Wiercimy

Karta kredytowa ratalna Banku BGŻ dla klientów indywidualnych

Oferta Banku BGŻ dla klientów indywidualnych została poszerzona o kredytową kartę ratalną. Ogromną zaletą tego produktu jest możliwość otrzymania niskooprocentowanego kredytu. Nowością jest unikalna funkcjonalność polegająca na automatycznym i bezpłatnym rozkładaniu na raty wszystkich transakcji zrealizowanych przy użyciu karty. Liczbę rat określa klient na etapie składania wniosku. Dodatkowym atutem jest proces udostępnienia produktu. Klient otrzymuje kartę w momencie podpisania umowy i już kilka minut później może aktywnie z niej korzystać - powiedziała Grażyna Ciurzyńska, Dyrektor Departamentu Kart Bankowych w Banku BGŻ Bank proponuje do wyboru dwie opcje: karta bez możliwości wypłaty gotówki z bankomatu „Tylko Zakupy” z atrakcyjnym oprocentowaniem 11,90 proc. oraz „Zakupy i Gotówka” z możliwością wypłaty gotówki z oprocentowaniem  kredytu na poziomie 19,90 proc.  Karta powiązana jest z bezpłatnym pakietem ubezpieczeniem chroniącym przed nieuprawnionym użyciem karty przez osobę trzecią oraz przed utratą lub uszkodzeniem zakupów dokonanych za jej pomocą. Nowa oferta jest skierowana

Oferta Banku BGŻ dla klientów indywidualnych została poszerzona o kredytową kartę ratalną. Ogromną zaletą tego produktu jest możliwość otrzymania niskooprocentowanego kredytu. Nowością jest unikalna funkcjonalność polegająca na automatycznym i bezpłatnym rozkładaniu na raty wszystkich transakcji zrealizowanych przy użyciu karty. Liczbę rat określa klient na etapie składania wniosku.
 
Dodatkowym atutem jest proces udostępnienia produktu. Klient otrzymuje kartę w momencie podpisania umowy i już kilka minut później może aktywnie z niej korzystać – powiedziała Grażyna Ciurzyńska, Dyrektor Departamentu Kart Bankowych w Banku BGŻ
 
Bank proponuje do wyboru dwie opcje: karta bez możliwości wypłaty gotówki z bankomatu „Tylko Zakupy” z atrakcyjnym oprocentowaniem 11,90 proc. oraz „Zakupy i Gotówka” z możliwością wypłaty gotówki z oprocentowaniem  kredytu na poziomie 19,90 proc.
 
Karta powiązana jest z bezpłatnym pakietem ubezpieczeniem chroniącym przed nieuprawnionym użyciem karty przez osobę trzecią oraz przed utratą lub uszkodzeniem zakupów dokonanych za jej pomocą.
 
Nowa oferta jest skierowana głównie do klientów chcących skorzystać z wygodnej formy płatności za codzienne zakupy lub szybkiego dostępu do gotówki, szczególnie w okresie przedświątecznym.
           
Więcej informacji o karcie można znaleźć na www.bgz.pl

Źródło Bank BGŻ. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  mBanku oferuje waluty

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy