Wiercimy

Polacy chętnie handlują w internecie/ 2 mln uzytkowników w Allegro

28 letnia Anna Biernacka została 2 mln użytkownikiem największej w Polsce platformy handlowej "Allegro". W nagrodę, szczęśliwa użytkowniczka pojedzie na wycieczkę do Paryża- Jestem kompletnie zaskoczona. Pierwszy raz w życiu dostałam taki fantastyczny prezent- mówi.Jak wykazują badania coraz więcej Polaków zaczyna przekonywać się do robienia zakupów za pośrednictwem internetu. Jak podaje Allegro, lider e- commerce na rynku, z roku na rok liczba nowych użytkowników wzrasta lawinowo. Właśnie liczba zarejestrowanych Allegrowiczów osiągnęła poziom 2 milionów. - Ostatni milion rejestracji udało nam się osiągnąć w ciągu niespełna 14 miesięcy. W samym tylko sierpniu zarejestrowało się blisko 100 tyś osób´´- mówi Bartek Szambelan, rzecznik prasowy Allegro. 2 milionowym użytkownikiem została 26- letnia Anna Biernacka z Wrocławia. - O Allegro usłyszałam od znajomych, ale jakoś nigdy nie miałam potrzeby rejestracji w serwisie. Ostatnio zdecydowałam się na kupno roweru i pomyślałam, że może w Allegro uda mi się coś znaleźć. I znalazłam!- mówi

28 letnia Anna Biernacka została 2 mln użytkownikiem największej w Polsce platformy handlowej „Allegro”. W nagrodę, szczęśliwa użytkowniczka pojedzie na wycieczkę do Paryża

Jestem kompletnie zaskoczona. Pierwszy raz w życiu dostałam taki fantastyczny prezent– mówi.

Jak wykazują badania coraz więcej Polaków zaczyna przekonywać się do robienia zakupów za pośrednictwem internetu. Jak podaje Allegro, lider e- commerce na rynku, z roku na rok liczba nowych użytkowników wzrasta lawinowo. Właśnie liczba zarejestrowanych Allegrowiczów osiągnęła poziom 2 milionów.

 – Ostatni milion rejestracji udało nam się osiągnąć w ciągu niespełna 14 miesięcy. W samym tylko sierpniu zarejestrowało się blisko 100 tyś osób´´– mówi Bartek Szambelan, rzecznik prasowy Allegro.

2 milionowym użytkownikiem została 26- letnia Anna Biernacka z Wrocławia. – O Allegro usłyszałam od znajomych, ale jakoś nigdy nie miałam potrzeby rejestracji w serwisie. Ostatnio zdecydowałam się na kupno roweru i pomyślałam, że może w Allegro uda mi się coś znaleźć. I znalazłam!- mówi szczęśliwa użytkowniczka. – Kupiłam śliczny holenderski rowerek za przystępną cenę- dodaje. Absolwentka medycyny będzie mogła dzięki Allegro spełnić swoje marzenie.Uczę się francuskiego, mówię w tym języku, ale jakoś nigdy nie miałam sposobności zwiedzić Paryża. Teraz będę mieć okazję– śmieje się. Allegro ufundowało tygodniową wycieczkę do stolicy Francji.

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Reklama za 1 grosz

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy