Technologia Wiadomości branżowe Wiercimy

Weekendowe wytchnienie z TEEKANNE

Wreszcie po całym tygodniu pracy, nauki i obowiązków nadszedł nasz ukochany piątek zwiastujący dwa dni wolnego. Jaki dla Was będzie nadchodzący weekend? Pełen imprezowego szaleństwa, a może dłuższą chwilą relaksu, ciszy i błogiego spokoju…?Niektórzy po całym tygodniu są tak zmęczeni, że jedyne o czym marzą to ciepły koc, łóżko, dobra książka i… kubek gorącej herbaty. Aura wiosenna jeszcze nas tak bardzo nie rozpieszcza, a  kwiecień - plecień nie wiadomo jaką pogodę nam zafunduje na wieczór, dlatego najlepszym wyjściem jest kolejna twarz… EARL GREYA! Aromatyczny, rozgrzewający od środka kubek herbaty TEEKANNE to najwłaściwsze wyjście na spędzenie miłego wieczoru.Dla tych, którzy kochają intensywne, owocowe smaki proponujemy coś na dobry poranek -

Wreszcie po całym tygodniu pracy, nauki i obowiązków nadszedł nasz ukochany piątek zwiastujący dwa dni wolnego. Jaki dla Was będzie nadchodzący weekend? Pełen imprezowego szaleństwa, a może dłuższą chwilą relaksu, ciszy i błogiego spokoju??

Niektórzy po całym tygodniu są tak zmęczeni, że jedyne o czym marzą to ciepły koc, łóżko, dobra książka i? kubek gorącej herbaty. Aura wiosenna jeszcze nas tak bardzo nie rozpieszcza, a  kwiecień – plecień nie wiadomo jaką pogodę nam zafunduje na wieczór, dlatego najlepszym wyjściem jest kolejna twarz? EARL GREYA! Aromatyczny, rozgrzewający od środka kubek herbaty TEEKANNE to najwłaściwsze wyjście na spędzenie miłego wieczoru.

Dla tych, którzy kochają intensywne, owocowe smaki proponujemy coś na dobry poranek – TEEKANNE Superfruits z linii World of Fruits. Można ją pić na zimno lub na gorąco, w każdym wydaniu smakuje wyśmienicie. TEEKANNE Superfruits to przede wszystkim intensywny smak i aromat owocowej dobroci natury zamknięty w małej torebce herbaty. Orzeźwiający łyk herbaty przeniesie nas w błogi okres wakacji, nieważne jaką pogodę zafunduje nam w najbliższy weekend kwiecień.


dostarczył infoWire.pl

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Kredyty do 300 tys. zł, przy minimalnym wkładzie własnym

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy