Technologia Wiadomości branżowe Wiercimy

Serwis Music Only On Demand (MOOD) w Netia Playerze

Serwis Music Only On Demand (MOOD) w Netia Playerze
Oferta multimedialna Telewizji Osobistej Netii powiększyła się o kolejną usługę. Od teraz, poprzez dekoder Netia Player, użytkownicy mogą korzystać z serwisu Music Only On Demand (MOOD) - pierwszego serwisu muzycznego, który dostarcza muzykę na żądanie. Dotychczas klienci Netii mogli korzystać z serwisu Music Only On Demand za pośrednictwem sieci internetowej. Dostęp poprzez specjalną aplikację (widżet) na dekoderach Netia Player, który od teraz oferowany jest w ramach usługi telewizyjnej operatora, doskonale uzupełnia kanał internetowy i generuje efekt synergii w ramach ogólnego dotarcia z serwisem MOOD do abonentów Netii.Identyczny interfejs, układ zakładek oraz systemem nawigacji obu wersji serwisu - internetowej i telewizyjnej na Netia Playerze - zarówno w warstwie graficznej, jak i funkcjonalnej, ułatwia użytkownikom korzystanie z usługi i umożliwia swobodne poruszanie się po obu aplikacjach. Warto podkreślić, iż abonent korzysta z obu wersji MOOD w ramach jednej opłaty.Serwis MOOD na dekoderach Netia Player - a także poprzez internet - oferowany jest w wersji MOOD Pełny. Pakiet ten zapewnia dostęp do wszystkich treści serwisu, z możliwością wybrania 1000 utworów i odtwarzania

Oferta multimedialna Telewizji Osobistej Netii powiększyła się o kolejną usługę. Od teraz, poprzez dekoder Netia Player, użytkownicy mogą korzystać z serwisu Music Only On Demand (MOOD) – pierwszego serwisu muzycznego, który dostarcza muzykę na żądanie.

<

p>Dotychczas klienci Netii mogli korzystać z serwisu Music Only On Demand za pośrednictwem sieci internetowej. Dostęp poprzez specjalną aplikację (widżet) na dekoderach Netia Player, który od teraz oferowany jest w ramach usługi telewizyjnej operatora, doskonale uzupełnia kanał internetowy i generuje efekt synergii w ramach ogólnego dotarcia z serwisem MOOD do abonentów Netii.

Identyczny interfejs, układ zakładek oraz systemem nawigacji obu wersji serwisu – internetowej i telewizyjnej na Netia Playerze – zarówno w warstwie graficznej, jak i funkcjonalnej, ułatwia użytkownikom korzystanie z usługi i umożliwia swobodne poruszanie się po obu aplikacjach. Warto podkreślić, iż abonent korzysta z obu wersji MOOD w ramach jednej opłaty.

Serwis MOOD na dekoderach Netia Player – a także poprzez internet – oferowany jest w wersji MOOD Pełny. Pakiet ten zapewnia dostęp do wszystkich treści serwisu, z możliwością wybrania 1000 utworów i odtwarzania ich nieskończoną ilość razy w ciągu miesiąca.

Jednocześnie, uruchomienie usługi MOOD na Netia Playera powiązane jest za świąteczną promocją: każdy abonent, który skorzysta z serwisu, czyli wejdzie do aplikacji do końca grudnia, będzie mógł korzystać bezpłatnie z pakietu MOOD Pełny na dekoderze Netia Player przez pełny miesiąc od dnia zainicjowania usługi. Natomiast każdy kolejny miesiąc będzie go kosztował tylko 5 zł.

?Jesteśmy ogromnie usatysfakcjonowani uzupełnieniem kanałów dostępu do serwisu Music Only On Demand o dekodery Netii, jednego z liderów polskiego rynku telekomunikacyjnego i telewizji kablowej.? – mówi Marek Potaś, Prezes Zarządu spółki MOOD. ?To z jednej strony kwestia wzmocnienia wizerunku naszej usługi, z drugiej zaś czysto biznesowy aspekt zwiększenia zasięgu dotarcia do potencjalnych użytkowników.? ? dodaje.

A to już wiesz?  Kuchnia polska w wersji light, czyli zdrowa wigilia przyszłej mamy

Czym jest MOOD?

Serwis MOOD jest muzycznym odpowiednikiem telewizyjnej oferty ?pay per view?, tyle, że w przypadku MOOD użytkownik może słuchać swoich ulubionych utworów i wykonawców nie tylko poprzez telewizor, ale również internet, a wkrótce również poprzez telefon komórkowy. Wystarczy wnieść jedną opłatę abonamentową, by wysłuchać wybranej przez siebie muzyki na każdym nośniku w dowolnym miejscu i czasie. MOOD zapewnia dostęp do najlepszych utworów ze wszystkich gatunków muzycznych. Co miesiąc oferta powiększana jest o setki premier, co tydzień odświeżane są wszystkie playlisty. Serwis umożliwia również użytkownikom kreowanie własnych playlist, które można np. wrzucić na swój profil na Facebooku.


O Netii

Netia S.A. jest jednym z największych, a jednocześnie najszybciej rozwijających się operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Dostarcza kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.


O MOOD

MOOD Sp. z o.o. powstała w 2009 r. Firma jest właścicielem serwisu muzycznego Music Only On Demand, który od września 2011 r. obecny jest na rynku polskim. MOOD to pierwsza w świecie platforma dostarczania muzyki na żądanie, poprzez Internet, telewizor i telefon komórkowy oraz za pośrednictwem i we współpracy z operatorami telekomunikacyjnymi, telefonii komórkowej, telewizji kablowej i satelitarnej. W Polsce partnerami serwisu są obecnie Cyfra Plus, Vectra, Netia, Dialog i Toya. MOOD zapewnia łatwy dostęp najlepszych i najpopularniejszych utworów oraz czołowych wykonawców wszystkich gatunków muzycznych. Jest też zintegrowany z Facebookiem.

 

 

Źródło Netia. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy