Wiercimy

wpKarta Visa Classic ? karta kredytowa dla użytkowników Internetu

wpKarta Visa Classic ? karta kredytowa dla użytkowników Internetu
mBank oraz portal internetowy Wirtualna Polska wprowadziły do oferty partnerską kartę kredytową - wpKarta Visa Classic, którą wyróżnia niski poziom wymaganych dochodów i wysoki limit przyznawanego kredytu.wpKarta to karta wypukła, umożliwiająca realizację transakcji internetowych, telefonicznych i korespondencyjnych na całym świecie. Wydawana jest w dwóch wariantach graficznych. wpKarta  pozwala na korzystanie z 54-dniowego nieoprocentowanego kredytu. Można nią płacić w kilku milionach punktów handlowo-usługowych i zarządzać z dowolnego miejsca na świecie, w myśl zasady 365/7/24.WPKarta Visa Classic w skrócie:Opłata za wydanie - 58 zł,Oprocentowanie kredytu - 22%,Karta międzynarodowa, Okres bez oprocentowania (grace period) do 54 dni,Limit kredytu od 1000 do 10000 zł,Minimalny dochód wymagany w celu ubiegania się o kartę – 700 zł netto,Bezpłatny Pakiet Bezpieczna Visa (

mBank oraz portal internetowy Wirtualna Polska wprowadziły do oferty partnerską kartę kredytową – wpKarta Visa Classic, którą wyróżnia niski poziom wymaganych dochodów i wysoki limit przyznawanego kredytu.

wpKarta to karta wypukła, umożliwiająca realizację transakcji internetowych, telefonicznych i korespondencyjnych na całym świecie. Wydawana jest w dwóch wariantach graficznych.

wpKarta  pozwala na korzystanie z 54-dniowego nieoprocentowanego kredytu. Można nią płacić w kilku milionach punktów handlowo-usługowych i zarządzać z dowolnego miejsca na świecie, w myśl zasady 365/7/24.

WPKarta Visa Classic w skrócie:

 • Opłata za wydanie – 58 zł,
 • Oprocentowanie kredytu – 22%,
 • Karta międzynarodowa,
 • Okres bez oprocentowania (grace period) do 54 dni,
 • Limit kredytu od 1000 do 10000 zł,
 • Minimalny dochód wymagany w celu ubiegania się o kartę ? 700 zł netto,
 • Bezpłatny Pakiet Bezpieczna Visa (http://www.mbank.com.pl/oferta/karty/karty_ubezp.html).

Dodatkowo ofertę Wirtualnej Polski i mBanku charakteryzuje:

 • Łatwa procedura przyznawania karty i limitu kredytowego – wystarczy wypełnić wniosek internetowy,
 • Rozliczanie transakcji zagranicznych w Euro – bardzo korzystne podczas wyjazdów do krajów strefy Euro,
 • Pełna obsługa karty przez Internet – m.in. spłata zadłużenia, zmiana PIN, ustalanie indywidualnych limitów zakupów i wypłat,
 • Dostęp do Aktywnej Strefy Zysku WP

www.karta.wp.pl

Karty kredytowe mBanku są akceptowane w ponad 24 milionach punktów usługowo-handlowych na świecie, w 200 krajach. Na życzenie Klienta, bez dodatkowych opłat, mBank wydaje karty ze zdjęciem.

Wirtualna Polska

Wirtualna Polska to pierwszy polski portal horyzontalny, interaktywna platforma komunikacji, informacji i e-commerce. Działa od 1995 roku. Współtworzona przez użytkowników Sieci jest jednym z najbardziej znanych i najczęściej odwiedzanych miejsc w rodzimym Internecie. Miesięcznie wp.pl odwiedza ponad 8 milionów unikalnych użytkowników.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Reklamuj się w aplikacjach mobilnych WP

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy