Wiercimy

Pierwszy hotel Novotel Living w krajach bałtyckich zostanie otwarty w Estonii!

Pierwszy hotel Novotel Living w krajach bałtyckich zostanie otwarty w Estonii!
Pierwszy hotel Novotel Living w krajach bałtyckich zostanie otwarty w Estonii! Accor, światowy lider hotelarstwa, uzupełnił swoje portfolio w Europie Północnej, wprowadzając koncept Novotel Living

Pierwszy hotel Novotel Living w krajach bałtyckich zostanie otwarty w Estonii!

Accor, światowy lider hotelarstwa, uzupełnił swoje portfolio w Europie Północnej, wprowadzając koncept Novotel Living do Tallina. Inwestor i deweloper, firma Estmak Capital, powierzył Accor zarządzanie nowym obiektem. Hotel ze 124 pokojami przyjmie pierwszych gości do końca 2022 roku, wprowadzając na lokalny rynek nowy standard. Novotel Living łączy wysoką jakość usług hotelowych marki Novotel z usługami apartamentowymi i odpowiada na nowe potrzeby podróżników.

Dzięki partnerstwu pomiędzy Accor i Estmak Capital, marka Novotel Living wkracza do stolicy Estonii. Będzie to pierwszy obiekt reprezentujący koncept „Living” w krajach bałtyckich. Zlokalizowany w centrum Tallina, pomiędzy starym miastem a portem, obiekt zaoferuje 124 pokoje z aneksami kuchennymi oraz przestrzeń coworkingową, siłownię i restaurację. Estonia cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród polskich turystów. Malowniczy Tallin jest miejscem, które warto odwiedzić niezależnie od pory roku. Goście podróżujący do Tallinna i szukający nietuzinkowego miejsca do zatrzymania się, znajdą ofertę dla siebie w ramach konceptu Novotel Living.

Novotel Living jest przykładem reprezentowanego przez Accor elastycznego podejścia do gościnności, stanowiącym odpowiedź na zmieniające się potrzeby podróżujących. Koncept „Living” został już wprowadzony na całym świecie i zaczyna zyskiwać na popularności zarówno wśród inwestorów, jak i podróżujących. Już pracujemy nad podobnymi projektami w Belgii czy w Rumunii, a dzięki partnerstwu z Estmak Capital, Novotel Living pojawi się również w krajach bałtyckich. Cieszymy się, że możemy przedstawić naszym gościom nowy pomysł na pobyt w hotelu, odpowiadając tym samym na ich potrzeby i wzbogacając ich dotychczasowe doświadczenia – mówi Katarzyna Sławińska Development Executive Manager Accor Eastern Europe.

Novotel Living to marka Grupy Accor, stanowiąca połączenie usługi hotelowej, reprezentowanej przez markę Novotel, z usługami apartamentowymi. Hotele Novotel Living proponują elastyczne rozwiązania dla gości planujących kilkudniowe lub kilkumiesięczne pobyty, oferując pokoje i apartamenty z aneksami kuchennymi oraz przestrzeń wspólną dla mieszkańców zwaną „Club House”. Modułowość obszarów oraz funkcjonalny design są kluczem do filozofii marki, stanowiącej, że codzienne chwile mają znaczenie.

A to już wiesz?  Wyższy kredyt odnawialny w mBanku

Będzie to pierwszy tego typu hotel apartamentowy w krajach bałtyckich – Novotel Living by Accor. Świat wokół nas się zmienia, sposób podróżowania również. Naszym celem jest zapewnienie osobom przyjeżdżającym do Tallinna w celach biznesowych i zawodowych, ale także turystom i mieszkańcom, najlepszego zakwaterowania o jakim kiedykolwiek marzyli. Istotne jest, aby naszym gościom zapewnić nie tylko nocleg, ale także wielofunkcyjną przestrzeń coworkingową. Wybraliśmy wyjątkową lokalizację dla tej nieruchomości – obok portu w Tallinie, zaledwie kilka minut spacerem od Starego Miasta w Tallinnie i 15 minut tramwajem od lotniska. Estonia, z sercem w Tallinie, nadal pozostaje jednym z ukrytych klejnotów Europy, ale z każdym pobytem podróżni rozwijają wyjątkową więź z naszym krajem. Dlatego wprowadzanie innowacyjnego konceptu marki Novotel postrzegamy jako okazję do wzmocnienia wrażeń gości ”. – mówi Timofey Sukonkin, CEO Estmak Capital.

Hotel Novotel Living w Tallinie położony przy ulicy Poordi 5 ma zostać otwarty do końca 2022 roku.

***
O ACCOR
Accor jest wiodącą grupą hotelarską na świecie oferującą gościom wyjątkowe i niezapomniane wrażenia w ponad 5 000 hotelach, kurortach i rezydencjach oraz 10 000 obiektach gastronomicznych w 110 krajach. Grupa dysponuje jednym z najbardziej zróżnicowanych i w pełni zintegrowanych ekosystemów hotelarskich obejmujących szerokie portfolio marek segmentu luxury, premium, midscale i economy z unikalnymi konceptami. Wyjątkowe i unikalne doświadczenia uzupełnia oferta rozrywkowa, bary i restauracje, markowe rezydencje prywatne, współdzielone obiekty noclegowe, consierge, przestrzenie co-workingowe i wiele innych. Accor wyróżnia się niezastąpionym portfolio charakterystycznych marek i zespołem liczącym blisko 300 000 osób na całym świecie. Dodatkowo Grupa oferuje wszechstronny lifestylowy program lojalnościowy ALL – Accor Live Limitless, o korzyściach którego przekonało się już ponad 65 milionów członków z całego świata. ALL jako codzienny towarzysz hotelowych gości pozwala na wzbogacenie pobytu o dodatkową wartość i przeżycia związane z szeroką gamą benefitów, usług i doświadczeń. Accor jest głęboko zaangażowany w tworzenie zrównoważonego rozwoju aktywnie działając na rzecz naszej planety i lokalnych społeczności. W ramach programu Planet 21 – Acting Here. Accor działa na rzecz „pozytywnego hotelarstwa”, a w ramach Accor Solidarity, RiiSE i inicjatywę ALL Heartist Fund pomaga osobom w niekorzystnej sytuacji życiowej poprzez gwarancję wysokiej etyki biznesowej, odpowiedzialność względem turystyki i ekologii, zaangażowania w społeczność, zróżnicowanie i inkluzyjność. Założona w 1967 roku spółka Accor SA jest notowana na paryskiej giełdzie Euronext (kod ISIN: FR0000120404) oraz na rynku OTC (kod ACRFY) w Stanach Zjednoczonych. Więcej informacji na stronie: group.accor.com. Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku i śledzenia nas na Twitterze, LinkedInie i Instagramie.
O ESTMAK CAPITAL
Firma inwestycyjno-deweloperska Estmak Capital od 2008 roku zajmuje się rozwojem innowacyjnych, zaawansowanych technicznie i wysokiej jakości projektów mieszkaniowych i komercyjnych w krajach bałtyckich. Głównym kierunkiem naszej firmy jest „zielone budownictwo” – jeden ze światowych trendów ostatnich kilku lat. Głównym celem zielonego budownictwa jest zmniejszenie poziomu zużycia energii i zasobów materiałowych przez cały cykl życia budynku.
Dumą Estmak Capitals są takie projekty jak Explorer, Promenaadi majad, Kuuseheki majad, gdzie wprowadzono nowe standardy budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego w Estonii:
– Certyfikat LEED Platinum (Leadership in Energy and Enviromental Design, USGBC, USA) otrzymał biurowiec Explorer. Dzięki certyfikatowi, Exploreruznawany jest za najbardziej energooszczędny budynek biurowy w Estonii.
– Promenaadi Maja jako pierwszy apartamentowiec w Estonii wykorzystuje pale geotermalne znajdujące się 20 metrów pod ziemią i pozwala zaoszczędzić nawet jedną trzecią na kosztach ogrzewania. Budynki mają klasę efektywności energetycznej A.
– Mieszkania na przedmieściach Tallina, Kuuseheki, Saue są wyposażone w panele słoneczne na dachu, punkty ładowania samochodów elektrycznych i mają klasę efektywności energetycznej A.

A to już wiesz?  Komentarz eksperta odnośnie zmian przepisów o ochronie danych osobowych

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy