Technologia Wiadomości branżowe Wiercimy

Bezpieczny Dom lub tablet na święta od Netii

Netia wprowadziła nowe, świąteczne warianty GigaOferty III. Podpisując umowę na pakiet: dostęp do internetu z Telewizją Osobistą, można kupić za 1 zł tablet, bądź kamerę do mobilnego monitoringu domu wraz z usługą Bezpieczny Dom. W ramach świątecznej promocji GigaOferty III Netia oferuje nowym klientom pakietów Internetu i telewizji tablet 7,85 cala lub

Netia wprowadziła nowe, świąteczne warianty GigaOferty III. Podpisując umowę na pakiet: dostęp do internetu z Telewizją Osobistą, można kupić za 1 zł tablet, bądź kamerę do mobilnego monitoringu domu wraz z usługą Bezpieczny Dom.

W ramach świątecznej promocji GigaOferty III Netia oferuje nowym klientom pakietów Internetu i telewizji tablet 7,85 cala lub kamerkę do monitoringu online wraz z usługą Bezpieczny Dom. Cena kamerki to 1 zł brutto, a pierwsze 6 miesięcy korzystania z usługi jest bezpłatne. Po tym okresie miesięczny abonament (nie jest wymagana umowa lojalnościowa!) wynosi 14,90 zł.

Bezpieczny Dom to niezwykle prosta w instalacji i obsłudze usługa mobilnego monitorowania domu. Wszędzie tam, gdzie użytkownik ma dostęp do sieci, może on zobaczyć przekaz na żywo z jego domu. Udostępniona w ofercie kamera zapewnia dobrej jakości obraz zarówno w dzień, jak i w nocy, dlatego monitoring może trwać nieprzerwanie. Nagrania wideo są przechowywane w chmurze, gdzie urządzenie przesyła je automatycznie. Nikt postronny nie będzie zatem w stanie skasować nagranych filmów i są one zabezpieczone przed uszkodzeniem nośnika. Jeżeli kamera wykryje ruch, do właściciela zostaje wysłane powiadomienie za pośrednictwem SMS-a, e-maila i dedykowanej aplikacji na smartfony.

Promocyjne warianty GigaOferty III Bezpieczny Dom oraz GigaOferta III z tabletem są dostępne do 24.12.2014 roku. Więcej szczegółów dotyczących oferty można znaleźć na stronie: www.netia.pl


dostarczył infoWire.pl
Źródło Netia. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy