Technologia Wiadomości branżowe Wiercimy

Konto Direct w ING – Mobilnie, szybko, prosto? także dla firm

ING Bank Śląski kontynuuje kampanię reklamową Konta Direct. Tym razem bank promuje nowe Konto Direct dla Firmy, pokazując zalety bankowości mobilnej. Podobnie jak w poprzednich spotach towarzyszących kampanii, podkreślona została szybkość bankowania przez telefon. „Stały dostęp do konta jest bardzo ważny, szczególnie dla osób, które prowadzą własny biznes. W ING Banku Śląskim oferujemy aplikację mobilną, dzięki której firmy mogą zarządzać swoimi finansami 24h na dobę. Korzystanie z aplikacji mobilnej jest bardzo proste. Czasami trudniej jest znaleźć telefon... A gdy telefon się znajdzie, jest już prosto i szybko, co Marek Kondrat puentuje słowami: „Nie wiemy ile zwykle szukasz telefonu, ale wiemy ile trwa bankowanie przez telefon. Krótko” – mówi Barbara Pasterczyk, Dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej w ING Banku Śląskim.Aby odróżnić kampanię Konta Direct dla Firmy od komunikacji konta dla klientów indywidulanych, w spocie wykorzystany został motyw przelewu ZUS, który jednoznacznie kojarzy się z małymi firmami.Nowy spot jest dostępny na profilu banku w serwisie

ING Bank Śląski kontynuuje kampanię reklamową Konta Direct. Tym razem bank promuje nowe Konto Direct dla Firmy, pokazując zalety bankowości mobilnej. Podobnie jak w poprzednich spotach towarzyszących kampanii, podkreślona została szybkość bankowania przez telefon.

?Stały dostęp do konta jest bardzo ważny, szczególnie dla osób, które prowadzą własny biznes. W ING Banku Śląskim oferujemy aplikację mobilną, dzięki której firmy mogą zarządzać swoimi finansami 24h na dobę. Korzystanie z aplikacji mobilnej jest bardzo proste. Czasami trudniej jest znaleźć telefon… A gdy telefon się znajdzie, jest już prosto i szybko, co Marek Kondrat puentuje słowami: ?Nie wiemy ile zwykle szukasz telefonu, ale wiemy ile trwa bankowanie przez telefon. Krótko? ? mówi Barbara Pasterczyk, Dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej w ING Banku Śląskim.

Aby odróżnić kampanię Konta Direct dla Firmy od komunikacji konta dla klientów indywidulanych, w spocie wykorzystany został motyw przelewu ZUS, który jednoznacznie kojarzy się z małymi firmami.

Nowy spot jest dostępny na profilu banku w serwisie YouTube.

Tytuł kampanii: Konto Direct – mobilnie, szybko, prosto

Czas trwania: od 24 sierpnia 2014 roku

Narzędzia:

  • TV: 30? i 15? spoty w stacjach ogólnopolskich i niszowych;
  • Internet: kampania wizerunkowa (display i video) na najbardziej zasięgowych portalach oraz w wyszukiwarkach i w sieciach afiliacyjnych.

Kreacja: Brain

Realizacja animacji: Alvernia Content

Media: Lowe Media

Kreacje internetowe: GoldenSubmarine

Aplikacja na telefon ING BankMobile daje szybki dostęp do informacji na temat stanu konta oraz pozwala m.in. na wykonanie przelewów, sprawdzenie historii transakcji, a także spłatę karty kredytowej i doładowanie telefonu. Aplikacja jest dostępna na systemy Android, iOS, Windows Phone 8 oraz BlackBerry 10. Więcej informacji na stronie: http://www.ingbank.pl/mobile.

Najważniejsze korzyści nowego Konta Direct dla Firmy to:

  • 0 zł za dla aktywnych klientów prowadzenie rachunku (z wyjątkiem wpłat/ wypłat gotówki w oddziałach banku),
  • 0 zł za dla aktywnych klientów za przelewy internetowe w PLN w kraju (za wyjątkiem przelewów Express ELIXIR i SORBNET),
  • 0 zł za przelewy krajowe w PLN przez Internet na ZUS i US,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju,
  • 0 zł za wpłaty we wszystkich wpłatomatach ING Banku Śląskiego,
  • 0 zł za użytkowanie karty do konta (jeżeli miesięczna wartość rozliczonych przez bank transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą wyniesie co najmniej 300 zł w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca).
A to już wiesz?  "Rossmann Dzieciom" już 8 czerwca

Konto Direct dla Firmy przeznaczone jest dla osób prowadzących jedno­osobową działalność gospodarczą lub spółek cywilnych, jawnych, partnerskich, korzystających z uproszczonych zasad księgowości. Nowa oferta jest również skierowana do wspólnot mieszkaniowych, które będą mogły korzystać z bezpłatnego prowadzenia rachunku oraz internetowych przelewów krajowych w PLN.

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy