Wiercimy

Konto Inteligo w Allegro.pl

Allegro.pl (http://www.allegro.pl) - największa platforma handlowa e-commerce w Polsce oraz konto Inteligo rozpoczęły współpracę. Użytkownicy Allegro.pl i zarazem przyszli właściciele konta Inteligo (konto indywidualne, wspólne i firmowe) mają do dyspozycji szereg innowacyjnych usług i produktów spełniających najwyższe standardy bankowości elektronicznej, m.in. EmailMoney, QuickMoney, SMSMoney, Płacę SMS-em, Serwisu SMS, predefiniowanych płatności ZUS i US (3 wpłaty składek do ZUS 1 kliknięciem), a także kartę Inteligo Visa Electron (Inteligo Visa Electron z Sercem), która w chwili obecnej jest jedyną tego rodzaju kartą w Polsce, którą można dokonywać płatności przez Internet i telefon. Wszelkie formy ułatwiające oraz zabezpieczające dokonywanie płatności w Allegro.pl przyczyniają się do wzrostu obrotów serwisu. Tylko w ubiegłym roku Allegro.pl zanotowało ponad 171 mln zł obrotu, w tym roku kwota ta powinna przekroczyć 350 mln zł. Współpraca z Inteligo rozpoczęła się jednak nieco

Allegro.pl (http://www.allegro.pl) – największa platforma handlowa e-commerce w Polsce oraz konto Inteligo rozpoczęły współpracę. Użytkownicy Allegro.pl i zarazem przyszli właściciele konta Inteligo (konto indywidualne, wspólne i firmowe) mają do dyspozycji szereg innowacyjnych usług i produktów spełniających najwyższe standardy bankowości elektronicznej, m.in. EmailMoney, QuickMoney, SMSMoney, Płacę SMS-em, Serwisu SMS, predefiniowanych płatności ZUS i US (3 wpłaty składek do ZUS 1 kliknięciem), a także kartę Inteligo Visa Electron (Inteligo Visa Electron z Sercem), która w chwili obecnej jest jedyną tego rodzaju kartą w Polsce, którą można dokonywać płatności przez Internet i telefon. Wszelkie formy ułatwiające oraz zabezpieczające dokonywanie płatności w Allegro.pl przyczyniają się do wzrostu obrotów serwisu. Tylko w ubiegłym roku Allegro.pl zanotowało ponad 171 mln zł obrotu, w tym roku kwota ta powinna przekroczyć 350 mln zł. Współpraca z Inteligo rozpoczęła się jednak nieco wcześniej – mówi Artur Brzęczkowski sales and marketing manager. Płacę z Inteligo zostało wprowadzone do Płatności Allegro jako jedna z podstawowych form płatności dokonywanych w serwisie aukcyjnym. Użytkownicy korzystający z tej formy przelewu cenią sobie przede wszystkim szybkość, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo.

Więcej o Inteligo:(http://www.inteligo.pl)

Konto Inteligo od 1 listopada 2002 prowadzone jest przez największy polski bank, PKO Bank Polski. Klienci banku mają do swojej dyspozycji ponad 1700 bankomatów sieci PKO Banku Polskiego, mają możliwość dokonywania darmowych wpłat na konto we wszystkich jego oddziałach oraz wykonywania darmowych przelewów pomiędzy kontami Inteligo oraz do/z innych kont w PKO BP. Do dyspozycji klientów jest także darmowa infolinia transakcyjna. Inteligo jest partnerem Programu Budowy Polskiego Sztucznego Serca.

więcej o Allegro.pl:

(http://www.allegro.pl/country_pages/1/0/marketing/press.php)

konto Inteligo w Allegro (http://inteligo.allegro.pl/)

Allegro.pl jest największą platformą handlową w Polsce. Serwis ma blisko 1 200 000 zarejestrowanych kont Użytkowników. Allegro.pl umożliwia jak największej liczbie osób i firm handel towarami i usługami poprzez ich wystawianie i licytację na aukcjach. Wszystkich aukcji dostępnych on-line jest ponad 230 000 tys. Dziennie wystawianych jest w serwisie ok. 30 000 tys. nowych przedmiotów, zawieranych jest od 9 000 do 10 000 transakcji. Stanowi to blisko 40% wszystkich kończących się w danym dniu aukcji. Allegro.pl jest oficjalnym serwisem aukcyjnym m.in.: portalu Onet.pl, WP,Gazeta.pl oraz Hoga.pl.

A to już wiesz?  Bjarke Ingels opowiada o nowym pomyśle na warszawską Wolę

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy