Wiercimy

Aplikacja MasterCard Mobile w ofercie kolejnego banku

Aplikacja MasterCard Mobile w ofercie kolejnego banku
Getin Bank jest kolejną instytucją finansową, która wprowadza do swojej oferty usługę MasterCard Mobile. Jest to platforma, dzięki której doładujemy telefon lub kupimy bilety do kina bezpośrednio w swoim smartfonie. Bank przygotował również promocję dla swoich klientów – każdy, kto podłączy usługę w bankowości internetowej i zrealizuje transakcję, może otrzymać zwrot kosztów sięgający nawet 50% jej wartości. Getin MasterCard Mobile to wygodne i bezpieczne płatności w aplikacjach mobilnych i sklepach internetowych. Rozwiązanie umożliwia dokonywanie płatności przez podanie numeru swojego telefonu komórkowego zamiast numeru karty płatniczej. Dzięki aplikacjom akceptującym tę metodę płatności, kupimy bilety do kina czy na autobus, zapłacimy za parkowanie lub doładujemy telefon. Z tego rozwiązania korzysta również szereg sklepów internetowych i mobilnych. Pełna lista partnerów dostępna jest na stronie www.mastercardmobile.pl oraz w aplikacji mobilnej Getin MasterCard Mobile.Aby skorzystać z usługi, wystarczy telefon komórkowy i karta Getin Banku z logo MasterCard. Aplikacja wykorzystuje funkcję lokalizacji. W ten sposób jej

Getin Bank jest kolejną instytucją finansową, która wprowadza do swojej oferty usługę MasterCard Mobile. Jest to platforma, dzięki której doładujemy telefon lub kupimy bilety do kina bezpośrednio w swoim smartfonie. Bank przygotował również promocję dla swoich klientów ? każdy, kto podłączy usługę w bankowości internetowej i zrealizuje transakcję, może otrzymać zwrot kosztów sięgający nawet 50% jej wartości.

 

Getin MasterCard Mobile to wygodne i bezpieczne płatności w aplikacjach mobilnych i sklepach internetowych. Rozwiązanie umożliwia dokonywanie płatności przez podanie numeru swojego telefonu komórkowego zamiast numeru karty płatniczej. Dzięki aplikacjom akceptującym tę metodę płatności, kupimy bilety do kina czy na autobus, zapłacimy za parkowanie lub doładujemy telefon. Z tego rozwiązania korzysta również szereg sklepów internetowych i mobilnych. Pełna lista partnerów dostępna jest na stronie www.mastercardmobile.pl oraz w aplikacji mobilnej Getin MasterCard Mobile.

Aby skorzystać z usługi, wystarczy telefon komórkowy i karta Getin Banku z logo MasterCard. Aplikacja wykorzystuje funkcję lokalizacji. W ten sposób jej użytkownicy mogą na bieżąco sprawdzić, które usługi dostępne są w miejscu, w którym przebywają. Lista partnerów MasterCard Mobile stale się powiększa.

? Bardzo cieszymy się, że kolejny bank wprowadza do swojej oferty usługę MasterCard Mobile ? mówi Michał Skowronek, Dyrektor Generalny na Polskę, Ukrainę, Czechy i Słowację w MasterCard Europe. ? Uważamy, że już niedługo płatności mobilne staną się powszechną formą dokonywania zakupów. Dlatego, już teraz wprowadzamy na rynek bezpieczne i wygodne dla konsumentów rozwiązania ? dodaje Michał Skowronek.

Specjalnie dla swoich klientów Getin Bank przygotował promocję dedykowaną nowej usłudze. Aby z niej skorzystać, wystarczy zainstalowanie na telefonie aplikacji Getin MasterCard Mobile i zgłoszenie do MasterCard Mobile karty debetowej, wydanej do konta Getin UP. W ramach promocji, klient, który zapłaci za zakupy lub usługi za pomocą aplikacji, może otrzymać zwrot 50% wartości transakcji, zyskując w ten sposób nawet do 200 złotych.

A to już wiesz?  Światło, kolor, ciepło… wnętrza, które przepędzą jesienną chandrę

? Nasza promocja została przygotowana z myślą o klientach, którzy doceniają wygodę i bezpieczeństwo płatności mobilnych ? mówi Paweł Wawiernia, Dyrektor Biura Kart Płatniczych Getin Noble Bank. ? Chcemy w ten sposób zachęcić konsumentów do korzystania z tej formy płatności, a także pokazać jej niewątpliwe zalety. Użytkownicy Getin MasterCard Mobile mogą teraz kupić bilet do kina lub opłacić rachunki za pośrednictwem swojego telefonu, szybko i wygodnie, niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajdują.

Promocja potrwa do 14 stycznia 2014 roku.

 

O MasterCard Worldwide:

MasterCard (NYSE:MA), www.mastercard.com, jest firmą technologiczną działającą w globalnym obszarze płatności. Obsługujemy najszybszą światową sieć przetwarzania płatności, łączącą konsumentów, instytucje finansowe, punkty handlowo-usługowe, rządy i przedsiębiorstwa w ponad 210 krajach i terytoriach. Produkty i rozwiązania MasterCard ułatwiają codzienne funkcjonowanie działalności handlowej, takiej jak zakupy, podróże, prowadzenie firmy i zarządzanie finansami. Sprawiają, że są one bezpieczniejsze i sprawniejsze dla każdego użytkownika. Śledź nas na Twitterze @MasterCardNews, przyłącz się do dyskusji na Cashless Pioneers Blog oraz zapisz się, aby otrzymywać najnowszy biuletyn od Engagement Bureau

Źródło MasterCard. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy