Budownictwo Nowodworski

Nowość! Minimalistyczne i z charakterem – lampy MANUFACTURE marki Nowodvorski Lighting

Nowość! Minimalistyczne i z charakterem – lampy MANUFACTURE marki Nowodvorski Lighting
Minimalizm to jeden z wiodących trendów aranżacyjnych. Jego znak rozpoznawczy stanowi funkcjonalność oraz prostota. W taką stylistykę świetnie wpisuje się najnowsza kolekcja lamp MANUFACTURE marki Nowodvorski

Data publikacji: 2017-05-04
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowość! Minimalistyczne i z charakterem – lampy MANUFACTURE marki Nowodvorski Lighting
Kategoria: Nowodworski

Nowość! Minimalistyczne i z charakterem – lampy MANUFACTURE marki Nowodvorski Lighting , Nowodworski - Minimalizm to jeden z wiodących trendów aranżacyjnych. Jego znak rozpoznawczy stanowi funkcjonalność oraz prostota. W taką stylistykę świetnie wpisuje się najnowsza kolekcja lamp MANUFACTURE marki Nowodvorski Ligting. Minimalizm to jeden z wiodących trendów aranżacyjnych. Jego znak rozpoznawczy stanowi funkcjonalność oraz prostota. W taką stylistykę świetnie wpisuje się najnowsza kolekcja lamp MANUFACTURE marki Nowodvorski Ligting.

Elegancja i styl

Kolekcja MANUFACTURE skierowana jest do miłośników nowoczesnych, surowych rozwiązań. Jej oryginalność opiera się na kloszu, który swoim kształtem przypomina klasyczną żarówkę. Prosta, oszczędna forma serii sprawia, że doskonale sprawdzi się ona we wnętrzach utrzymanych w klimacie minimalistycznym czy industrialnym nadając im wyrazu. Serię MANUFACTURE tworzy pojedynczy kinkiet oraz trzy lampy wiszące o różnych kształtach. Całość została wykonana z czarnej lakierowanej stali, którą uzupełniają złote akcenty. Podstawę wśród lamp wiszących w kolekcji MANUFACTURE stanowi wersja z pojedynczym źródłem światła. Jej głównym elementem jest czarny klosz o średnicy 18 cm i wysokości 31 cm. Kolejna propozycja to trzy klosze o różnej długości zwisu, umieszczone w okrągłej podstawie. Lampa ma wymiary 35 x 62 cm. W skład linii wchodzi także pięcioramienna lampa o średnicy 80 cm i wysokości 72 cm. Dopełnieniem serii MANUFACTURE jest kinkiet o szerokości 33 i długości 32 cm, w którym pojedynczy klosz został zamocowany w okrągłej podstawie. Wszystkie modele lamp z kolekcji MANUFACTURE wyposażone są w źródła światła typu E27 o maksymalnej mocy 60.

 

LAMPY MANUFACTURE MARKI NOWODVORSKI LIGHTING:

 

MANUFACTURE – pojedyncza

Cena detaliczna:72.57 zł.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nowość! Minimalistyczne i z charakterem – lampy MANUFACTURE marki Nowodvorski Lighting , Nowodworski - Minimalizm to jeden z wiodących trendów aranżacyjnych. Jego znak rozpoznawczy stanowi funkcjonalność oraz prostota. W taką stylistykę świetnie wpisuje się najnowsza kolekcja lamp MANUFACTURE marki Nowodvorski Ligting.

A to już wiesz?  Kolekcja FACTORY marki Nowodvorski Lighting – blask nowoczesności

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy