Wiercimy

Aplikacja Allegro dostępna na Samsung bada

Jedna z najbardziej wyczekiwanych aplikacji - aplikacja Allegro - została udostępniona użytkownikom telefonów komórkowych działających na systemie operacyjnym bada, na którym pracują między innymi smartfony z rodziny Samsung Wave, w tym najnowszy model - Wave 3.Od momentu pojawienia się na platformie bada aplikacja Allegro stała się jedną z najczęściej pobieranych aplikacji w Samsung Apps. To tylko dowód na to, jak bardzo była to potrzebna aplikacja – mówi Krzysztof Tiomkin, Application Specialist w Samsung Electronics Polska.Allegro na bada pozwala na wyszukiwanie ofert, przeglądanie kategorii i obserwowanych aukcji, zapewnia także dostęp do konta „Moje Allegro”, dzięki czemu użytkownik może przeglądać swoje aukcje, w których licytuje lub sprzedaje oraz obserwować pojawiające się komentarze.Aplikacja dostępna jest nieodpłatnie w sklepie z aplikacjami Samsung Apps.

Jedna z najbardziej wyczekiwanych aplikacji – aplikacja Allegro – została udostępniona użytkownikom telefonów komórkowych działających na systemie operacyjnym bada, na którym pracują między innymi smartfony z rodziny Samsung Wave, w tym najnowszy model – Wave 3.

Od momentu pojawienia się na platformie bada aplikacja Allegro stała się jedną z najczęściej pobieranych aplikacji w Samsung Apps. To tylko dowód na to, jak bardzo była to potrzebna aplikacja ? mówi Krzysztof Tiomkin, Application Specialist w Samsung Electronics Polska.

Allegro na bada pozwala na wyszukiwanie ofert, przeglądanie kategorii i obserwowanych aukcji, zapewnia także dostęp do konta ?Moje Allegro?, dzięki czemu użytkownik może przeglądać swoje aukcje, w których licytuje lub sprzedaje oraz obserwować pojawiające się komentarze.

Aplikacja dostępna jest nieodpłatnie w sklepie z aplikacjami Samsung Apps.

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Senior.pl o sławnych Seniorach

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy