cyfrową prasą w pełni interaktywną.

A to już wiesz?  Już 70 wrzutni elektronicznych w ING Banku Śląskim

Firma działa od marca 2000 r. Ma biura w San Francisco, Nowym Jorku oraz w Londynie. Do jej udziałowców należy między innymi Intel Capital, fundusz inwestycyjny należący do znanego producenta mikroprocesorów.

www.zinio.com

NetPress

NetPress funkcjonuje w strukturach Zakładów Graficznych TAURUS. W 2005 r. firma, dzięki zakupowi licencji, została partnerem Zinio Systems, Inc.

Inwestycja w nowoczesną platformę internetową do dystrybucji czasopism drogą cyfrową jest naturalną konsekwencją dotychczasowej strategii rozwoju Zakładów Graficznych TAURUS. Drukarnia specjalizuje się w kompleksowej obsłudze wydawnictw w zakresie przygotowania do druku, samego druku oraz dystrybucji średnio- i niskonakładowych czasopism. Dzięki dobrej znajomości rynku, firma jest doskonale przygotowana zarówno pod względem organizacyjnym, jak i merytorycznym do uruchomienia dystrybucji czasopism cyfrowych.

www.netpress.pl

Taurus

Zakłady Graficzne TAURUS Stanisław Roszkowski Sp. z o.o. istnieją nieprzerwanie od 1990 roku. Firmę założył Stanisław Roszkowski, były dziennikarz, obecnie także wydawca kilku fachowych czasopism.

Drukarnia zlokalizowana w podwarszawskim Kazimierowie zaliczana jest do ścisłej czołówki tego typu przedsiębiorstw w Polsce. Posiada jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w kraju, 10- i 8-kolorowe maszyny Komori i Heidelberg, a także w pełni automatyczną naświetlarkę CTP firmy Screen. Specjalizuje się w druku średnio i niskonakładowych czasopism.

www.drukarniataurus.pl

 

Źródło NetPress Digital Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy