Wiercimy

Mini projektor 3M? MP180 – prezentacja w wydaniu kieszonkowym

Mini projektor 3M? MP180 – prezentacja w wydaniu kieszonkowym
Firma 3M Poland, oddział światowego lidera w dziedzinie innowacji, wprowadza nowy model projektora kieszonkowego - 3M MP180. Nowością produktu są dwie funkcjonalności umożliwiające połączenie z Internetem oraz transfer danych tj. Wi-Fi oraz moduł Bluetooth. Mini projektor 3M MP180 posiada również zintegrowany odtwarzacz plików MP3 i MP4 oraz interfejs USB. Dzięki wbudowanej pamięci (4GB) urządzenie nie wymaga podłączenia do laptopa, a tym samym doskonale sprawdza się podczas podróży służbowych czy spotkań biznesowych.Mini projektor 3M MP180 jest najnowszym multimedialnym projektorem przenośnym oferowanym przez 3M, który pozwala na przechowywanie w wewnętrznej pamięci (4GB) plików z prezentacjami, muzyką oraz filmami. Ten mini projektor, o jasności 32 lumenów, umożliwia wyświetlanie obrazu o przekątnej do 80 cali.  Ponadto został wyposażony w czytnik kart MicroSD, głośniki stereo 0,75W i baterię pozwalającą na nieprzerwaną pracę urządzenia do 2 godzin. Najnowszy mini projektor 3M może także współpracować z innymi urządzeniami, dzięki wbudowanemu urządzeniu Bluetooth oraz

Firma 3M Poland, oddział światowego lidera w dziedzinie innowacji, wprowadza nowy model projektora kieszonkowego – 3M MP180. Nowością produktu są dwie funkcjonalności umożliwiające połączenie z Internetem oraz transfer danych tj. Wi-Fi oraz moduł Bluetooth. Mini projektor 3M MP180 posiada również zintegrowany odtwarzacz plików MP3 i MP4 oraz interfejs USB. Dzięki wbudowanej pamięci (4GB) urządzenie nie wymaga podłączenia do laptopa, a tym samym doskonale sprawdza się podczas podróży służbowych czy spotkań biznesowych.

Mini projektor 3M MP180 jest najnowszym multimedialnym projektorem przenośnym oferowanym przez 3M, który pozwala na przechowywanie w wewnętrznej pamięci (4GB) plików z prezentacjami, muzyką oraz filmami. Ten mini projektor, o jasności 32 lumenów, umożliwia wyświetlanie obrazu o przekątnej do 80 cali.  Ponadto został wyposażony w czytnik kart MicroSD, głośniki stereo 0,75W i baterię pozwalającą na nieprzerwaną pracę urządzenia do 2 godzin. Najnowszy mini projektor 3M może także współpracować z innymi urządzeniami, dzięki wbudowanemu urządzeniu Bluetooth oraz bezprzewodowej karcie sieciowej Wi-Fi umożliwiającej komunikację z Internetem. Zastosowany w nim prosty w użyciu ekran dotykowy pozwala z kolei na szybkie ustawianie, edycję oraz organizacje plików. Wymiary 3M MP180 to: 150 mm x 65 mm x 33 mm / Waga: 338 g.

Firma 3M jako pierwsza wprowadziła na rynek urządzenie zwane powszechnie mini projektorem. Model 3M MP180 jest nie tylko kompatybilny z popularnymi aplikacjami jak pakiet Microsoft Office oraz Adobe PDF, ale gwarantuje również najwyższą jakość obrazu i dźwięku – mówi Elżbieta Kucicka, Dyrektor Marketingu w sektorze Display and Graphics w 3M Poland. – Każdy przenośny mini projektor 3M doskonale sprawdza się także poza biurem. Korzystając z nich możemy dla przykładu stworzyć w domu namiastkę prawdziwego kina, obejrzeć ulubiony film lub zorganizować pokaz zdjęć z wakacji – dodaje Elżbieta Kucicka.

A to już wiesz?  mPLAN w oparciu o LIBOR/ WIBOR

Mini projektor 3M umożliwia połączenie z laptopem, aparatem cyfrowym, ale również z netbookiem, smartphonem, konsolą do gier czy odtwarzaczem MP3. W zestawie z mini projektorem 3M MP180 znajdują się: statyw, kable umożliwiające połączenie mini projektora z innymi urządzeniami oraz miękki pokrowiec. Produkt objęty jest roczną gwarancją. Przybliżona cena brutto produktu to ok. 1 700 zł brutto.

Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty mini projektorów firmy 3M Poland wystarczy odwiedzić stronę: www.mmm.pl/miniprojektory.

 

***

O 3M Poland
3M Poland Sp. z o.o. jest filią koncernu Minnesota Mining and Manufacturing. W 2011 roku firma obchodzi dwudziestolecie istnienia na polskim rynku oraz dziesięciolecie rozpoczęcia działalności produkcyjnej.

3M Poland posiada obecnie 8 zakładów produkcyjnych oraz zatrudnia ponad 1500 pracowników. Centrala firmy mieści się w Kajetanach k/Warszawy, a biura regionalne w Katowicach i Wrocławiu. 3M Poland oferuje ponad 10 000 produktów z takich sektorów jak: Ochrona zdrowia, Produkty biurowe i konsumenckie, Bezpieczeństwo, ochrona i zabezpieczenia, Reklama wizualna i materiały odblaskowe, Przemysł i transport, Energetyka i telekomunikacja. Dotychczasowe inwestycje 3M w Polsce wyniosły ok.350 mln USD.

3M Poland od 20 lat wnosi wkład w rozwój polskiego biznesu i gospodarki za co otrzymuje liczne nagrody i wyróżnienia m.in. tytuł „Firmy XX-lecia 1990-2010”  przyznany jej przez Polski Klub Biznesu oraz honorowy tytuł „Business Superbrand Polska 2010”.

Więcej informacji: www.3m.pl

O 3M

3M będąc uznanym liderem w dziedzinach badania i rozwoju, produkuje tysiące innowacyjnych produktów na potrzeby dziesiątek różnych rynków m.in. bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Kluczową siłą 3M jest zastosowanie więcej niż 40 odmiennych platform technologicznych – często w połączeniu –  dzięki  którym dostosowuje się do szerokiego zakresu potrzeb klienta. Przy sprzedaży wynoszącej ponad 26,7 mld USD, 3M zatrudnia 80 000 osób na całym świecie i prowadzi działalność w ponad 60 krajach.

A to już wiesz?  Posłuchaj muzyki i podaruj uśmiech

Więcej informacji: www.3m.com

 

Źródło 3M Poland. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy