Wiercimy

Człowiek o Kolorowym Wnętrzu 2008

Znamy już tegorocznych zwycięzców plebiscytu „Człowiek o Kolorowym Wnętrzu 2008". 28 listopada podczas gali Dekoral Fashion Show by Eva Minge ogłoszono wyniki głosowania na najbarwniejsze postacie roku 2008, wytypowane przez czytelników miesięczników „Cztery Kąty" oraz „Avanti" oraz internautów portalu Gazeta.pl. Zasady plebiscytuMarka Dekoral rok temu zapoczątkowała ideę szukania i wyróżniania barwnych osobowości, które niezależnie od dziedziny życia, jaką prezentują, wnoszą do codzienności dobre emocje i optymizm. Dla przypomnienia, w zeszłym roku statuetka trafiła w ręce najbarwniejszej postaci polskiej sceny muzycznej - Maryli Rodowicz.W tym roku poszerzono formułę konkursu o nowe kategorie.- Świat pełen jest przecież inspirujących kolorów, jak również fascynujących ludzi. Marka Dekoral, co roku lansuje nowe barwy, stąd pomysł, aby rozszerzyć również poszukiwania barwnych postaci. - powiedział przed odczytaniem wyników Sławomir Majchrowski, Członek Zarządu - Dyrektor Marketingu firmy Sigmakalon Deco Polska.Czytelnicy i Internauci przez dwa miesiące głosowali na swoich kandydatów.

Znamy już tegorocznych zwycięzców plebiscytu „Człowiek o Kolorowym Wnętrzu 2008″. 28 listopada podczas gali Dekoral Fashion Show by Eva Minge ogłoszono wyniki głosowania na najbarwniejsze postacie roku 2008, wytypowane przez czytelników miesięczników „Cztery Kąty” oraz „Avanti” oraz internautów portalu Gazeta.pl.

<

p>Zasady plebiscytu

Marka Dekoral rok temu zapoczątkowała ideę szukania i wyróżniania barwnych osobowości, które niezależnie od dziedziny życia, jaką prezentują, wnoszą do codzienności dobre emocje i optymizm. Dla przypomnienia, w zeszłym roku statuetka trafiła w ręce najbarwniejszej postaci polskiej sceny muzycznej – Maryli Rodowicz.

W tym roku poszerzono formułę konkursu o nowe kategorie.

– Świat pełen jest przecież inspirujących kolorów, jak również fascynujących ludzi. Marka Dekoral, co roku lansuje nowe barwy, stąd pomysł, aby rozszerzyć również poszukiwania barwnych postaci. – powiedział przed odczytaniem wyników Sławomir Majchrowski, Członek Zarządu – Dyrektor Marketingu firmy Sigmakalon Deco Polska.

Czytelnicy i Internauci przez dwa miesiące głosowali na swoich kandydatów. Wśród nominowanych znalazły się postaci o bardzo różnych osobowościach – raz szalonych i charyzmatycznych, innym razem zrównoważonych i o gołębim sercu – zawsze jednak pełnych magnetyzmu. Wśród nominowanych o największej liczbie głosów znaleźli się:

Ewa Błaszczyk, Anna Dymna i Edyta Jungowska (KOBIETA), Szymon Majewski, Paweł Małuszyński i Krzysztof Skiba (MĘŻCZYZNA) oraz duety: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński, Joanna Brodzik i Paweł Wilczak (PARA).

  • To dzięki kolorowej naturze ludzi życie nabiera smaku, a działanie rozpędu, bo to właśnie ta różnorodność powoduje, że człowiek zyskuje ożywczą energię. Tak jak kolor nadaje wnętrzu charakter czy kreacjom dodaje temperamentu, tak na nas wszystkich wpływają ludzie o bogatej, barwnej osobowości. – dodał Sławomir Majchrowski.

Kolorowi zwycięzcy

Zwycięzcami tegorocznego plebiscytu zostali:

  • „Kobieta o kolorowym wnętrzu” – Ewa Błaszczyk. Dała się poznać w każdym z kolorystycznych zestawów – odważnej aktorki scenicznej, aktorki filmowej i kabaretowej, piosenkarki, w końcu wyjątkowej matki i wielobarwnego człowieka, który chętnie mówi o kuluarach niełatwego życia i wnosi kolory w życie innych. Długo kojarzona z rolą w „Zmiennikach” Stanisława Barei z powodzeniem przezwyciężyła wizerunek barwnymi interpretacjami swoich ról i piosenek. Jako współzałożycielka fundacji „Akogo?” zaskarbiła sobie serca czytelników m.in.: „Gazety Wyborczej” – Polka roku 2006, „Twojego Stylu” – tytuł Kobiety roku 2007.
  • „Mężczyzna o kolorowym wnętrzu” – Szymon Majewski. Nikogo nie oszczędza, śmieje się ze wszystkich i wszystkiego i z siebie też, puszcza wodze fantazji po granice absurdu. Niezawodnie nas bawi, często przejaskrawia, ale można go nazwać współczesnym Stańczykiem. Jedna z barwniejszych gwiazd radia i telewizji: szalony wynalazca, specjalista od słów cięcia i gięcia, założyciel partii „ĘĄ”, przewrotny showman. Po prostu jedyna w swym rodzaju wybuchowa mieszanka kolorów.

  • „Para o kolorowym wnętrzu” – Dorota Wellman i Marcin Prokop. Zdecydowane, mocne połączenie. Choć oboje są wielkimi indywidualnościami, stworzyli świetny, wielobarwny duet. Ulubiona para „Pytania na śniadanie” i „Dzień Dobry TVN”, która każdego ranka poprawia samopoczucie milionom Polaków. Cięta riposta i oko puszczane do kamery to ich barwy ochronne, pod którymi kryje się ciekawość świata i odwaga w zadawaniu trudnych pytań.

A to już wiesz?  Elastyczne biura znów na topie

Nagrodę osobiście odebrała Ewa Błaszczyk, duet Wellman – Prokop reprezentował Marcin Prokop, a Szymon Majewski podziękował za nagrodę z ekranu telebimu. Statuetki wręczał Członek Zarządu, Dyrektor marketingu – Sławomir Majchrowi.

Dekoral Fashion Show by Eva Minge

Kanwą dla rozstrzygnięcia tegorocznego plebiscytu był pokaz mody Dekoral Fashion Show by Eva Minge, który odbył się w Auli Politechniki Warszawskiej 28 listopada. Mariaż mody i marki Dekoral zaowocował w tym roku niebanalną kolekcją, zatytułowaną „Włoskie Inspiracje”. Najnowsza kolekcja sukni Evy Minge odzwierciedla barwy stworzone dla marki Dekoral, która wprowadza właśnie do oferty wyjątkowo innowacyjny produkt Dekoral Fashion Włoskie Impresje – farby do tworzenia efektów dekoracyjnych, rodem z Włoch. Ewa Minge skomponowała kolorystykę, dobierając kolory bazujące na odcieniach złota, srebra i antycznego złota. Artystka od 3 lat współpracuje z marką Dekoral, dobierając linie kolorystyczne produktów tej marki. – Moda powstaje dzięki inspiracjom – wyjaśnia Eva Minge. – Szukając natchnienia czy wyciszenia, aby zdystansować się od codziennego zgiełku, wylatuję do Rzymu. Kilka dni spędzonych w przestrzeniach wiecznego miasta, zapach, smak, kolor i melodia włoskiego języka, pomagają w odnalezieniu właściwej drogi, pomagają przetrwać każdą złą passę. Dekoral to bogactwo setek kolorów. Mam nadzieję, że zamykając w opakowaniach Dekoralu włoskie smaki, zapachy, muzykę i kolor, pomogę Państwu tworzyć własny włoski azyl.

 

PPG jest globalnym dostawcą farb, lakierów przemysłowych, produktów chemicznych, wyrobów optycznych, szkła, szkła płaskiego i innych materiałów specjalnych. Siedziba firmy mieści się w Pittsburgu. Firma PPG zarządza 150 zakładami przemysłowymi w ponad 60 – ciu krajach. Wartość sprzedaży firmy PPG ukształtowała się w 2007 r. na poziomie 11, 2 miliarda dolarów.

Firma SigmaKalon, w skład której wchodzi SigmaKalon Deco Polska, właściciel marki Dekoral, którą PPG przejęła 02.01.2008 r. odnotowała na koniec 2007 r. sprzedaż na poziomie 2, 9 miliardów dolarów. Akcje PPG są notowane na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

A to już wiesz?  Transition Technologies PSC z certyfikacją Microsoft Mixed Reality Partner

Dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie www.ppg.com

 

 

Źródło Dekoral. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy