Technologia Wiadomości branżowe Wiercimy

izzyKARTA za darmo

izzyBank - pierwszy wirtualny bank dla młodych ludzi, który działa w ramach mBanku, znosi opłatę za użytkowanie izzyKARTY - Visy Electron do rachunku izzyKONTO.Promocja obejmuje zarówno nowych, jak i dotychczasowych Klientów – posiadaczy izzyKONTA i trwa do końca br. Znosząc miesięczne opłaty, mBank chce umożliwić korzystanie z izzyKARTY wszystkim Klientom izzyBanku. Dzięki produktom oferowanym przez izzyBank osoby poniżej 18 roku życia mogą swobodnie i niezależnie dysponować swoimi oszczędnościami. Ponadto izzyKlienci poznają oraz uczą się obsługiwać i wykorzystywać produkty bankowe, przez co w przyszłości staną się bardziej świadomymi Klientami, swobodnie poruszającymi się w świecie finansów. izzyBank to pierwszy wirtualny bank dla młodych ludzi w wieku od 13 lat. Projekt stworzenia takiej działalności powstał w listopadzie 2001 roku. Naczelną zasadą izzyBanku jest traktowanie młodych ludzi jak partnerów biznesowych.W izzyBanku każdy posiadacz rachunku, jeśli tylko ukończył 13 lat, jest pełnoprawnym Klientem - posiadaczem samodzielnego rachunku izzyKONTO.Do rachunku

izzyBank pierwszy wirtualny bank dla młodych ludzi, który działa w ramach mBanku, znosi opłatę za użytkowanie izzyKARTY – Visy Electron do rachunku izzyKONTO.

Promocja obejmuje zarówno nowych, jak i dotychczasowych Klientów ? posiadaczy izzyKONTA i trwa do końca br.

Znosząc miesięczne opłaty, mBank chce umożliwić korzystanie z izzyKARTY wszystkim Klientom izzyBanku. Dzięki produktom oferowanym przez izzyBank osoby poniżej 18 roku życia mogą swobodnie i niezależnie dysponować swoimi oszczędnościami. Ponadto izzyKlienci poznają oraz uczą się obsługiwać i wykorzystywać produkty bankowe, przez co w przyszłości staną się bardziej świadomymi Klientami, swobodnie poruszającymi się w świecie finansów.

izzyBank to pierwszy wirtualny bank dla młodych ludzi w wieku od 13 lat. Projekt stworzenia takiej działalności powstał w listopadzie 2001 roku. Naczelną zasadą izzyBanku jest traktowanie młodych ludzi jak partnerów biznesowych.

W izzyBanku każdy posiadacz rachunku, jeśli tylko ukończył 13 lat, jest pełnoprawnym Klientem – posiadaczem samodzielnego rachunku izzyKONTO.

Do rachunku izzyBank oferuje jedyną na rynku czarną izzyKARTĘ (karta Visa Electron). Umożliwia ona bezpłatne korzystanie z bankomatów sieci Euronet i BZ WBK na terenie Polski i służy do płacenia w sklepach.

izzyBank oferuje także ubezpieczenie, które gwarantuje zabezpieczenie środków pieniężnych zgromadzonych na koncie w przypadku utraty karty oraz pokrycie strat w razie rabunku gotówki pobranej z bankomatu. izzyBank zapewnia zwrot środków finansowych, do sumy ubezpieczenia, utraconych w wyniku nieuprawnionych transakcji dokonanych już na 30 dni przed zastrzeżeniem karty Visa Electron. Zakres ubezpieczenia obejmuje środki utracone m.in. w wyniku nieuprawnionych transakcji sklepowych, internetowych, wypłat bankowych i bankomatowych. Suma ubezpieczenia dla karty Visa Electron wynosi 150 Euro. Dodatkowo w skład pakietu wchodzi ubezpieczenie posiadacza karty od rabunku gotówki pobranej z bankomatu w ciągu 2 godziny od dokonania wypłaty. W tym przypadku suma ubezpieczenia wynosi dla kart Visa Electron – 5000 zł.

A to już wiesz?  Dopasuj armaturę do swojego wnętrza

Młody człowiek może zlecać przez nowoczesne kanały komunikacji – Internet, telefon, SMS, WAP – przelewy, definiować zlecenia stałe, sprawdzać saldo rachunku i wykonane operacje z dowolnego miejsca na świecie przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oferta cenowa izzyKONTA jest przejrzysta i korzystna dla Klientów: brak opłat za założenie i prowadzenie rachunku, minimum opłat za przelewy zlecane w automatycznych kanałach obsługi (mLinia, Internet), oprocentowanie na poziomie 3,00%. 

www.izzybank.pl

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy