Wiercimy

Home assistance ? pomoc dla domu

Od pękniętej uszczelki po transport ocalałego majątku w bezpieczne miejsce po pożarze – tak szeroka jest dziś oferta home assistance - usługa fachowej pomocy, świadczonej w razie nagłych domowych awarii.Assistance z francuskiego oznacza pomoc i odnosi się do szeroko pojętych usług pomocowych – od ratunku dla kierowców na drodze, po gwarancję opieki w czasie podróży. Home assistance jest wariantem dla domu. Zapewnia przede wszystkim interwencję specjalisty w razie takich nagłych wypadków, jak pęknięta uszczelka, zepsuty sprzęt RTV-AGD czy rabunek, po którym lokal nie nadaje się dłużej do zamieszkania.Podobnych awaryjnych sytuacji, w których przydałaby się pomoc fachowca, wymienić można w dziesiątkach. Dlatego zakres usług assistance jest szeroki, co pozwala sprzedawać go w odmiennych wariantach i po różnej cenie. Najbardziej klasyczną usługą home assistance jest natychmiastowa interwencja specjalisty - hydraulika, ślusarza, elektryka, dekarza, murarza, malarza, glazurnika, parkieciarza, szklarza, technika urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych i in. Ich pomoc, polegająca na naprawieniu usterki, ma być ratunkiem na wypadek awarii instalacji domowych, zalanego mieszkania, kradzieży z

Od pękniętej uszczelki po transport ocalałego majątku w bezpieczne miejsce po pożarze – tak szeroka jest dziś oferta home assistance – usługa fachowej pomocy, świadczonej w razie nagłych domowych awarii.

Assistance z francuskiego oznacza pomoc i odnosi się do szeroko pojętych usług pomocowych – od ratunku dla kierowców na drodze, po gwarancję opieki w czasie podróży. Home assistance jest wariantem dla domu. Zapewnia przede wszystkim interwencję specjalisty w razie takich nagłych wypadków, jak pęknięta uszczelka, zepsuty sprzęt RTV-AGD czy rabunek, po którym lokal nie nadaje się dłużej do zamieszkania.

Podobnych awaryjnych sytuacji, w których przydałaby się pomoc fachowca, wymienić można w dziesiątkach. Dlatego zakres usług assistance jest szeroki, co pozwala sprzedawać go w odmiennych wariantach i po różnej cenie. Najbardziej klasyczną usługą home assistance jest natychmiastowa interwencja specjalisty – hydraulika, ślusarza, elektryka, dekarza, murarza, malarza, glazurnika, parkieciarza, szklarza, technika urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych i in. Ich pomoc, polegająca na naprawieniu usterki, ma być ratunkiem na wypadek awarii instalacji domowych, zalanego mieszkania, kradzieży z włamaniem, dewastacji, pożaru, upadku drzewa, nadmiernych opadów śniegu i podobnych, nieprzewidzianych zdarzeń. Ubezpieczenie pokrywa wówczas (często do ustalonej kwoty) koszty przyjazdu fachowca i robocizny.

Więcej informacji: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Home-assistance-pomoc-dla-domu-2360848.html. Przy powoływaniu się na analizę, prosimy o podanie źródła Bankier.pl.

Malwina Wrotniak
Analityk Bankier.pl
e-mail: [email protected]

Źródło Bankier.pl. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Perfekcyjna randka ? bez tłoku w kinie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy