Technologia Wiadomo┼Ťci bran┼╝owe Wiercimy

„Ojciec Mateusz” – nowa seria wiosną w TVP

Mobbing, poszukiwania biologicznego ojca, katastrofa chemiczna, zatruta woda, szantaż, napad z bronią, zbrodnia z miłości, niezałatwione sprawy sprzed lat, seryjny rabuś, niebezpieczna pasja, przemyt papierosów i alkoholu, zuchwała kradzież narkotyków z policyjnego laboratorium, porwanie, czy śmierć w wąwozie... To tylko nieliczne wątki kryminalne, które widzowie obejrzą w 13. sezonie przygód „Ojca Mateusza”. Emisja nowych 13-stu odcinków na antenie TVP1 od 5 marca, w każdy czwartek o godz. 20.20.W 13. sezonie "Ojca Mateusza", na widzów czeka wiele wydarzeń, w które czasem z przypadku, czasem podstępem zostanie zaangażowany Mateusz, a wraz z nim policjanci sandomierskiego komisariatu. Nie zabraknie także historii obyczajowych,  miłosnych uniesień,  sercowych dylematów. Ciotka Justyny, stanowczo zabierze się za przygotowanie ślubu Justyny z Orestem. Nocul, Możejko i Gibalski wystąpią w przedstawieniu „Piotruś Pan”. Który z nich zagra główną rolę? Serce Natalii podbije niemowlę, które nieoczekiwanie pojawi się na plebanii. To wywoła w Natalii głębokie refleksje. O tym, że nie ma miłości bez zazdrości nie raz przekonają się bohaterowie serialu.

Mobbing, poszukiwania biologicznego ojca, katastrofa chemiczna, zatruta woda, szanta┼╝, napad z broni─ů, zbrodnia z mi┼éo┼Ťci, nieza┼éatwione sprawy sprzed lat, seryjny rabu┼Ť, niebezpieczna pasja, przemyt papieros├│w i alkoholu, zuchwa┼éa kradzie┼╝ narkotyk├│w z policyjnego laboratorium, porwanie, czy ┼Ťmier─ç w w─ůwozie… To tylko nieliczne w─ůtki kryminalne, kt├│re widzowie obejrz─ů w 13. sezonie przyg├│d ?Ojca Mateusza?. Emisja nowych 13-stu odcink├│w na antenie TVP1 od 5 marca, w ka┼╝dy czwartek o godz. 20.20.

W 13. sezonie „Ojca Mateusza”, na widz├│w czeka wiele wydarze┼ä, w kt├│re czasem z przypadku, czasem podst─Öpem zostanie zaanga┼╝owany Mateusz, a wraz z nim policjanci sandomierskiego komisariatu. Nie zabraknie tak┼╝e historii obyczajowych,┬á mi┼éosnych uniesie┼ä,┬á sercowych dylemat├│w. Ciotka Justyny, stanowczo zabierze si─Ö za przygotowanie ┼Ťlubu Justyny z Orestem. Nocul, Mo┼╝ejko i Gibalski wyst─ůpi─ů w przedstawieniu ?Piotru┼Ť Pan?. Kt├│ry z nich zagra g┼é├│wn─ů rol─Ö? Serce Natalii podbije niemowl─Ö, kt├│re nieoczekiwanie pojawi si─Ö na plebanii. To wywo┼éa w Natalii g┼é─Öbokie refleksje. O tym, ┼╝e nie ma mi┼éo┼Ťci bez zazdro┼Ťci nie raz przekonaj─ů si─Ö bohaterowie serialu. Po szczeblach kulinarnej kariery z powodzeniem nadal wspina─ç si─Ö b─Ödzie Natalia, a Mo┼╝ejko poczuje na plecach oddech szanta┼╝ysty, kt├│ry zagra┼╝a jemu i jego synowi.┬á Mateusz ponownie b─Ödzie rozgrzesza─ç ludzkie dramaty,┬á tajemnice i wybory. O tym, kto z bohater├│w jest Piotrusiem Panem, kto ma waleczne serce, kto psi w─Öch, a kto romantyczn─ů dusz─Ö, widzowie przekonaj─ů si─Ö ju┼╝ wiosn─ů.

W nowych odcinkach go┼Ťcinnie wyst─ůpi─ů:

Panie: Maja Hirsch, Aleksandra Popławska, Magdalena Lamparska, Jolanta Fraszyńska, Magdalena Czerwińska, Katarzyna Galica,  Monika Krzywkowska, Zuzanna Grabowska, Joanna Sydor, Sylwia Juszczak-Arnesen. Natalia Klimas i Adrianna Kalska, Maria Konarowska, oraz aktorki najmłodszego pokolenia: Katarzyna Sawczuk, Olga Kalicka, Weronika Humaj, Monika Mielnik.

Panowie: Robert Wabich, Micha┼é Czernecki, Hubert Urba┼äski, Tomek Bednarek, Tomasz Sapryk, ┬áRafa┼é Mohr, Jakub Wieczorek, Marcin Rogacewicz, Marcin Koszucki, Marek Ka┼éu┼╝y┼äski, Tomasz Borkowski, Arkadiusz Janiczek, Sebastian Stankiewicz, Robert Ostolski, Dariusz Witeska Piotr, ratownik ? Na sygnale) oraz najm┼éodsi: Krzysztof Chodorowski (Maciek Starnawski-M├│j Rower),┬á Micha┼é W┼éodarczyk (Sta┼Ť Malec- Londy┼äczycy), Damian Ul (Stefek- Sztuczki), Janek Ci─Öciera (Janek Knappe-Przepis na ┼╝ycie) ,

A to ju┼╝ wiesz?  Spotkania prozdrowotne czy pokazy handlowe ÔÇô o wprowadzaniu nas w b┼é─ůd

Nie zabraknie r├│wnie┼╝ wspania┼éych aktor├│w starszego pokolenia: Ewa Z┼éotowska, Marek Fr─ůckowiak, Stefan Friedmann, Witold D─Öbski Grzegorz Warcho┼é, W┼éodzimierz Matuszak, Henryk Go┼é─Öbiewski, January Brunov, Wojciech Skibi┼äski, Krzysztof Janczar Junior, Cezary Morawski, Stanis┼éaw Banasiuk.

Odcinki 161- 167 wyre┼╝yserowa┼é Filip Zylber, natomiast re┼╝yserem odcink├│w 168-173 jest Kuba Miszczak. Produkcja na zlecenie TVP1 ? Krzysztof Grabowski, Przemys┼éaw Kmiotek, PROFILM sp. z o.o. (dawniej pod nazw─ů Baltmedia sp.z o.o.).

Emisja nowych 13-stu odcink├│w od 5 marca, w ka┼╝dy czwartek w TVP 1


dostarczył infoWire.pl

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy