Wiercimy

eMAX plus już dostępny

mBank wprowadził nowy rachunek oszczędnościowy a vista - eMAX plus. Klienci mBanku mogą skorzystać z bardzo wysokiego oprocentowania środków a vista - 5,3%, niezależnie od zdeponowanej kwoty. eMAX plus - korzyści dla Klienta:Bardzo wysokie oprocentowanie środków a vista - 5,3%, Brak opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku,Swoboda wpłat dowolnych kwot w dowolnym momencie,Możliwość wypłaty całości lub części zgromadzonych środków w każdym momencie, bez utraty odsetek. Możliwość korzystania z trzech rachunków eMAX plus przez jednego Klienta.Posiadacz eMAX plus ma możliwość wykonania raz w miesiącu darmowego przelewu środków.Stopa procentowa rachunku oszczędnościowego eMAX plus nie będzie niższa niż stawka WIBOR z dnia podjęcia decyzji o zmianie wysokości stóp procentowych, pomniejszona maksymalnie o 3 punkty procentowe. Złożenie wniosku o otwarcie rachunku jest możliwe przez Internet, mLinię lub wniosek papierowy. eMAX plus to odpowiedź mBanku na oczekiwania klientów: maksymalny zysk - jak na lokacie oraz

mBank wprowadził nowy rachunek oszczędnościowy a vista – eMAX plus.

Klienci mBanku mogą skorzystać z bardzo wysokiego oprocentowania środków a vista – 5,3%, niezależnie od zdeponowanej kwoty.

eMAX plus – korzyści dla Klienta:

  • Bardzo wysokie oprocentowanie środków a vista – 5,3%,
  • Brak opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku,
  • Swoboda wpłat dowolnych kwot w dowolnym momencie,
  • Możliwość wypłaty całości lub części zgromadzonych środków w każdym momencie, bez utraty odsetek.
  • Możliwość korzystania z trzech rachunków eMAX plus przez jednego Klienta.

Posiadacz eMAX plus ma możliwość wykonania raz w miesiącu darmowego przelewu środków.

Stopa procentowa rachunku oszczędnościowego eMAX plus nie będzie niższa niż stawka WIBOR z dnia podjęcia decyzji o zmianie wysokości stóp procentowych, pomniejszona maksymalnie o 3 punkty procentowe.

Złożenie wniosku o otwarcie rachunku jest możliwe przez Internet, mLinię lub wniosek papierowy.

eMAX plus to odpowiedź mBanku na oczekiwania klientów: maksymalny zysk – jak na lokacie oraz wygoda – jak na rachunku oszczędnościowym.

Korzystanie z rachunków w mBanku zapewnia stały dostęp do oszczędności przez Internet i telefon, konkurencyjne oprocentowanie i brak większości opłat. Obecnie mBank prowadzi ponad 900 tysięcy rachunków.

http://www.mbank.com.pl/oferta/rachunki/emaxplus/index.html

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  mPLAN w oparciu o LIBOR/ WIBOR

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy