Wiercimy

Charytatywna aukcja muzyczna na stronach Allegro

W dniach 10 - 24 września na stronach największego polskiego serwisu aukcyjnego Allegro odbędzie się muzyczna akcja charytatywna roku – licytacja pełnych płytotek zespołów: Genesis, Dire Straits i Jean-Michel Jarre’a, zapisanych na kolekcjonerskiej serii odtwarzaczy MP3 - Creative D.A.P Jukebox (http://www.allegro.pl/creativedzieciom/). Każdy z ww. artystów dostarczył własny projekt stylizacji odtwarzacza opatrzony autografem. Dodatkowo, każdy Jukebox wystawiony na aukcję uzupełniony jest kompletem nagrań artysty na płytach CD. Wszelkie zyski z aukcji płytoteki zespołu Dire Straits oraz Genesis zostaną przekazane organizacji charytatywnej - Fundacja Dzieciom "Zdążyć z pomocą", a z muzyką Jean - Michel Jarre’a - na specjalny projekt fundacji UNESCO. Cena wywoławcza odtwarzaczy z pełnymi płytotekami - 1 zł.Dla zagorzałych fanów jest to jedyna szansa zdobycia wyjątkowych i niepowtarzalnych zbiorów nagrań swoich idoli i przekazania pieniędzy na cele bliskie sercu gwiazdy. W Polsce licytowane są pojedyncze odtwarzacze z muzyką ww. wykonawców. Franco de Bonis, odpowiedzialny za produkty audio w Creative Labs Europe powiedział: "Firma Creative Labs jest podekscytowana, że artyści tak popularni na całym świecie

W dniach 10 – 24 września na stronach największego polskiego serwisu aukcyjnego Allegro odbędzie się muzyczna akcja charytatywna roku – licytacja pełnych płytotek zespołów: Genesis, Dire Straits i Jean-Michel Jarre’a, zapisanych na kolekcjonerskiej serii odtwarzaczy MP3 – Creative D.A.P Jukebox (http://www.allegro.pl/creativedzieciom/). Każdy z ww. artystów dostarczył własny projekt stylizacji odtwarzacza opatrzony autografem. Dodatkowo, każdy Jukebox wystawiony na aukcję uzupełniony jest kompletem nagrań artysty na płytach CD. Wszelkie zyski z aukcji płytoteki zespołu Dire Straits oraz Genesis zostaną przekazane organizacji charytatywnej – Fundacja Dzieciom „Zdążyć z pomocą”, a z muzyką Jean – Michel Jarre’a – na specjalny projekt fundacji UNESCO.

Cena wywoławcza odtwarzaczy z pełnymi płytotekami – 1 zł.

Dla zagorzałych fanów jest to jedyna szansa zdobycia wyjątkowych i niepowtarzalnych zbiorów nagrań swoich idoli i przekazania pieniędzy na cele bliskie sercu gwiazdy. W Polsce licytowane są pojedyncze odtwarzacze z muzyką ww. wykonawców.

Franco de Bonis, odpowiedzialny za produkty audio w Creative Labs Europe powiedział: „Firma Creative Labs jest podekscytowana, że artyści tak popularni na całym świecie chętnie połączyli z nami swoje siły dla tak szczytnych celów.”

Mike Rutherford, lider zespołu Genesis powiedział: „Jest nam niezmiernie miło, że możemy współpracować z Creative Labs przy organizacji tak wyjątkowej akcji charytatywnej, na rzecz tych którzy są bliscy naszym sercom – dzieciom.”

Mark Knopfler, lider zespołu Dire Straits powiedział: „To jest aukcja o wyjątkowym charakterze, wspierająca organizację charytatywną, która służy dobru publicznemu – wspiera chore dzieci. Creative Labs ma nasze pełne poparcie i mam nadzieję, że wszyscy w pełni wesprą naszą próbę zebrania wysokich kwot na ten cel.”

Jean-Michel Jarre: „To wspaniałe uczucie być częścią inicjatywy, która łączy w sobie najnowsze technologie i jednocześnie zapewnia wsparcie dla ważnej idei. Jest mi niezmiernie miło, że biorę udział w aukcji firmy Creative Labs.”

Prof. Zbigniew Religa – Patron Programu „Zdążyć z Pomocą”: Składam serdeczne podziękowania firmie Creative Labs, która postanowiła przekazać dochód z aukcji Juboxów dla Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Uzyskane w ten sposób pieniądze pomogą ratować życie i zdrowie dzieci. Dziękuję za ten piękny gest i okazane serce tym, którzy najbardziej potrzebują naszej pomocy – dzieciom pokrzywdzonym przez los.”

A to już wiesz?  W mBanku pora na Androida

Więcej informacji na temat akcji znajdą Państwo na stronach internetowych: www.allegro.pl/creativedzieciom.

Akcję firmy Creative Labs prowadzoną na Allegro patronują: telewizja muzyczna VIVA Polska oraz Radio Dla Ciebie (http://www.rdc.pl/).

Ostateczne wyniki licytacji ogłoszone zostaną 24 września 2001 o godz. 12:00.

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy