Wiercimy

Akcja charytatywna na rzecz dzieci chorych na cukrzycę

Na stronach największego polskiego serwisu aukcyjnego Allegro.pl rozpoczęła się nowa akcja charytatywna prowadzona wspólnie z siecią stacji radiowych Agory. Inicjatywa pod umownym tytułem Trzeba pomóc chorym dzieciom prowadzona jest pod adresem http://www.allegro.pl/trzebapomoc/. Przedmiotami licytacji są unikatowe butelki wody mineralnej z autografami gwiazd świata muzyki i sportu, m.in. członków zespołu Dżem, De Mono, INXS, Gorana Bregovicia, Urszuli, Halinki Mlynkowej z zespołu Brathanki, Jacka Kaczmarskiego, Eleni, Grzegorza Ciechowskiego, Zbigniewa Krzywańskiego oraz Dariusza Michalczewskiego. Na szczycie wielkich rusztowań, które stoją na parkingach popularnych hipermarketów, zamieszkali poranni prezenterzy lokalnych stacji radiowych z dziesięciu miast Polski. Zbierają pieniądze na zakup pomp insulinowych dla dzieci chorych na cukrzycę. Dookoła rusztowań stoją tysiące butelek

Na stronach największego polskiego serwisu aukcyjnego Allegro.pl rozpoczęła się nowa akcja charytatywna prowadzona wspólnie z siecią stacji radiowych Agory. Inicjatywa pod umownym tytułem Trzeba pomóc chorym dzieciom prowadzona jest pod adresem http://www.allegro.pl/trzebapomoc/. Przedmiotami licytacji są unikatowe butelki wody mineralnej z autografami gwiazd świata muzyki i sportu, m.in. członków zespołu Dżem, De Mono, INXS, Gorana Bregovicia, Urszuli, Halinki Mlynkowej z zespołu Brathanki, Jacka Kaczmarskiego, Eleni, Grzegorza Ciechowskiego, Zbigniewa Krzywańskiego oraz Dariusza Michalczewskiego.

Na szczycie wielkich rusztowań, które stoją na parkingach popularnych hipermarketów, zamieszkali poranni prezenterzy lokalnych stacji radiowych z dziesięciu miast Polski. Zbierają pieniądze na zakup pomp insulinowych dla dzieci chorych na cukrzycę. Dookoła rusztowań stoją tysiące butelek wody mineralnej. Wodę dostaje każdy, kto wrzuci choćby złotówkę do skarbonki. A prezenterzy nie zejdą z rusztowań, dopóki nie znikną wszystkie butelki. W Akcję włączyły się znane i lubiane osoby, które złożyły autografy na kilkunastu butelkach – wszystkie do wylicytowania w serwisie Allegro.pl (http://www.allegro.pl/trzebapomoc/).

Wszystkie pieniądze z licytacji przedmiotów na Allegro.pl zostaną przekazane za pośrednictwem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na zakup pomp insulinowych dla dzieci chorych na cukrzycę. Akcja „Trzeba pomóc chorym dzieciom” (http://www.allegro.pl/trzebapomoc/) będzie prowadzona do 10 września.

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Ontrack Odzyskiwanie Danych prezentuje najnowszą wersję PowerControls

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy