Wiercimy

Wygraj Dom dla Złotej Rybki

mBank - detaliczne ramię BRE Banku SA, zaprasza wszystkich Klientów do udziału w konkursie pod nazwą Dom dla Złotej Rybki. Co trzeci uczestnik promocji otrzyma etui na karty firmy Wittchen.Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy w okresie od 23 września do 10 października br. drogą elektroniczną złożą wniosek o przyznanie dowolnej karty kredytowej mBanku, przesyłając do dnia 27 listopada podpisaną umowę kredytową.Wniosek o przyznanie karty kredytowej dostępny jest w serwisie internetowym mBanku www.mBank.pl. Łączną pulę nagród w Promocji stanowi 100 skórzanych etui na karty firmy Wittchen o wartości 75,00 złotych każdy.Karty kredytowe mBanku pozwalają korzystać z długiego 54-dniowego nieoprocentowanego kredytu. Można nimi płacić w ponad 24 milionach punktów usługowo-handlowych na świecie, w 200 krajach. Na życzenie Klienta, bez dodatkowych opłat, mBank wydaje karty ze zdjęciem, a także umożliwia samodzielną zmianę kodu PIN, ustalenie indywidualnych limitów zakupów i wypłat

mBank – detaliczne ramię BRE Banku SA, zaprasza wszystkich Klientów do udziału w konkursie pod nazwą Dom dla Złotej Rybki. Co trzeci uczestnik promocji otrzyma etui na karty firmy Wittchen.

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy w okresie od 23 września do 10 października br. drogą elektroniczną złożą wniosek o przyznanie dowolnej karty kredytowej mBanku, przesyłając do dnia 27 listopada podpisaną umowę kredytową.

Wniosek o przyznanie karty kredytowej dostępny jest w serwisie internetowym mBanku www.mBank.pl. Łączną pulę nagród w Promocji stanowi 100 skórzanych etui na karty firmy Wittchen o wartości 75,00 złotych każdy.

Karty kredytowe mBanku pozwalają korzystać z długiego 54-dniowego nieoprocentowanego kredytu. Można nimi płacić w ponad 24 milionach punktów usługowo-handlowych na świecie, w 200 krajach. Na życzenie Klienta, bez dodatkowych opłat, mBank wydaje karty ze zdjęciem, a także umożliwia samodzielną zmianę kodu PIN, ustalenie indywidualnych limitów zakupów i wypłat oraz spłatę zadłużenia przez Internet. Ponadto, transakcje dokonane w strefie Euro, mogą być rozliczane w tej walucie.

Zarządzać kartami kredytowymi można z dowolnego miejsca na świecie, w formule 24/7/365.

Oferta kart kredytowych mBanku charakteryzuje się:

  • niskim oprocentowaniem kredytu
  • długim – 54 dniowym okresem bez oprocentowania,
  • niską opłatą za wydanie (już od 28 zł) oraz niskim wymaganym dochodem (już od 500 zł),
  • specjalną ofertę dla studentów – bez deklaracji stałych dochodów,
  • łatwą procedurą przyznawania kart i limitów kredytowych,
  • rozliczaniem transakcji zagranicznych w Euro
  • pełną obsługą kart przez Internet m.in. spłata zadłużenia, zmiana PIN, ustalanie indywidualnych limitów zakupów i wypłat

Aby otrzymać kartę kredytową mBanku konieczne jest posiadanie rachunku osobistego eKONTO, który jest otwierany automatycznie podczas składania wniosku o kartę. Założenie i prowadzenie eKONTA jest całkowicie bezpłatne.

http://www.mbank.com.pl/oferta/karty/kredytowa/index.html

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Co trzecia Złota Rybka na trzecie urodziny za darmo

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy