Wiercimy

Frank powraca do salonów!

Koniec roku zachęca dilerów samochodowych do wyprzedaży aut z rocznika 2009. Dla wszystkich Klientów chcących kupić wymarzony samochód w jeszcze bardziej wymarzonej cenie, mBank przygotował specjalną ofertę kredytu w walucie. Frank szwajcarski powraca do salonów samochodowych!Kredyt samochodowy w mBanku stał się jeszcze bardziej dostępny. Do oferty powraca konkurencyjna propozycja kredytu we frankach szwajcarskich. Dzięki niej będzie można sfinansować zakup zarówno nowego, jak i używanego samochodu osobowego lub ciężarowego (do 3,5 tony) w kraju lub zagranicą, a także dokonać refinansowania kredytu zaciągniętego w innym banku. Dla Kredytobiorców przygotowano specjalną, uproszczoną procedurę udzielenia kredytu.Wprowadzenie kredytu we frankach jest odpowiedzią na potrzeby Klientów. Pojawiające się pod koniec roku promocje w salonach samochodowych sprawiają, że wzrasta zainteresowanie różnymi formami sfinansowania zakupu pojazdu. Dlatego zdecydowaliśmy się zaoferować

Koniec roku zachęca dilerów samochodowych do wyprzedaży aut z rocznika 2009. Dla wszystkich Klientów chcących kupić wymarzony samochód w jeszcze bardziej wymarzonej cenie, mBank przygotował specjalną ofertę kredytu w walucie. Frank szwajcarski powraca do salonów samochodowych!

Kredyt samochodowy w mBanku stał się jeszcze bardziej dostępny. Do oferty powraca konkurencyjna propozycja kredytu we frankach szwajcarskich. Dzięki niej będzie można sfinansować zakup zarówno nowego, jak i używanego samochodu osobowego lub ciężarowego (do 3,5 tony) w kraju lub zagranicą, a także dokonać refinansowania kredytu zaciągniętego w innym banku. Dla Kredytobiorców przygotowano specjalną, uproszczoną procedurę udzielenia kredytu.

Wprowadzenie kredytu we frankach jest odpowiedzią na potrzeby Klientów. Pojawiające się pod koniec roku promocje w salonach samochodowych sprawiają, że wzrasta zainteresowanie różnymi formami sfinansowania zakupu pojazdu. Dlatego zdecydowaliśmy się zaoferować kredytowanie w walucie – wyjaśnia Joanna Sędzikowska, ekspert ds. kredytów samochodowych mBanku.

Cechy kredytu samochodowego w mBanku:

  • oprocentowanie od 6,5 proc.;
  • brak opłat za złożenie i rozpatrzenie wniosku;
  • prowizja w wysokości 3- 5 proc., a dla kredytów refinansowanych 0 proc.;
  • szybka decyzja kredytowa – w 15 minut;
  • kwota do 100 000 zł bez wkładu własnego- możliwość uzyskania kredytu na uproszczonych zasadach;
  • okres kredytowania do 120 miesięcy;
  • 5 proc. zniżki na ubezpieczenie kredytowanego samochodu w ramach Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych Direct w mBanku;
  • możliwość wcześniejszej spłaty (w części lub całości) kredytu bez prowizji;
  • możliwość rozpoczęcia spłaty rat kapitałowych nawet 6 miesięcy po uruchomieniu kredytu.


mBank
, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Od dziewięciu lat zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. mBank proponuje także usługi telekomunikacyjne wirtualnego operatora komórkowego – mBank mobile. Z oferty mBanku korzysta już ponad 2,2 mln Klientów. Ich przedstawiciele, regularnie wybierani do mRady, wraz z użytkownikami forum mBanku i bloga, tworzą mSpołeczność, pomagającą bankowi w doskonaleniu oferty.

A to już wiesz?  mBank rozwija sieć mKiosków

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy