Budownictwo Dobroplast jakość roku

Jakość okien Dobroplast ponownie nagrodzona

Jakość okien Dobroplast ponownie nagrodzona
Firma Dobroplast, stosując wysokie standardy w produkcji oraz obsłudze klientów, dba, by dostarczane do odbiorcy produkty i usługi były jak najwyższej jakości. Potwierdzeniem, że obrana strategia stanowi dobry kierunek, jest zdobyty już po raz kolejny certyfikat JAKOŚĆ ROKU®. Otrzymując tym razem srebrne godło firma udowodniła, że rozwój oparty o jakość przynosi doskonałe rezultaty, a dobry produkt i zadowolony klient to klucz do

Data publikacji: 2016-08-18
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Jakość okien Dobroplast ponownie nagrodzona
Kategoria: dobroplast, jakość roku

Jakość okien Dobroplast ponownie nagrodzona , dobroplast, jakość roku - Firma Dobroplast, stosując wysokie standardy w produkcji oraz obsłudze klientów, dba, by dostarczane do odbiorcy produkty i usługi były jak najwyższej jakości. Potwierdzeniem, że obrana strategia stanowi dobry kierunek, jest zdobyty już po raz kolejny certyfikat JAKOŚĆ ROKU®. Otrzymując tym razem srebrne godło firma udowodniła, że rozwój oparty o jakość przynosi doskonałe rezultaty, a dobry produkt i zadowolony klient to klucz do sukcesu. Firma Dobroplast, stosując wysokie standardy w produkcji oraz obsłudze klientów, dba, by dostarczane do odbiorcy produkty i usługi były jak najwyższej jakości. Potwierdzeniem, że obrana strategia stanowi dobry kierunek, jest zdobyty już po raz kolejny certyfikat JAKOŚĆ ROKU®. Otrzymując tym razem srebrne godło firma udowodniła, że rozwój oparty o jakość przynosi doskonałe rezultaty, a dobry produkt i zadowolony klient to klucz do sukcesu.

Jeszcze nie tak dawno Dobroplast cieszył się z przyznanego im brązowego wyróżnienia JAKOŚĆ ROKU 2015®, by wraz z końcem czerwca znaleźć się ponownie w gronie wyróżnionych firm i zdobyć Certyfikat JAKOŚĆ ROKU 2016 oraz srebrne godło w kategorii PRODUKT. Certyfikat ten otrzymują przedsiębiorstwa, organizacje i jednostki naukowo-badawcze, dla których wysoka jakość oferowanych usług i produktów stanowi priorytet, wokół którego budowana jest cała strategia ich działalności. Przyznawanie certyfikatu polega na czteroetapowej procedurze weryfikacyjnej, w trakcie której analizie poddawana jest działalność uczestnika pod kątem usprawniania zarządzania poprzez jakość m.in. wdrożone systemy jakości, praktyczną realizację polityki jakości, system edukacyjny pracowników, inne certyfikaty i nagrody świadczące o wysokim poziomie czy uwzględnienie jakości w misji firmy.

30 czerwca bieżącego roku Kapituła Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU® wyłoniła w pierwszej turze 44 laureatów tegorocznej edycji tego prestiżowego programu. I tym razem w grupie wyróżnionych przedsiębiorstw nie zabrakło firmy Dobroplast, która już po raz kolejny z rzędu zaliczona została do zacnego grona, otrzymując kolejny certyfikat oraz srebrne godło. Przyznany nam niedawno certyfikat to kolejna nagroda o europejskim znaczeniu. Bez wątpienia stanowi dla nas cenne wyróżnienie i powód do dumy. Z drugiej strony pokazuje to, że polityka jakości jest dla nas bardzo ważna, a poprzednia nagroda nie stanowi jedynie jednostkowego wyróżnienia, a potwierdzenie obranej i konsekwentnie realizowanej strategii działania. Staramy się, by oferowane przez nas produkty i sposób dostarczania ich klientom były na jak najwyższym poziomie, a znak Dobroplast stanowił gwarancję otrzymania najwyższej jakości. Wierzymy, że taka polityka to klucz do zadowolenia klientów i sukcesu biznesowego – mówi Sebastian Paprocki Marketing Manager z firmy Dobroplast.

A to już wiesz?  Eleganckie i praktyczne – wyjątkowe nowości z serii osprzętu elektrycznego Impresja

Dobroplast Fabryka Okien Sp. z o.o.to wiodąca na polskim rynku marka produkująca okna – PCV, okna plastikowe, okna dachowe oraz drzwi. Fabryka Okien Dobroplast powstała w 2000 roku w Starym Laskowcu koło Zambrowa i tam znajduje się jej główny zakład produkcyjny. Bezkonkurencyjna cena jak również jakość wytwarzanego asortymentu od lat podtrzymują pozytywne opinie klientów firmy Dobroplast. W ofercie marki znajduje się wiele atrakcyjnych produktów takich jak: okna dachowe PCV Skylight, okna elewacyjne PCV -Avantgarde, energooszczędne Ovlo, Ovlo Classic, okna do domów pasywnych Encore i Prime oraz parapety PCV. Wśród propozycji znajdują się również okna i drzwi aluminiowe, rolety, a także moskitiery. Wszystkie produkty marki Dobroplast idealnie wpisują się w nowoczesne projekty aranżacyjne domów oraz mieszkań.

DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.

Stary Laskowiec 4
18-300 Zambrów
tel.: +48 86 276 35 00
fax: +48 85 674 32 55

e-mail: [email protected]

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Jakość okien Dobroplast ponownie nagrodzona , dobroplast, jakość roku - Firma Dobroplast, stosując wysokie standardy w produkcji oraz obsłudze klientów, dba, by dostarczane do odbiorcy produkty i usługi były jak najwyższej jakości. Potwierdzeniem, że obrana strategia stanowi dobry kierunek, jest zdobyty już po raz kolejny certyfikat JAKOŚĆ ROKU®. Otrzymując tym razem srebrne godło firma udowodniła, że rozwój oparty o jakość przynosi doskonałe rezultaty, a dobry produkt i zadowolony klient to klucz do sukcesu.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy