Arte Budownictwo

Geometryczny błysk – dywan Ragotex Matrix 89672 6929 z oferty firmy ARTE

Geometryczny błysk – dywan Ragotex Matrix 89672 6929 z oferty firmy ARTE
Geometryczne wzory potrafią zdominować pomieszczenie, jednak odpowiednio dobrane ożywiają je i nadają mu atrakcyjnego, nowoczesnego charakteru. Te tak modne w ostatnim czasie motywy z łatwością wprowadzimy do wnętrz za pomocą dywanów, które nie tylko pozwolą przełamać aranżacyjną nudę, ale też uczynią przestrzeń bardziej przytulną. Tym, którzy chcieliby sięgnąć po motyw trójkątów czy kwadratów, ale zależy im, by był on jedynie dodatkiem do stworzonej aranżacji, z pewnością przypadnie do gustu dywan Ragotex Matrix 89672 6929 z oferty firmy ARTE. Nie tylko zachwyca geometrycznym deseniem i stonowaną kolorystyką, ale też wytrzymałością, za którą odpowiada 100% wiskozy w

Data publikacji: 2020-02-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Geometryczny błysk – dywan Ragotex Matrix 89672 6929 z oferty firmy ARTE
Kategoria: Arte

Geometryczny błysk – dywan Ragotex Matrix 89672 6929 z oferty firmy ARTE , Arte - Geometryczne wzory potrafią zdominować pomieszczenie, jednak odpowiednio dobrane ożywiają je i nadają mu atrakcyjnego, nowoczesnego charakteru. Te tak modne w ostatnim czasie motywy z łatwością wprowadzimy do wnętrz za pomocą dywanów, które nie tylko pozwolą przełamać aranżacyjną nudę, ale też uczynią przestrzeń bardziej przytulną. Tym, którzy chcieliby sięgnąć po motyw trójkątów czy kwadratów, ale zależy im, by był on jedynie dodatkiem do stworzonej aranżacji, z pewnością przypadnie do gustu dywan Ragotex Matrix 89672 6929 z oferty firmy ARTE. Nie tylko zachwyca geometrycznym deseniem i stonowaną kolorystyką, ale też wytrzymałością, za którą odpowiada 100% wiskozy w składzie. Geometryczne wzory potrafią zdominować pomieszczenie, jednak odpowiednio dobrane ożywiają je i nadają mu atrakcyjnego, nowoczesnego charakteru. Te tak modne w ostatnim czasie motywy z łatwością wprowadzimy do wnętrz za pomocą dywanów, które nie tylko pozwolą przełamać aranżacyjną nudę, ale też uczynią przestrzeń bardziej przytulną. Tym, którzy chcieliby sięgnąć po motyw trójkątów czy kwadratów, ale zależy im, by był on jedynie dodatkiem do stworzonej aranżacji, z pewnością przypadnie do gustu dywan Ragotex Matrix 89672 6929 z oferty firmy ARTE. Nie tylko zachwyca geometrycznym deseniem i stonowaną kolorystyką, ale też wytrzymałością, za którą odpowiada 100% wiskozy w składzie.

Sposób na niebanalne wnętrze

Dywan Ragotex Matrix 89672 6929 z oferty firmy ARTE przykuwa uwagę za sprawą geometrycznego wzoru, który tworzą niewielkie trójkąty układające się w efektowną mozaikę. Z jednej strony pozwala ożywić wnętrze, z drugiej – nie przytłacza go, stając się efektownym dodatkiem, a nie głównym elementem wykończenia. Dzięki wykorzystaniu stonowanych odcieni brązu, beżu i szarości dywan zyskuje elegancki, ponadczasowy charakter. Nowoczesny deseń i subtelna kolorystyka sprawiają, że propozycja ta świetnie sprawdzi się w aranżacjach utrzymanych w stylu modernistycznym, minimalistycznym lub skandynawskim. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą uczynić swoje wnętrze bardziej przytulnym i wprowadzić do niego odrobinę miękkości.

Wyjątkowe właściwości wiskozy

Dywan Ragotex Matrix 89672 6929 z oferty firmy ARTE zasługuje na docenienie z jeszcze jednego powodu. Został w całości wykonany z wysokiej jakości wiskozy, która na pierwszy rzut oka przypomina jedwab – jest równie przyjemna w dotyku, ale wytrzymalsza niż jej naturalny odpowiednik. Dodatkowo odpowiada za wysoki połysk, powodujący tzw. efekt „śliskości” – tym samym dywan pięknie odbija światło pozwalając na rozświetlenie wnętrz i optyczne ich powiększenie. Warto też podkreślić, że wiskoza wykazuje dużą odporność na zabrudzenia i jest bardzo łatwa w utrzymaniu. Ragotex Matrix 89672 6929 powstał w Belgii, metodą tkania maszynowego typu Wilton. Polega ona na równoczesnym wytwarzaniu na krosnach dwóch tkanin, stanowiących swoje lustrzane odbicie – dzięki temu możliwe jest stworzenie nawet bardzo skomplikowanych wzorów przy zachowaniu wysokiej jakości. Runo o wysokości 6,25 mm i bardzo dużej gęstości, na poziomie 1 000 000 punktów/m2, sprawia z kolei, że model ten jest niezwykle miękki. Dywan dostępny jest w aż 8 rozmiarach, dlatego bez problemu można go dopasować do wnętrz o różnej wielkości.

A to już wiesz?  Nowa nakładka Armacell dla BIM w Autodesk Revit® - projektowanie izolacji wygodne jak nigdy dotąd

 

Więcej informacji na temat oferty ARTE można znaleźć na stronie https://www.arte.pl/ oraz w salonach sprzedaży.

 

ARTE Sp. z o.o. od ponad 25 lat specjalizuje się w sprzedaży oraz wykonawstwie pokryć podłogowych dla klientów detalicznych oraz dużych inwestorów. Firma jest właścicielem sieci salonów sprzedaży na terenie południowej i środkowej Polski oraz jednego z największych sklepów internetowych z wykładzinami i dywanami w Polsce – www.arte.pl. W swojej ofercie posiada m.in. dywany, wykładziny dywanowe, wykładziny PCV oraz wysokiej jakości artykuły do wykańczania podłóg. Firma jest bezpośrednim dystrybutorem renomowanych europejskich i światowych fabryk: Balta, Tarkett, Balsan, Forbo, Lentex, Desso i wielu innych. Wieloletnie doświadczenie pracowników ARTE w sprzedaży i wykonawstwie pokryć podłogowych gwarantuje klientom najwyższą jakość świadczonych usług. Spółka cały czas prężnie się rozwija – obecnie zatrudnia na stałe ponad 80 pracowników.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Geometryczny błysk – dywan Ragotex Matrix 89672 6929 z oferty firmy ARTE , Arte - Geometryczne wzory potrafią zdominować pomieszczenie, jednak odpowiednio dobrane ożywiają je i nadają mu atrakcyjnego, nowoczesnego charakteru. Te tak modne w ostatnim czasie motywy z łatwością wprowadzimy do wnętrz za pomocą dywanów, które nie tylko pozwolą przełamać aranżacyjną nudę, ale też uczynią przestrzeń bardziej przytulną. Tym, którzy chcieliby sięgnąć po motyw trójkątów czy kwadratów, ale zależy im, by był on jedynie dodatkiem do stworzonej aranżacji, z pewnością przypadnie do gustu dywan Ragotex Matrix 89672 6929 z oferty firmy ARTE. Nie tylko zachwyca geometrycznym deseniem i stonowaną kolorystyką, ale też wytrzymałością, za którą odpowiada 100% wiskozy w składzie.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy