Technologia Wiadomości branżowe Wiercimy

Finał największej w energetyce loterii promocyjnej – moc nagród dla klientów ENERGI

"MOC energii" - loteria adresowana do klientów indywidualnych Koncernu Energetycznego ENERGA SA zakończyła się 6 grudnia br. W pierwszej akcji promocyjnej w sektorze energetycznym skierowanej do tak licznej grupy odbiorców udział wzięło około 17 000 osób.  Spośród nich wylosowano 200 zwycięzców,  którzy otrzymają nagrody o łącznej wartości 200 tys. zł. Trwająca od 10 kwietnia do 30 września 2006 r. loteria adresowana była do klientów ENERGI, którzy rozliczani są w grupach taryfowych G, terminowo regulują swoje należności za energię elektryczną i którzy przysłali do swojego oddziału odpowiednio wypełniony i podpisany kupon zgłoszeniowy.Losowanie nagród loterii promocyjnej „MOC energii" odbyło się 22 listopada br. w siedzibie koncernu przy ulicy Marynarki Polskiej 130 w Gdańsku. W sumie, spośród ok. 17 tysięcy kuponów, rozlosowano 200 nagród wartości 200 tys. zł - były to zestawy kina domowego, kamery cyfrowe, telewizory, aparaty cyfrowe i odtwarzacze DVD. Najwięcej kuponów wpłynęło z oddziału w Toruniu (około 4 000), licznie zgłaszali się również klienci ENERGI z Kalisza i

"MOC energii" – loteria adresowana do klientów indywidualnych Koncernu Energetycznego ENERGA SA zakończyła się 6 grudnia br. W pierwszej akcji promocyjnej w sektorze energetycznym skierowanej do tak licznej grupy odbiorców udział wzięło około 17 000 osób.  Spośród nich wylosowano 200 zwycięzców,  którzy otrzymają nagrody o łącznej wartości 200 tys. zł. 

Trwająca od 10 kwietnia do 30 września 2006 r. loteria adresowana była do klientów ENERGI, którzy rozliczani są w grupach taryfowych G, terminowo regulują swoje należności za energię elektryczną i którzy przysłali do swojego oddziału odpowiednio wypełniony i podpisany kupon zgłoszeniowy.

Losowanie nagród loterii promocyjnej „MOC energii" odbyło się 22 listopada br. w siedzibie koncernu przy ulicy Marynarki Polskiej 130 w Gdańsku. W sumie, spośród ok. 17 tysięcy kuponów, rozlosowano 200 nagród wartości 200 tys. zł – były to zestawy kina domowego, kamery cyfrowe, telewizory, aparaty cyfrowe i odtwarzacze DVD. Najwięcej kuponów wpłynęło z oddziału w Toruniu (około 4 000), licznie zgłaszali się również klienci ENERGI z Kalisza i Gdańska.

Lista laureatów loterii dostępna jest od 6 grudnia br. m. in. na stronie http://www.energa.pl/klienci_indywidualni/loteria_promocyjna.xml, w prasie lokalnej oraz w rejonowych biurach obsługi klientów ENERGI. Osoby, do których należały zwycięskie kupony, zostaną o wygranej i sposobie jej odbioru poinformowane przez ENERGĘ listownie i telefonicznie. Wręczenie nagród laureatom odbędzie się indywidualnie w każdym oddziale w drugiej połowie grudnia br. na specjalnie przygotowanych uroczystościach w siedzibach oddziałów koncernu w Elblągu, Gdańsku, Kaliszu, Koszalinie, Olsztynie, Płocku, Słupsku i Toruniu.  

Organizator loterii "MOC energii", Koncern Energetyczny ENERGA SA (www.energa.pl) jest największym w Polsce dystrybutorem energii elektrycznej. ENERGA obsługuje około 2,7 mln odbiorców, co stanowi ok. 17-procentowy udział w rynku dystrybucji energii elektrycznej. Spółka dostarcza energię elektryczną na obszarze północnej i środkowej Polski (75 tys. km kw.), tj. na terenach województw: pomorskiego i warmińsko-mazurskiego oraz w części regionów zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, łódzkiego, mazowieckiego oraz kujawsko-pomorskiego.

A to już wiesz?  Największa w energetyce loteria promocyjna - "Moc energii" dla klientów ENERGI

Źródło ENERGA-Operator. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy