Wiercimy

1 000 000 000 zł uruchomionych kredytów; mPLAN ? od 1,55 % w CHF

mBank obniżył oprocentowanie kredytu hipotecznego denominowanego w frankach szwajcarskich. Jednocześnie wartość uruchomionych kredytów w ramach mPLANU hipotecznego przekroczyła 1 miliard zł. Nowe, obniżone oprocentowanie skierowane jest do osób, które po 10 listopada złożą wniosek o mPLAN hipoteczny denominowany w CHF. Oprocentowanie kredytu wynosi od 1,55% do 3,80%, i uzależnione jest od :wartości kredytu orazwysokości wkładu własnego Klienta.„To nie jest promocja, lecz długoterminowa strategia udoskonalania oferty produktowej. Zaczynaliśmy z unikalnym modelem biznesowym i bardzo konkurencyjnymi cenami usług bankowych a stopniowo dodawaliśmy kolejne przełomowe na naszym rynku rozwiązania. Zależy nam na osobach, dla których elastyczność mPLANU zintegrowanego z bezpłatnym kontem osobistym, możliwość wielokrotnego bezpłatnego przewalutowania kredytu, czy wcześniejszej spłaty, stanowi wartość dodaną" -podkreśla Maciej Garwacki, odpowiedzialny za produkty

mBank obniżył oprocentowanie kredytu hipotecznego denominowanego w frankach szwajcarskich. Jednocześnie wartość uruchomionych kredytów w ramach mPLANU hipotecznego przekroczyła 1 miliard zł.

Nowe, obniżone oprocentowanie skierowane jest do osób, które po 10 listopada złożą wniosek o mPLAN hipoteczny denominowany w CHF. Oprocentowanie kredytu wynosi od 1,55% do 3,80%, i uzależnione jest od :

  • wartości kredytu oraz
  • wysokości wkładu własnego Klienta.

?To nie jest promocja, lecz długoterminowa strategia udoskonalania oferty produktowej. Zaczynaliśmy z unikalnym modelem biznesowym i bardzo konkurencyjnymi cenami usług bankowych a stopniowo dodawaliśmy kolejne przełomowe na naszym rynku rozwiązania. Zależy nam na osobach, dla których elastyczność mPLANU zintegrowanego z bezpłatnym kontem osobistym, możliwość wielokrotnego bezpłatnego przewalutowania kredytu, czy wcześniejszej spłaty, stanowi wartość dodaną” –podkreśla Maciej Garwacki, odpowiedzialny za produkty hipoteczne w mBanku.

„Niższe oprocentowanie kredytu oznacza niższą ratę dla Klienta a co za tym idzie- oszczędności każdego miesiąca. Uzyskane nadwyżki można korzystnie zainwestować, co pozwoli, chociaż częściowo zabezpieczyć się przed ryzykiem kursowym” ? dodaje.

Według ekspertów, osoby decydujące się na kredyt hipoteczny, spłacają go średnio w przeciągu 7 lat. Dodatkowo z danych angielskiej firmy badawczej Datamonitor wynika, że 7 z 10  kredytobiorców spłaca swój kredyt wcześniej niż przewiduje okres kredytowania.

Jednocześnie od początku roku portfel kredytów i pożyczek hipotecznych zwiększył się o ponad 555 milionów do 1 miliarda zł

?Strategia funkcjonowania mBanku jest nadal nastawiona na zdalne pozyskiwanie i obsługę Klientów – głównie przez kanał internetowy. Internet stanowi ponad 70% całkowitej akwizycji Klientów. Warto zatem podkreślić iż mimo braku rozbudowanej sieci naziemnej udało nam się osiągnąć pułap sprzedaży na poziomie 100 milionów miesięcznie? ? mówi Maciej Garwacki.

Kredyt hipoteczny przyznawany jest w PLN, CHF, USD i EUR, na okres nawet do 45 lat. mPLAN może być przyznany również na refinansowanie i konsolidację kredytów zaciągniętych w innych bankach.

A to już wiesz?  Bezprowizyjne wpłaty do mBanku

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy