Wiercimy

1000 ubezpieczonych mPodróżników

Już ponad 1000 Klientów mBanku zakupiło polisę ubezpieczenia podróżnego, oferowaną wspólnie z Towarzystwem Ubezpieczeń Generali SA. W połowie lipca br. mBank jako pierwszy bank w Polsce umożliwił zakup ubezpieczenia przez Internet. Cechą szczególną oferowanego produktu jest potwierdzenie zakupu polisy wysyłane SMS-em i emailem w ciągu 24 godzin od momentu dokonania transakcji.Oferta ubezpieczenia podróżnego charakteryzuje się:bardzo szybkim potwierdzeniem nabycia ubezpieczenia - wysyłanym SMS-em i e- mailem w ciągu 24 godzin od momentu dokonania transakcji,najniższą na rynku ceną z dodatkową 20% zniżką dla młodzieży do 26 lat, rodzin z dziećmi oraz grup powyżej 10 osób,możliwością ubezpieczenia skutków amatorskiego uprawiania narciarstwa,automatycznym pokryciem kosztów zaistniałych za granicą (powyżej 200 zł) bez konieczności wydatkowania środków własnych,prostą  i wygodną formą zakupu on-line,szerokim zakresem pomocy assistance oraz ubezpieczenia: kosztów leczenia, transportu medycznego; ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenie utraty lub uszkodzenia

Już ponad 1000 Klientów mBanku zakupiło polisę ubezpieczenia podróżnego, oferowaną wspólnie z Towarzystwem Ubezpieczeń Generali SA.

W połowie lipca br. mBank jako pierwszy bank w Polsce umożliwił zakup ubezpieczenia przez Internet. Cechą szczególną oferowanego produktu jest potwierdzenie zakupu polisy wysyłane SMS-em i emailem w ciągu 24 godzin od momentu dokonania transakcji.

Oferta ubezpieczenia podróżnego charakteryzuje się:

  • bardzo szybkim potwierdzeniem nabycia ubezpieczenia – wysyłanym SMS-em i e- mailem w ciągu 24 godzin od momentu dokonania transakcji,
  • najniższą na rynku ceną z dodatkową 20% zniżką dla młodzieży do 26 lat, rodzin z dziećmi oraz grup powyżej 10 osób,
  • możliwością ubezpieczenia skutków amatorskiego uprawiania narciarstwa,
  • automatycznym pokryciem kosztów zaistniałych za granicą (powyżej 200 zł) bez konieczności wydatkowania środków własnych,
  • prostą  i wygodną formą zakupu on-line,
  • szerokim zakresem pomocy assistance oraz ubezpieczenia: kosztów leczenia, transportu medycznego; ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenie utraty lub uszkodzenia bagażu podróżnego, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody na osobie i w mieniu.

Numer polisy otrzymany w formie zdalnej jest wystarczającym potwierdzeniem zakupu ubezpieczenia. W ciągu 48 godzin od momentu zawarcia umowy, Klientowi zostaje wysłana polisa w formie papierowej.

Ubezpieczenie podróżne oferowane jest w trzech wariantach: srebrnym, złotym i platynowym. Warianty różnią się zakresem gwarantowanych świadczeń i wysokością sum ubezpieczenia. Cena ubezpieczenia za jeden dzień podróży wynosi już od 1,57 PLN.

http://www.mbank.com.pl/oferta/ubezpieczenia/mpodroznik.html

Polisa ubezpieczenia, którą wyróżnia korzystna cena, wysoka jakość, minimum formalności i wygodny dostęp z każdego miejsca i o każdej porze, zapewnia Klientom komfort, oszczędność kosztów i poczucie bezpieczeństwa.

W ciągu najbliższych miesięcy oferta ubezpieczeniowa dla Klientów mBanku zostanie rozszerzona o następne produkty, w tym m. in. ubezpieczenia mieszkaniowe..

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Emirates witają Abudżę w swojej siatce

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy