Technologia Wiadomości branżowe Wiercimy

Kulinarne prezenty na Mikołajki

Kulinarne prezenty na Mikołajki
Pamiętamy z dzieciństwa to pełne napięcia oczekiwanie, kiedy będziemy wreszcie odpakowywać prezenty od świętego Mikołaja. Dziś przypominamy sobie te chwile i chcemy, by także dla naszych dzieci 6 grudnia był wyjątkowym dniem. Aby takim był, podarujmy naszym bliskim kulinarny prezent i podajmy na stół mikołajkowe pyszności. Polecają je kucharze Knorr.Jak z bajkiNasze pociechy często jedzą oczami. Na talerzu musi więc być kolorowo i fantazyjnie. Takie kompozycje z pewnością przyciągną do stołu milusińskich i zachęcą do spróbowania dania. Kokardki i muchy Pana Czarodzieja czyli uwielbiany przez najmłodszych makaron z piersią z indyka, Pieczarkowe kapelusze Pana Kapelusznika czy też Szaszłyki prawdziwych piratów z mięsa mielonego rozbudzą wyobraźnię naszych dzieci i przeniosą myślami do krainy bajek. To będzie naprawdę magiczna kolacja! A na mikołajkową przekąskę Syczące węże wypełnione serem mozzarella – najmłodsi od razu sięgną po te smaczne zwierzaki. Znakomitym prezentem będzie również Pizza dla prawdziwych leniuchów. Apetyczne plasterki pomidorów, kolorowa papryka,

Pamiętamy z dzieciństwa to pełne napięcia oczekiwanie, kiedy będziemy wreszcie odpakowywać prezenty od świętego Mikołaja. Dziś przypominamy sobie te chwile i chcemy, by także dla naszych dzieci 6 grudnia był wyjątkowym dniem. Aby takim był, podarujmy naszym bliskim kulinarny prezent i podajmy na stół mikołajkowe pyszności. Polecają je kucharze Knorr.

<

p>Jak z bajki

Nasze pociechy często jedzą oczami. Na talerzu musi więc być kolorowo i fantazyjnie. Takie kompozycje z pewnością przyciągną do stołu milusińskich i zachęcą do spróbowania dania. Kokardki i muchy Pana Czarodzieja czyli uwielbiany przez najmłodszych makaron z piersią z indyka, Pieczarkowe kapelusze Pana Kapelusznika czy też Szaszłyki prawdziwych piratów z mięsa mielonego rozbudzą wyobraźnię naszych dzieci i przeniosą myślami do krainy bajek. To będzie naprawdę magiczna kolacja! A na mikołajkową przekąskę Syczące węże wypełnione serem mozzarella ? najmłodsi od razu sięgną po te smaczne zwierzaki. Znakomitym prezentem będzie również Pizza dla prawdziwych leniuchów. Apetyczne plasterki pomidorów, kolorowa papryka, pachnące pieczarki, pyszne salami ? taka kompozycja nie tylko dzieci, ale i pozostałych domowników skusi do jedzenia.  A oto szczegółowe przepisy szefów kuchni Knorr:

http://www.przepisy.pl/przepis/kokardki-i-muchy-pana-czarodzieja#szukaj/dzieci/przepisy

http://www.przepisy.pl/przepis/syczace-weze#szukaj/dzieci/przepisy

http://www.przepisy.pl/przepis/pizza-dla-prawdziwych-leniuchow#szukaj/dzieci/przepisy

Słodki prezent

W Mikołajki koniecznie powinniśmy także zatroszczyć się o małych łasuchów, spełniając ich słodkie kulinarne marzenia. Zamiast sklepowych łakoci podajmy im własnoręcznie przyrządzone słodkości. Strzałem w dziesiątkę będą naleśniki ? z czym je podamy, zależy tylko od naszej wyobraźni i ulubionych smaków naszych milusińskich. Kucharze Knorr polecają Naleśniki z dżemem i lodami waniliowymi, Naleśniki z serem i rodzynkami oraz Czekoladowe poduszeczki z naleśników. A może Puszyste placki z jabłkami albo Placki z jagodami? Dziecięce buzie rozpromienią się na ich widok! Małych smakoszy zadowolą również inne słodkości z owocami jak Smażone banany z sezamem czy Fondue owocowe z sosem jogurtowym. Jak je przygotować? Poniżej receptury kucharzy Knorr:

A to już wiesz?  Solaris

http://www.przepisy.pl/przepis/czekoladowe-poduszeczki-z-nalesnikow#szukaj/dzieci/przepisy

http://www.przepisy.pl/przepis/puszyste-placki-z-jablkami#szukaj/Puszyste placki z jabłkami/przepisy

http://www.przepisy.pl/przepis/smazone-banany-z-sezamem#szukaj/smażone banany z sezamem/przepisy

 

Inspiracje do przygotowania pyszności w dniu świętego Mikołaja znajdziecie na www.przepisy.pl oraz na profilu na Facebooku http://www.facebook.com/przepisypl lub w postaci wideo na kanale ?Przepisy.pl? na You Tube http://www.youtube.com/user/codzisnaobiad. Przepisy są również dostępne za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji mobilnej Przepisy.pl.

Źródło Knorr. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy