Wiercimy

III etap loterii ?Płać kartą i wygrywaj? ING Banku Śląskiego

ING Bank Śląski 17.12.2013 roku wylosował kolejnych 20 laureatów loterii ,,Płać kartą i wygrywaj”. Każdy z laureatów otrzymał komunikat o wygranej, w wysokości 1000 zł, na swoją skrzynkę w systemie bankowości internetowej ING BankOnLine. „Płać kartą i wygrywaj” jest akcją promocyjną, skierowaną do aktywnych użytkowników kart płatniczych ING Banku Śląskiego i potrwa do 31 grudnia br.ING Bank Śląski, w loterii „Płać kartą i wygrywaj”, zachęca swoich klientów do częstych i systematycznych płatności kartami.Do wygrania są nagrody pieniężne o wartości od 1 000 zł do 50 000 zł. Aby wziąć udział w loterii należy jednorazowo zarejestrować się na stronie: www.ingbank.pl/placiwygrywajbyć aktywnym użytkownikiem systemu bankowości internetowej ING BankOnLinei wykonać jak najwięcej transakcji przy użyciu karty płatniczej wydanej przez ING Bank Śląski (karty do Konta z Lwem w PLN lub karty

ING Bank Śląski 17.12.2013 roku wylosował kolejnych 20 laureatów loterii ,,Płać kartą i wygrywaj?. Każdy z laureatów otrzymał komunikat o wygranej, w wysokości 1000 zł, na swoją skrzynkę w systemie bankowości internetowej ING BankOnLine. ?Płać kartą i wygrywaj? jest akcją promocyjną, skierowaną do aktywnych użytkowników kart płatniczych ING Banku Śląskiego i potrwa do 31 grudnia br.

<

p>ING Bank Śląski, w loterii ?Płać kartą i wygrywaj?, zachęca swoich klientów do częstych i systematycznych płatności kartami.Do wygrania są nagrody pieniężne o wartości od 1 000 zł do 50 000 zł. Aby wziąć udział w loterii należy jednorazowo zarejestrować się na stronie: www.ingbank.pl/placiwygrywajbyć aktywnym użytkownikiem systemu bankowości internetowej ING BankOnLinei wykonać jak najwięcej transakcji przy użyciu karty płatniczej wydanej przez ING Bank Śląski (karty do Konta z Lwem w PLN lub karty kredytowej).

Warunkiem koniecznym uczestnictwa w Loterii jest posiadanie Konta z Lwem w PLN lub konta oszczędnościowego w PLN. Płacąc kartą do konta na kwotę co najmniej 10 zł uczestnik każdorazowo zdobywa 1 los. Dokonując transakcji kartą kredytową klient otrzyma aż 2 losy. Każdy z uczestników loterii może zwiększyć liczbę otrzymywanych losów jeśli:

  • dokona transakcji przy pomocy Mojej karty (karta z indywidualnym wizerunkiem) ? otrzyma 2 losy za każdą transakcję na kwotę co najmniej 10 zł,
  • dokona transakcji kartą w internecie ? otrzyma 2 losy za każdą transakcję na kwotę co najmniej 10 zł jeśli jest to karta do konta, w przypadku karty kredytowej uczestnik otrzyma aż 3 losy za każdą taką transakcję,
  • dokona transakcji kartą z wykorzystaniem usługi Cashback ? otrzyma 2 losy za każdą transakcję na kwotę co najmniej 10 zł.

W czterech etapach loterii zaplanowano przyznanie aż 80 nagród o wartości 1000 zł każda (po 20 nagród w każdym miesiącu). Dodatkowo 14 stycznia 2014 r. zostanie rozlosowana Nagroda Główna o wartości 50 000 zł, jak również Nagrody I oraz II stopnia o wartości 30 000 zł i 10 000 zł.

A to już wiesz?  Allegro.pl rozpoczyna kontynuację akcji na rzecz powodzian

Szczegóły i regulamin loterii znajdują się na stronie : www.ingbank.pl/placiwygrywaj

Źródło ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy