Wiercimy

Allegro.pl uruchamia Sklepy

Wystawienie przedmiotu na 30 dni, tworzenie własnych kategorii, możliwość przygotowania pięciu stron informacyjnych, własne logo i kilka szablonów kolorystycznych – to tylko niektóre usprawnienia jakie wprowadził lider e-commerce w Polsce - Allegro.pl, uruchamiając Sklepy. To kolejny krok w rozwoju serwisu, który staje się uniwersalną platformą handlową. Wprowadzenie nowej usługi jest odpowiedzią serwisu na prośby zgłaszane przez Użytkowników. Dzisiaj, aby założyć sklep w Allegro.pl należy wykazywać się 10 pozytywnymi komentarzami i brakiem blokady sprzedaży. Uruchamiając sklep możemy wystawić dowolną ilość przedmiotów przez 30 dni. Abonament jest dla tej usługi stały i wynosi 25 zł. Oprócz tego, serwis pobiera prowizję od sprzedaży – tak jak dzieje się to przy tradycyjnej, transakcji aukcyjnej. - Wprowadzenie sklepów to dla nas duże wyzwanie. Przestajemy być serwisem stricte aukcyjnym, a zaczynamy być wielką, wirtualną platformą handlową – mówi Bartek Szambelan, z Zespołu Allegro. - Liczymy, że dzięki Sklepom pozyskamy nowych użytkowników oferujących towary, których sprzedaż w Allegro

Wystawienie przedmiotu na 30 dni, tworzenie własnych kategorii, możliwość przygotowania pięciu stron informacyjnych, własne logo i kilka szablonów kolorystycznych – to tylko niektóre usprawnienia jakie wprowadził lider e-commerce w Polsce – Allegro.pl, uruchamiając Sklepy. To kolejny krok w rozwoju serwisu, który staje się uniwersalną platformą handlową.

Wprowadzenie nowej usługi jest odpowiedzią serwisu na prośby zgłaszane przez Użytkowników.

Dzisiaj, aby założyć sklep w Allegro.pl należy wykazywać się 10 pozytywnymi komentarzami i brakiem blokady sprzedaży. Uruchamiając sklep możemy wystawić dowolną ilość przedmiotów przez 30 dni. Abonament jest dla tej usługi stały i wynosi 25 zł. Oprócz tego, serwis pobiera prowizję od sprzedaży – tak jak dzieje się to przy tradycyjnej, transakcji aukcyjnej.

– Wprowadzenie sklepów to dla nas duże wyzwanie. Przestajemy być serwisem stricte aukcyjnym, a zaczynamy być wielką, wirtualną platformą handlową – mówi Bartek Szambelan, z Zespołu Allegro. – Liczymy, że dzięki Sklepom pozyskamy nowych użytkowników oferujących towary, których sprzedaż w Allegro dotychczas była mniej opłacalna (np. artykuły ekskluzywne, które dość rzadko się sprzedają). Ponadto jest to także znakomite miejsce do zaprezentowania swojej pełnej oferty – dodaje Szambelan.

W tej chwili Sklepy są dostępne w wersji beta. Stopniowo dodawane będą do nich nowe funkcje. – Przy ich wprowadzaniu będziemy brali pod uwagę zdanie Użytkowników. Zależy nam na ich opinii na temat nowego produktu – stwierdza Szambelan.

Swoje opinie należy zgłaszać za pośrednictwem formularza kontaktowego : http://www.allegro.pl/contact/contact.php?topic=687

Allegro.pl to lider e-commerce w Polsce. Z jego usług korzysta już 7 milionów internautów. W ubiegłym roku osiągnął obrót na poziomie 2,5 mld zł.

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Allegro da Ci Pracę

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy