Technologia Wiadomości branżowe Wiercimy

Nowa jakość świetlówek LED dla biur

Nowa jakość świetlówek LED dla biur
Firma Samsung wprowadza na rynek nowe świetlówki LED w standardzie ECG i CCG. Produkty Samsung L-Tube mają dłuższą żywotność, a także świecą jaśniej niż konwencjonalne świetlówki fluorescencyjne. Dzięki nim firmy mogą w łatwy sposób zmodernizować oświetlenie i uzyskać znaczne oszczędności energii i kosztów. Żywotność świetlówek LED marki Samsung w standardzie ECG i CCG jest szacowana nawet na 50 000 godzin, czyli pięciokrotnie dłużej niż w przypadku tradycyjnych świetlówek fluorescencyjnych*. Pozwalają zaoszczędzić do 54% prądu bez uszczerbku na jakości, czy parametrach światła. Ponadto posiadają taką samą jasność jak tradycyjne świetlówki o wyższej mocy.Świetlówki Samsung świecą czystym, nieoślepiającym światłem o optymalnych parametrach. Dodatkowo nie migoczą i nie emitują szkodliwego nadfioletowego promieniowania elektromagnetycznego. Zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o miejscach, w których pracownicy potrzebują stałego, jasnego światła – takich jak biura, fabryki, duże sklepy oraz parkingi. Świetlówki LED emitują jednolite

Firma Samsung wprowadza na rynek nowe świetlówki LED w standardzie ECG i CCG. Produkty Samsung L-Tube mają dłuższą żywotność, a także świecą jaśniej niż konwencjonalne świetlówki fluorescencyjne. Dzięki nim firmy mogą w łatwy sposób zmodernizować oświetlenie i uzyskać znaczne oszczędności energii i kosztów.

Żywotność świetlówek LED marki Samsung w standardzie ECG i CCG jest szacowana nawet na 50 000 godzin, czyli pięciokrotnie dłużej niż w przypadku tradycyjnych świetlówek fluorescencyjnych*. Pozwalają zaoszczędzić do 54% prądu bez uszczerbku na jakości, czy parametrach światła. Ponadto posiadają taką samą jasność jak tradycyjne świetlówki o wyższej mocy.

Świetlówki Samsung świecą czystym, nieoślepiającym światłem o optymalnych parametrach. Dodatkowo nie migoczą i nie emitują szkodliwego nadfioletowego promieniowania elektromagnetycznego. Zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o miejscach, w których pracownicy potrzebują stałego, jasnego światła ? takich jak biura, fabryki, duże sklepy oraz parkingi. Świetlówki LED emitują jednolite światło, które nie męczy oczu**. Nawet długotrwała ekspozycja na działanie tego światła nie powoduje zmiany barwy ani blednięcia kolorów prezentowanego towaru.

Wysokowydajne oświetlenie LED Samsung można zainstalować samodzielnie bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Świetlówki są gotowe do pracy natychmiast po podłączeniu. Są dostępne w wielu standardowych rozmiarach pasujących do różnych opraw. Współpracują z konwencjonalnymi statecznikami i nie wymagają żadnych zmian w okablowaniu ani innych kosztownych modyfikacji.

Samsung inwestuje w innowacje, starając się oferować klientom produkty najbardziej zaawansowane technologicznie. Nasze świetlówki LED w standardzie ECG i CCG umożliwiają firmom modernizację oświetlenia oraz łatwą i tanią instalację energooszczędnych źródeł światła wysokiej jakości. Poprawiają też warunki panujące w miejscu pracy ? mówi Young Hoon Eom, wiceprezes wykonawczy działu Digital Appliances w Samsung Electronics.

Solidna konstrukcja świetlówek LED znajdzie uznanie wśród zarządców budynków, którzy muszą zmieścić się w określonym budżecie, a jednocześnie dbać o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników i klientów. Świetlówki te nie zawierają szkła, żarnika ani ruchomych elementów często będących źródłem awarii, dzięki czemu koszty zakupu zużywających się części eksploatacyjnych są mniejsze.

A to już wiesz?  MultiWzrosty w kredytach hipotecznych

Świetlówki Samsung są pozbawione toksycznych materiałów, dzięki czemu użytkownicy mają dostęp do bardziej ekologicznego i czystszego naturalnego światła. Nie zawierają również rtęci – wyprodukowano je zgodnie z dyrektywą o substancjach niebezpiecznych (RoHS), a dzięki efektywności energetycznej przyczyniają się do ograniczenia emisji CO2.

 

Uwagi

* W porównaniu z lampą fluorescencyjną T8 o mocy 58 W.

** W porównaniu z lampą fluorescencyjną T8 o mocy 58 W, której żywotność jest szacowana na 10 000 godzin.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy