Budownictwo

Ekspert radzi: Jak usuwać zabrudzenia z kostki brukowej?

Ekspert radzi: Jak usuwać zabrudzenia z kostki brukowej?
Data publikacji: 2016-01-20 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Ekspert radzi: Jak usuwać zabrudzenia z kostki brukowej? Kategoria: Systematyczna pielęgnacja i szybkie usuwanie pojawiających się plam to

Data publikacji: 2016-01-20
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Ekspert radzi: Jak usuwać zabrudzenia z kostki brukowej?
Kategoria:

Ekspert radzi: Jak usuwać zabrudzenia z kostki brukowej? , -

Systematyczna pielęgnacja i szybkie usuwanie pojawiających się plam to niezawodne sposoby na uniknięcie brzydkich przebarwień na nawierzchni ułożonej z kostki brukowej czy płyt. Do walki z zabrudzeniami nie trzeba zatem wybierać mocnych środków chemicznych, drucianych szczotek czy też ciężkiego sprzętu. Co więcej, sięgnięcie po taki „arsenał” może przynieść odwrotne skutki i niekorzystnie odbić się na wyglądzie bruku. W celu dodatkowej ochrony powierzchnie można także zaimpregnować.

Więcej porad ekspertów a także informacji na temat produktów firmy Libet znaleźć można na stronie www.libet.pl

Libet S.A. to lider w segmencie kostek Premium i innych betonowych materiałów nawierzchniowych na polskim rynku. Pełniąc rolę trendesettera wyznacza kierunki rozwoju rynku. Produkty sygnowane marką Libet wyróżniają się nie tylko doskonałymi parametrami technicznymi, ale również innowacyjnością i ciekawym wzornictwem. W równym stopniu stają się ozdobą posesji prywatnych, jak i przestrzeni publicznych. Wysoki poziom jakościowy i estetyczny wyrobów wrocławskiej firmy jest zasługą m.in. nowoczesnego parku maszynowego oraz wykorzystywania najnowszych technologii i odpowiednio selekcjonowanych surowców. Swój udział mają w tym także laboratoria, istniejące przy każdym z 15 zakładów produkcyjnych, które nadzorują przebieg procesu produkcji, wdrażają nowe procedury i pracują nad własnymi, nowatorskimi rozwiązaniami.

Libet S.A.

ul. Powstańców Śląskich 5

53-332 Wrocław

Dział Obsługi Klienta – infolinia: 801 542 381

www.libet.pl

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Ekspert radzi: Jak usuwać zabrudzenia z kostki brukowej? , -

A to już wiesz?  Izolacja typu instant – Taśma Wodochronna Hydroizolacja 2-K firmy Den Braven

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy