Wiercimy

ENERGA wspiera IV Bałtycki Festiwal Nauki i zaprasza do zwiedzania elektrowni wodnych

Koncern Energetyczny ENERGA SA jest jednym ze sponsorów IV Bałtyckiego Festiwalu Nauki, wielkiego święta nauki, organizowanego przez blisko trzydzieści uczelni i instytutów w dniach 25-28 maja. - Wspierając Festiwal pragniemy przyczynić się do przybliżenia mieszkańcom Pomorza bogatego życia naukowego regionu i ukazania na własnym przykładzie, w jaki sposób zdobycze nauki pomagają w życiu codziennym - mówi Adam Muchowski, dyrektor Biura Informacji i Promocji koncernu. Obok wsparcia sponsorskiego ENERGA angażuje się także merytorycznie, umożliwiając uczestnikom festiwalu zwiedzanie zamkniętych na co dzień dla osób z zewnątrz pięknych elektrowni wodnych, pracujących na rzece Raduni. O "Fascynującym świecie elektrowni wodnych", czyli kiedy i jak można odwiedzić elektrownie wodne w Straszynie, Rutkach i Bielkowie można przeczytać w komunikacie, dostępnym w internetowym biurze prasowym ENERGI pod adresem: http://media.energa.pl/notatka_57348.html

Koncern Energetyczny ENERGA SA jest jednym ze sponsorów IV Bałtyckiego Festiwalu Nauki, wielkiego święta nauki, organizowanego przez blisko trzydzieści uczelni i instytutów w dniach 25-28 maja.

– Wspierając Festiwal pragniemy przyczynić się do przybliżenia mieszkańcom Pomorza bogatego życia naukowego regionu i ukazania na własnym przykładzie, w jaki sposób zdobycze nauki pomagają w życiu codziennym – mówi Adam Muchowski, dyrektor Biura Informacji i Promocji koncernu.

Obok wsparcia sponsorskiego ENERGA angażuje się także merytorycznie, umożliwiając uczestnikom festiwalu zwiedzanie zamkniętych na co dzień dla osób z zewnątrz pięknych elektrowni wodnych, pracujących na rzece Raduni.

O „Fascynującym świecie elektrowni wodnych”, czyli kiedy i jak można odwiedzić elektrownie wodne w Straszynie, Rutkach i Bielkowie można przeczytać w komunikacie, dostępnym w internetowym biurze prasowym ENERGI pod adresem: http://media.energa.pl/notatka_57348.html  

Uroczyste otwarcie IV Bałtyckiego Festiwalu Nauki nastąpi w środę, 24 maja 2006 r. o godz. 18.00 transmisją dyskusji „Biznes i nauka”, prowadzonej w Radiu Gdańsk. Jej moderatorem będzie red. Marek Kański, a uczestnikami przedstawiciele największych pomorskich firm i uczelni.

Sponsor IV Bałtyckiego Festiwalu Nauki – Koncern Energetyczny ENERGA SA – to największy w Polsce dystrybutor energii elektrycznej. ENERGA aktywnie uczestniczy w życiu społecznym, wspierając kulturę, naukę, edukację, sport drużynowy, wyczynowy i młodzieżowy oraz organizacje pozarządowe i charytatywne. Poprzez te działania Koncern wspiera budowanie pozytywnego klimatu społecznego, który wyzwala dobrą energię do pracy i współpracy.

***

IV Bałtycki Festiwal Nauki to 506 imprez popularno-naukowych, odbywających się w dniach 24-28 maja w Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Słupsku, Kościerzynie i Pelplinie. Celem Bałtyckiego Festiwalu Nauki jest upowszechnienie tematyki i osiągnięć prowadzonych badań naukowych oraz przybliżenie ich społeczeństwu w możliwie zrozumiałej, atrakcyjnej formie, rozwinięcie ciekawości świata i radości z jego poznawania. Koncern Energetyczny ENERGA SA jest jednym ze sponsorów IV BFN. Więcej informacji o festiwalu – www.festiwal.gda.pl

A to już wiesz?  Największa w energetyce loteria promocyjna - "Moc energii" dla klientów ENERGI

Źródło ENERGA-Operator. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy