Budownictwo guardian automotive Guardian Glass

Guardian Automotive prezentuje nowy zespół i nową strategię

Guardian Automotive prezentuje nowy zespół i nową strategię
Bertrange, Luksemburg, 22 czerwca 2016 r. – Firma Guardian Glass, jeden ze światowych liderów w produkcji oraz opracowywaniu szklanych produktów i technologii powlekania szkła ogłosił całkowite zjednoczenie różnorodnych działań w sektorze motoryzacyjnym na terenie Europy pod jedną marką. Guardian Automotive łączy Europejskie zakłady produkcyjne spółki z nowoczesnym magazynowaniem i dystrybucją, które do tej pory podlegały różnym

Data publikacji: 2016-07-05
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Guardian Automotive prezentuje nowy zespół i nową strategię
Kategoria: guardian glass, guardian automotive

Guardian Automotive prezentuje nowy zespół i nową strategię , guardian glass, guardian automotive - Bertrange, Luksemburg, 22 czerwca 2016 r. – Firma Guardian Glass, jeden ze światowych liderów w produkcji oraz opracowywaniu szklanych produktów i technologii powlekania szkła ogłosił całkowite zjednoczenie różnorodnych działań w sektorze motoryzacyjnym na terenie Europy pod jedną marką. Guardian Automotive łączy Europejskie zakłady produkcyjne spółki z nowoczesnym magazynowaniem i dystrybucją, które do tej pory podlegały różnym podmiotom. Bertrange, Luksemburg, 22 czerwca 2016 r. – Firma Guardian Glass, jeden ze światowych liderów w produkcji oraz opracowywaniu szklanych produktów i technologii powlekania szkła ogłosił całkowite zjednoczenie różnorodnych działań w sektorze motoryzacyjnym na terenie Europy pod jedną marką. Guardian Automotive łączy Europejskie zakłady produkcyjne spółki z nowoczesnym magazynowaniem i dystrybucją, które do tej pory podlegały różnym podmiotom.

Bertrange, Luksemburg, 22 czerwca 2016 r. – Firma Guardian Glass, jeden ze światowych liderów w produkcji oraz opracowywaniu szklanych produktów i technologii powlekania szkła ogłosił całkowite zjednoczenie różnorodnych działań w sektorze motoryzacyjnym na terenie Europy pod jedną marką. Guardian Automotive łączy Europejskie zakłady produkcyjne spółki z nowoczesnym magazynowaniem i dystrybucją, które do tej pory podlegały różnym podmiotom.

Firma Guardian Automotive dysponuje obecnie dwoma zakładami produkcyjnymi w Laudio oraz Walencji w Hiszpanii, a także centralnym magazynem w Karlsruhe w Niemczech, które są nastawione na realizację potrzeb klientów lokalnych i europejskich oraz obsługę dystrybutorów i warsztatów. Dzięki wdrożonej integracji firma Guardian Automotive może oferować klientom usługi wysokiej jakości, szybkie i solidne.  

Na czele działań podejmowanych przez firmę Guardian Automotive stoi nowe kierownictwo z siedzibą w Luksemburgu pod przewodnictwem Olivier Demeijer, szefa spółki Guardian Automotive Europe z solidnym doświadczeniem w sektorach motoryzacyjnym i szkła. Demeijer tak określa generalne podejście spółki: „Możemy naszym klientom zaproponować unikatową wartość. Jesteśmy obecnie jedynym producentem skupiającym się wyłącznie na zamiennych szybach samochodowych”. Najważniejszą wiadomością, którą chcemy przekazać jest to, że zależy nam na tworzeniu długoterminowej wartości dla naszych klientów. 

Działając w sektorze motoryzacyjnum od lat firma Guardian Automotive zmienia kierunek działań i poprawia swoją aktywność w Europie. „Naszym celem jest pozycja preferowanego dostawcy najwyższej jakości zamiennych szyb samochodowych. Skupiamy się na zapewnianiu najwyższego poziomu obsługi klienta. Obecnie wraz z klientami opracowujemy odpowiednie narzędzia, które mają temu służyć”.

A to już wiesz?  Dywan w domu alergika? To możliwe! Podpowiadamy czym kierować się przy jego wyborze

Demeijer dodał: “Przynależność do grupy Guardian Glass daje nam dostęp do takich samych technologii związanych ze szkłem i powłokami, jakie są stosowane w sławnych na świecie budynkach, takich jak BurjKhalifa w Dubaju czy La CitéduVin w Bordeaux. Ponadto wszystkie nasze działania wspierane są działalnością badawczo-rozwojową i usługami technicznymi firmy Guardian Glass.”

Podczas targów Automechanika (13–17 września 2016 r.) we Frankfurcie, Niemcy Guardian Automotive wystawia się w hali 6 na poziomie 2, na stanowisku A50. Więcej informacji można znaleźć na stronach www.automechanika.com  lub www.guardianautomotiveglass.com.

Informacje o Guardian Industries Corp.:

Guardian Industries Corp. jest prywatną spółką działającą w rożnych sektorach o zasięgu światowym z siedzibą główną w AuburnHills w stanie Michigan. Firma Guardian wraz z podmiotami powiązanymi zatrudnia 17 tysięcy osób i ma swoje oddziały w Ameryce Północnej, Europa, Ameryce Południowej, Afryce, na Bliskim Wschodzie i w Azji. Przyświeca jej wizja tworzenia wartościowych produktów dla klientów i społeczeństwa poprzez nieustanne wprowadzanie innowacji i redukcję zużywanych zasobów. Firma Guardian Glass jest jednym z międzynarodowych liderów w produkcji szkła float, produktów szklanych o wysokiej wartości dodanej oraz gotowych wyrobów szklanych i rozwiązań do zastosowań architektonicznych, mieszkalnych, wnętrzarskich, transportowych i technicznych. Firma SRG Global jest jednym z największych na świecie producentów zaawansowanych, wysokiej jakości powłok do tworzyw sztucznych dla sektorów motoryzacyjnego, pojazdów użytkowych i towarów konsumenckich. Tworzy rozwiązania zwiększające trwałość powierzchni, wytrzymałość strukturalną, funkcjonalność, wydajność pojazdów i elastyczność form. Firma Guardian Building Products to czołowy dystrybutor wyrobów budowlanych z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Zapraszamy na stronę www.guardian.com.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Guardian Automotive prezentuje nowy zespół i nową strategię , guardian glass, guardian automotive - Bertrange, Luksemburg, 22 czerwca 2016 r. – Firma Guardian Glass, jeden ze światowych liderów w produkcji oraz opracowywaniu szklanych produktów i technologii powlekania szkła ogłosił całkowite zjednoczenie różnorodnych działań w sektorze motoryzacyjnym na terenie Europy pod jedną marką. Guardian Automotive łączy Europejskie zakłady produkcyjne spółki z nowoczesnym magazynowaniem i dystrybucją, które do tej pory podlegały różnym podmiotom.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy