Wiercimy

Zinio Inside ? cyfrowa prasa za darmo

Zinio Systems LLC, światowy lider na rynku cyfrowej prasy, udostępnił nowatorską wyszukiwarkę zawartości e-prasy. Umożliwia ona nie tylko odnalezienie pożądanej frazy w zawartości całego e-czasopisma, ale również zapoznanie się z kompletnym artykułem jeszcze przed zakupem wydania. Już teraz wyszukiwarka obejmuje ponad 100 tytułów polskiej prasy, dostarczanej na Zinio.com przez NetPress Digital, właściciela platformy z cyfrowymi publikacjami Nexto.pl Wyszukiwarka oparta jest na rozwiązaniach firmy Autonomy, jednego z globalnych liderów w tej dziedzinie. Czytelnicy otrzymali narzędzie znacząco zwiększające komfort i skuteczność poszukiwania pożądanych informacji. Wyszukiwanie obejmuje ponad milion artykułów zamieszczonych w ponad 50 tysiącach wydań e-czasopism. Wśród 1 000 tytułów, dostępnych w kilkudziesięciu językach, jest również ponad 100 polskich gazet i czasopism. Dostarcza je wyłączny partner Zinio w Polsce, NetPress Digital. - Nasz amerykański partner technologiczny wprowadza cyfrową prasę w kolejną generację rozwoju. Umożliwia bezpłatne zapoznanie się z całymi artykułami przed zakupem i on-line, bez konieczności ściągania

Zinio Systems LLC, światowy lider na rynku cyfrowej prasy, udostępnił nowatorską wyszukiwarkę zawartości e-prasy. Umożliwia ona nie tylko odnalezienie pożądanej frazy w zawartości całego e-czasopisma, ale również zapoznanie się z kompletnym artykułem jeszcze przed zakupem wydania. Już teraz wyszukiwarka obejmuje ponad 100 tytułów polskiej prasy, dostarczanej na Zinio.com przez NetPress Digital, właściciela platformy z cyfrowymi publikacjami Nexto.pl

Wyszukiwarka oparta jest na rozwiązaniach firmy Autonomy, jednego z globalnych liderów w tej dziedzinie. Czytelnicy otrzymali narzędzie znacząco zwiększające komfort i skuteczność poszukiwania pożądanych informacji. Wyszukiwanie obejmuje ponad milion artykułów zamieszczonych w ponad 50 tysiącach wydań e-czasopism. Wśród 1 000 tytułów, dostępnych w kilkudziesięciu językach, jest również ponad 100 polskich gazet i czasopism. Dostarcza je wyłączny partner Zinio w Polsce, NetPress Digital.

Nasz amerykański partner technologiczny wprowadza cyfrową prasę w kolejną generację rozwoju. Umożliwia bezpłatne zapoznanie się z całymi artykułami przed zakupem i on-line, bez konieczności ściągania przeglądarki Zinio Reader, przy zachowaniu wyglądu papierowego czasopisma – mówi Bartłomiej Roszkowski, prezes NetPress Digital. – Nie ukrywamy satysfakcji, że to właśnie nasza firma dostarcza na Zinio.com polską prasę – dodaje.

Zinio Inside to nie tylko wyszukiwarka, ale również wiele funkcjonalnych dodatków, pozwalających maksymalnie wykorzystać możliwości e-wydań. Cała zawartość e-prasy dostępnej w systemie Zinio dostępna jest on-line. Dzięki temu każdy Internauta może zapoznać się z wybranym artykułem bez konieczności zakupu całego wydania, a także przesyłać znajomym linki do poszczególnych tekstów lub stron. Aplikacja jest również zintegrowana z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi oraz agregatorami treści. Widgety dają możliwość zamieszczenia na dowolnej stronie www lub blogu dwustronicowych widoków z e-magazynem z oferty Zinio.

Na początku 2009 roku cały system Zinio Inside, jak również serwis zinio.com, dostępny będzie również w polskiej wersji językowej. W celu zapoznania się z systemem Zinio Inside, jego autorzy zapraszają na stronę http://blog.zinio.com/searchinside/.

A to już wiesz?  Wind Mobile wdraża halodzwonki w Arabii Saudyjskiej

 

NetPress Digital jest w Polsce liderem w zakresie sprzedaży czasopism, książek oraz książek audio w wersji elektronicznej. Każdy z ponad 1500 produktów znajdujących się na www.nexto.pl można nabyć taniej, bezpiecznie, w najnowocześniejszej dostępnej technologii oraz bez konieczności czekania na fizyczną przesyłkę pocztową. NetPress prowadzi także www.nextranet.pl, serwis pozwalający dosłownie każdemu na założenie swojego sklepu z gotowym asortymentem i zupełnie za darmo w ciągu 5 minut. Nextranet jest w głównej mierze dedykowany portalom, blogom, vortalom, które chciałby w szybki sposób wzbogacić swoją ofertę, o sklep z ofertą ściśle powiązaną z wybraną przez siebie specjalizacją. W ramach sieci Nextranet od stycznia 2008 powstało już ponad 10000 dedykowanych sklepów, zarabiających realne pieniądze na sprzedaży produktów elektronicznych.

Zinio Systems, LLC to światowy lider na rynku cyfrowej prasy. Firma świadczy usługi digitalizacji, sprzedaży i dystrybucji, a także wspiera wydawców na polu działań marketingowych. Firma prowadzi sklep internetowy www.zinio.com, na którym zgromadzonych zostało ponad 1000 tytułów prasowych w formie cyfrowej z kilkudziesięciu krajów. Zinio współpracuje z ponad 350 wydawcami. Firma zajmuje się również digitalizacją dziesiątków tysięcy książek. Zarówno książki, jak i prasę użytkownicy systemu Zinio mogą czytać on- i off-line, w zależności od preferencji. Co roku Zinio dostarcza 20 milionów cyfrowych publikacji czytelnikom na całym świecie. Wyłącznym partnerem Zinio w Polsce jest NetPress Digital, właściciel Nexto.pl.

Źródło NetPress Digital Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy