Technologia Wiadomości branżowe Wiercimy

Świateczny koncert SGH z TEEKANNE!

16 grudnia odbył się charytatywny koncert świateczny Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, w  którym mógł wziąć udział każdy zainteresowany.  W trakcie wydarzenia  uczestnicy zapoznali się z utworami młodych, utalentowanych artystów oraz mieli okazję poczęstowac się kubkiem aromatycznej herbaty  firmy TEEKANNE.Przedsięwzięcie zostało organizowane przez Stowarzyszenie Akademickie MagPress  -  wydawcę Niezależnego Miesięcznika Studentów Magiel. To była już ósma edycja wydarzenia, które co roku przyciąga około 2000 osób. Niepowtarzalną, świąteczną atmosferę w poprzednich latach kreowali m.in. Szymon Majewski, Marek Niedźwiecki, Rafał Bryndal i wielu innych znanych osobistości. W trakcie wydarzenia została również zorganizowana  zbiórka funduszy na rzecz podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.Do tej pory firma

16 grudnia odbył się charytatywny koncert świateczny Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, w  którym mógł wziąć udział każdy zainteresowany.  W trakcie wydarzenia  uczestnicy zapoznali się z utworami młodych, utalentowanych artystów oraz mieli okazję poczęstowac się kubkiem aromatycznej herbaty  firmy TEEKANNE.

Przedsięwzięcie zostało organizowane przez Stowarzyszenie Akademickie MagPress  –  wydawcę Niezależnego Miesięcznika Studentów Magiel. To była już ósma edycja wydarzenia, które co roku przyciąga około 2000 osób. Niepowtarzalną, świąteczną atmosferę w poprzednich latach kreowali m.in. Szymon Majewski, Marek Niedźwiecki, Rafał Bryndal i wielu innych znanych osobistości. W trakcie wydarzenia została również zorganizowana  zbiórka funduszy na rzecz podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

Do tej pory firma TEEKANNE wsparła wiele inicjatyw charytatywnych. W tym roku współpracujemy  z fundacją Człowiek dla Człowieka, również  wsparliśmy aukcje charytatywną  fundacji Między Niebem a Ziemią oraz Dom dla Matek z Dziećmi ?Nazaret? w Barwinowie ? mówi Maciej Rymski, National Sales Manager.  W okresie światecznym TEEKANNE stara się pomoc osobom potrzebującym i podarować im odrobine radości w te wyjątkowe dni ? dodaje.


dostarczył infoWire.pl

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  eKARTA Onet.pl - bezpieczeństwo transakcji w Internecie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy