Technologia Wiadomości branżowe Wiercimy

AlleFotografia

Handlujesz na Allegro? Robisz dobre zdjęcia wystawianym na aukcji produktom? Zgłoś swój udział w konkursie na najlepsze zdjęcie reklamowe produktu wystawianego w serwisie. Na zwycięzców czekają nie lada nagrody. Konkurs ma na celu propagowanie fotografii produktowej. Każdy z Użytkowników serwisu Allegro.pl, może zgłosić swoje zdjęcie wystawionego aktualnie na aukcji przedmiotu. Ze wszystkich nadesłanych prac zostanie wybrany zwycięzca. Jest o co walczyć, bo główna nagroda to lustrzanka cyfrowa Nikon D200. Pod adresem http://www.allegro.pl/allefotografia  będzie można znaleźć też wiele informacji i porad jak profesjonalnie robić zdjęcia wystawianym na aukcję produktom. Zabawa potrwa do 10 grudnia, a w jego połowie wystartują aukcje charytatywne, z których dochód przeznaczony będzie w całości dla Stowarzyszenia do walki z chorobami nowotworowymi. Organizatorem konkursu jest Payback i Allegro. By móc wziąć udział w zabawie trzeba być zarejestrowanym Użytkownikiem tego największego

Handlujesz na Allegro? Robisz dobre zdjęcia wystawianym na aukcji produktom? Zgłoś swój udział w konkursie na najlepsze zdjęcie reklamowe produktu wystawianego w serwisie. Na zwycięzców czekają nie lada nagrody.

Konkurs ma na celu propagowanie fotografii produktowej. Każdy z Użytkowników serwisu Allegro.pl, może zgłosić swoje zdjęcie wystawionego aktualnie na aukcji przedmiotu. Ze wszystkich nadesłanych prac zostanie wybrany zwycięzca. Jest o co walczyć, bo główna nagroda to lustrzanka cyfrowa Nikon D200. Pod adresem http://www.allegro.pl/allefotografia  będzie można znaleźć też wiele informacji i porad jak profesjonalnie robić zdjęcia wystawianym na aukcję produktom. Zabawa potrwa do 10 grudnia, a w jego połowie wystartują aukcje charytatywne, z których dochód przeznaczony będzie w całości dla Stowarzyszenia do walki z chorobami nowotworowymi. Organizatorem konkursu jest Payback i Allegro. By móc wziąć udział w zabawie trzeba być zarejestrowanym Użytkownikiem tego największego w kraju programu lojalnościowego online i Allegro. Partnerem zabawy jest serwis PZU i Bank Zachodni WBK. Patronat medialny nad konkursem objął serwis Fotopolis. 

Wiecej: http://www.allegro.pl/allefotografia

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Projekt e-Izba - Izba Gospodarki Elektronicznej

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy