Wiercimy

Wyższy kredyt odnawialny w mBanku

mBank, lider bankowości elektronicznej, podwyższył maksymalną kwotę kredytu odnawialnego w eKONCIE.Do tej pory Klienci mogli wnioskować maksymalnie o 30 tys. zł. Teraz mogą starać się o kredyt nawet do 50 tys. zł. Nowa, wyższa kwota obowiązuje we wszystkich możliwych scenariuszach - kredyt na podstawie wpływów na rachunek w mBanku, kredyt na podstawie wpływów na rachunek w innym banku, przeniesienie limitu kredytowego z innego banku znajdującego się na liście mBanku. Podwyższenie tej kwoty oznacza także, że wszyscy posiadacze kredytu odnawialnego w mBanku, którzy mają zdolność kredytową i odpowiednie wpływy na rachunek w mBanku mogą wnioskować o podwyższenie posiadanego już limitu.Kredyt odnawialny przyznawany jest w ramach eKONTA w oparciu o wpływy za ostatnie sześć miesięcy w mBanku lub innym banku. Przyznawany jest on na rok, z możliwością automatycznego przedłużenia na następny okres. To jedyny kredyt z malejącym oprocentowaniem.W ramach programu TSL+, Klienci posiadający przynajmniej od 6 miesięcy kredyt odnawialny w banku umieszczonym na liście banków akceptowalnych przez mBank, mogą bez dokumentowania dochodów oraz historii regularnych

mBank, lider bankowości elektronicznej, podwyższył maksymalną kwotę kredytu odnawialnego w eKONCIE.

Do tej pory Klienci mogli wnioskować maksymalnie o 30 tys. zł. Teraz mogą starać się o kredyt nawet do 50 tys. zł. Nowa, wyższa kwota obowiązuje we wszystkich możliwych scenariuszach – kredyt na podstawie wpływów na rachunek w mBanku, kredyt na podstawie wpływów na rachunek w innym banku, przeniesienie limitu kredytowego z innego banku znajdującego się na liście mBanku.

Podwyższenie tej kwoty oznacza także, że wszyscy posiadacze kredytu odnawialnego w mBanku, którzy mają zdolność kredytową i odpowiednie wpływy na rachunek w mBanku mogą wnioskować o podwyższenie posiadanego już limitu.

Kredyt odnawialny przyznawany jest w ramach eKONTA w oparciu o wpływy za ostatnie sześć miesięcy w mBanku lub innym banku. Przyznawany jest on na rok, z możliwością automatycznego przedłużenia na następny okres. To jedyny kredyt z malejącym oprocentowaniem.

W ramach programu TSL+, Klienci posiadający przynajmniej od 6 miesięcy kredyt odnawialny w banku umieszczonym na liście banków akceptowalnych przez mBank, mogą bez dokumentowania dochodów oraz historii regularnych wpływów na rachunek otrzymać kredyt odnawialny mBanku o przynajmniej takim samym limicie.

http://www.mbank.com.pl/oferta/kredyty/kredyt/

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Największy polski portal o mediach rośnie w siłę

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy